Aktualny czas: 15.12.2019, 01:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Jakimi zamkami graliście w "Heroes"?
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Jakimi zamkami graliście w "Heroes"?
Najbardziej lubiłem grać lochem i nekropolią Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
25.11.2014 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,040
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Jakimi zamkami graliście w "Heroes"?
Większość pytań to takie masło maślane panie administratorze, więc odpowiem po swojemu^

Zamki:
Heroes III
Bastion ( jednorożce^, Zielone smoki^) Twierdza ( Nagi^)
Heroes IV
Rezerwat za magię^ I miał cudowne jednostki. Tygryski lubiłam najbardziej, potem jednorożce/gryfy i rusałki. Smok mi nie przypadł do gustu designem. Słodki smok bajkowy to był w Heroes III jakimś dodatku^
Akademia ( dżin, nagi^)
Heroes V średnio mi się podobał, ale też najbardziej lubiłam Sylwan i Akademię. Tutaj chyba nawet bardziej akademię, ale nie pamiętam dlaczego.
Heroes VI
Świątynia^ Cudowny zamek. Połączenie natury, akademii w świecie wodnych istot wyszło bardzo fajnie. Chyba najmniej nie podoba mi się duch źródła ( bo ta jednostka jest bardzo podobna do Yuki onny) A tak wszystkie jednostki w tym zamku są świetne^ W ogóle nie wyobrażam sobie, by Heroes VII miał mieć lepsze jednostki. Żadnego druida, elfa. Najciekawsze stworzenia. Może Kenshin i Kapłanka byli trochę zbyt podobni, ale to już czepialstwo.

Jak widać moim ulubionymi są zamki "natury" i "akademii". Sama nie wiem czemu. Chyba lubię przyrodę^
Nie wyobrażam sobie Heroes bez przystani, ale chyba za dużo by gra nie straciła. Akademii i Rezerwatu/Sylwana/Świątyni^
Ewentualnie bardzo polubiłam grę w Heroes IV Pomiotami. Były słabsze od wampirów, ale no... słodkie są^ I zielone^ I nawet jak nie przepadałam za Necropolią czasem po nią sięgałam ze względu na te stworzonka^

Natomiast ciężko powiedzieć jak jest z jednostkami. Niby w infermo powinien być Ifrit, ale nie ma go w Heroes VI i jakoś to się w oczy nie rzuca.
Punkt siódmy można streścić do przystani. Nuuudny.
Co do dziesiątego punktu gdzieś widziałam taki fajny... O jest^

Spoiler :
[Obrazek: dragons.jpg]
Innych spostrzeżeń mam trochę. Nie znosiłam pomysłu z Heroes IV czyli: Jedno wybierzemy, drugie stracimy.
Ale podobała mi się bardo odmienność zamków poprzez inną magię. Przyznam, że zostało to średnio zrealizowane, ale sama koncepcja ciekawa^
Wydaje mi się, że fajnie jak są smoki i fajnie jak ich nie ma. Dlatego dobrym rozwiązaniem byłoby coś jak w Heroes IV. Tam były dwie najsilniejsze jednostki do wyboru i kto chciał mógł sobie wybrać smoka, a kto nie coś innego^ Jedyne miejsce na wybór w grze^
Fajnie byłoby też jakby była możliwość ulepszania jednostek, ale nie tak jak ma to miejsce w Heroes. Przykładowo z Heroes VI. Yuki onna jest takim ulepszeniem ducha źródła. To takie najprostsze. Albo żeby były ulepszenia do wyboru, gdzie zawsze można przeszkolić jednostkę na przykład na Kenshina, albo Koralową kapłankę^ Chyba było to w jakimś Heroersie.
Albo zastanawiam się czy dałoby się wprowadzić jakieś questy, by bohater mógł się rozwijać także poza walką^ W grach planszowych masa takich rzeczy jest, a zapewne nie da się tyle walk wprowadzić do gry planszowej ile można stoczyć w grze komputerowej. Można też podzielić umiejętności na zdobywane w questach ( bohater czegoś się uczy) a na polu walki ( taktyka i te inne).

Szkoda, że nie można budować mapki^

I teraz Fufu możne znów poruszyć temat Heroesów na forum^ Powinien zebrać dostateczną ilość chętnych^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
25.11.2014 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama