Aktualny czas: 24.10.2017, 06:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Jakie anime obecnie oglądacie?
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Jakie anime obecnie oglądacie?
Wessalam "Boku dake ga inai machi" praktycznie na raz (poszloby za jednym przysiadem, gdyby nie to, ze gupi Dziad usnal :O). Swietne! Zaskoczylo mnie jak mroczne jest chwilami, trillerowe klimaty, momentami naprawde trzymajace w napieciu, do tego zgrabnie wplecione okruchy zycia. Jedno z tych animu, gdzie naprawde chcesz, zeby skonczylo sie dobrze, ale jednoczesnie wiesz, ze w kazdej chwili wszystko moze pojsc zupelnie w druga strone. Me gusta.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
08.03.2016 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Też to oglądam na bieżąco i te zakończenia pierwszych odcinków tak drażniły XD W takich momentach pełnych napięcia Tongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
08.03.2016 19:44
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Odkopię mój własny temat i podzielę się paroma dobrymi tytułami które ostatnimi czasy oglądałem xd

Space Brothers
Dowiedziałem się o tym anime z rekomendacji Bukiego i powiem że się nie zawiodłem. Świetna obyczajówka. Z jednej strony bardzo pozytywna historia, ale z drugiej jest bezlitośnie realistyczna i pokazuje, że nie każdy może osiągnąć swoje marzenia. Mimo to nie należy się załamywać. Bardzo motywacyjny tytuł. Świetne, bardzo realistyczne i wyraziste postacie, zajmująca fabuła która jednak pod koniec nieco zwalnia tempa (bo twórcy za bardzo zbliżyli się do mangi).Szczerze polecam.

Kingdom 1 i 2 sezon
Zawsze ciekawiły mnie historyczne tytuły, więc od razu mnie zaciekawił. Początkowo odrzuciło mnie paskudne CGI niewiele tylko lepsze od Berserkowego (wciąż mam po nim traumę). Ale zostałem dla fabuły, która mnie strasznie wciągnęła. Pomimo tego, że już w pierwszych odcinkach dowiedziałem się, że nie będzie to realistyczny tytuł i pomimo bycia opartym na prawdziwych wydarzeniach jest mocno shounenowy. Nie brakuje mu jednak mrocznych i dorosłych scen. Dużą wadą jest też cenzura choć o tym dowiedziałem się głównie z komentarzy według których manga jest bardzo krwawa. Będę musiał się za nią zabrać.

Oczywiście od ostatniego posta uzbierałoby się tego znaaacznie więcej, ale wypisałem te które oglądałem ostatnio xd Zaś obecnie oglądam poza standardowo One Piecem i Dragon Ballem:

Detective Conan
Dobra seria detektywistyczna. Przestraszyć może jednak ogromna ilość epizodów. Manga zaś sięgnęła już 1000 rozdziałów. Jest to ten typ serii w którym nie trzeba koniecznie oglądać od początku bo praktycznie każdy odcinek jest o innej sprawie choć czasami się ze sobą łączą. Bywa też, że postacie z jednych spraw pojawiają się w innych. Dodajmy jeszcze, że prawie połowa epizodów to FILLERY. Jednak podobnie jak w One Piece fillery trzymają poziom reszty serii. Szczególnie fillery łatwiej ukryć w tego typu tytułach. Całkiem dobre anime choć trzeba do niego dużo cierpliwości, bo główna oś fabuły rozwija się bardzo powoli. Żeby nie być gołosłownym pierwsze ważniejsze dla fabuły zdarzenie pojawiło się dopiero w 50 odcinku...

Ashita no Joe
Od jakiegoś czasu zamierzałem zająć się tym klasycznym tytułem. Prekursor mojej ulubionej sportówki - Hajime no Ippo. Musiałem w końcu za nie się wziąć! Jest to obecnie najstarszy tytuł jaki miałem okazję obejrzeć (1970 rok). Pomimo jednak starej animacji i kreski ma ona swój urok i ciepło. Widać, że wszystko było robione ręcznie. Nie chcę wyjść na starego ramola, który chrzani "kiedyś to było", ale naprawdę ta stara animacja ma to coś, czego brakuje w dzisiejszych tytułach. Może dlatego zresztą preferuję stare anime. Dużym plusem jest też główny bohater, który jest strasznym dupkiem. To nie jest typowy, dobroduszny idiota jakich pełno w dzisiejszych tytułach. Wyrachowany cwaniak który używa nie tylko mięśni ale i głowy. To jest to co też jest rzadko spotykane w dzisiejszych tytułach, szczególnie z gatunku shounen czy sportowych.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
12.10.2017 18:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama