Aktualny czas: 19.11.2017, 19:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki masz telefon? I ogólna dyskusja
Autor Wiadomość
cobra Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Jaki masz telefon? I ogólna dyskusja
Jakie macie telefony?
Ja mam telefon Sony Ericsson G700 z dotykowym ekranem .

[Obrazek: d6fcd5b74d794_0_b.jpg]

RdR: Pozwoliłem sobie na rozszerzenie płaszczyzny tematu do ogólnej dyskusji, mam nadzieję że nie będziesz miał mi tego za złe.
06.04.2009 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Dziwny temat, brzmi jak próba pochwalenia się przed innymi, metoda na podbudowanie ego ;-) Dlatego może napisałbyć coś o tym telefonie.

Ja mam Nokię 5200. Używa się jej dobrze, bateria trzyma długo. Z aparatu i mp3 nie korzystam, tylko wysyłam smsy i dzwonię.
W wakacje kończy mi się umowa to wybiorę sobie nowy telefon bo ten jest trochę za gruby.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
06.04.2009 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

[Obrazek: Nokia_6020_01.jpg]

Mam ten telefon od ponad dwóch lat i uważam że jest genialny, nie ma mp3. Aparat nie najwyższych lotów, ale moim zdaniem telefon nie do tego służy Wink. Główna zaleta tego telefonu to niezniszczalność.

06.04.2009 19:36
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Sony Xperia. Jak dla mnie sprząta Jajfonem (chyba tak Hadzik mówi) podłogę. Mówię to z widoku osoby, która testowała masę komórek (mam zaprzyjaźnione parę sklepów). Jeżeli chodzi o telefon idealny to smsów i rozmów to wciąż nic nie przebiło Nokii 6310i. Bateria potrafiła trzymać 14 dni, a przy większym ogniwie nawet do 20. Obecnie telefon nie do zdobycia. Odradzam kupna czegokolwiek na allegro, bo to będą same śmiecie.

"No, one day everything has to end even the light"
10.04.2009 18:43
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Benten widzę że znasz się trochę na telefonach. Ja po woli przymierzam się do kupna nowego telefonu i właśnie obstawałbym za allegro. Chciałbym wiedzieć dlaczego sądzisz że telefony na Allegro to śmiecie. Ogólnie chciałbym kupić telefon bez żadnych umów, tylko tak żeby od razu włożyć kartę i dzwonić. Jakie telefony polecasz jeśli mam dyspozycji 300zł. Zaznaczam że aparat z innej firmy niż Nokia czy Sony Ericsson, mnie nie interesuję, bo imo to chłam. Chciałbym żeby telefon posiadał aparat.

10.04.2009 19:17
Jutsu
Unregistered

Benten napisał(a):Obecnie telefon nie do zdobycia. Odradzam kupna czegokolwiek na allegro, bo to będą same śmiecie.

Pozwolę się z kolegą nie zgodzić, jak dostałem od ery nowy telefon to go na allegro sprzedałem,był nówka wiec jaki śmieć? ;-)

Mój telefon to motorola v4 ale odradzam wszelkim złodziejom. Folia z klawiatury jest zniszczona, przyciski czasem nie działają. W dodatku aby wysłać sms muszę kliknąć na środek, a on ma ten "mangnezo-plastik-coś" oderwany i na układ scalony muszę niemal klikać. Ekran jest porysowany. Te takie gumki odpadły bo przecie upadł parę razy.
I tak go kocham :-)
12.04.2009 00:52
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371
Poziom ostrzeżeń: 0%

a ja mam motorolę E8 (chwilowo nie mam ładowarki bo zgubiłem)... lekkie, wygodne, nie niszczy się.. idealna komórka dla mnie... (ja kocham Motorole)

[Obrazek: motorola-e8-t-mobile.jpg]

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
14.04.2009 14:25
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

RdR, porozglądam się trochę po allegro i dam ci znać. Poza tym mam jeden sklep, który osobiście odwiedzałem wiele razy ze znajomymi (ma konto na allegro; aby nie było kryptoreklamy, to zapraszam na jakiś priv, to ci podam linki) oraz kumpla, który handluje buraczkami (komórki po mojemu), więc się coś pewnie znajdzie.

Misiaczki, ja mówiłem że nowa nokia 6310i jest nie do zdobycia na allegro. Widocznie źle się wyraziłem.

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:36
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Nokia 6230i. Uwielbiam ten telefon, kto go dotknie, obrywa po łapach, kto go weźmie do ręki bez pozwolenia, leci przez szkolny korytarz i trafia w ścianę :-) Trochę może za bardzo się do niego przywiązałem i jakieś dziwne zasady dotykania go wymyśliłem, ale musiałem na niego ciężko pracować i dłuuugo czekać i teraz nie dam mu zrobić krzywdy!!! :-D No i ponoć ludzie którzy się do jakichś rzeczy przywiązują są szczęśliwsi :-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
15.04.2009 16:41
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja mam nokię 3110c czy jakoś takTongue Nigdy się specjalnie na telefonach nie znałem i maniakiem gadgetów też nie byłem. Działa, bateria trzyma z tydzień, do tego można czasem posłuchać mp3 czy zrobić zdjęcie. Jest okej, choć na co dzień używam jej tylko do dzwonienia i smsów.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
15.04.2009 23:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama