Aktualny czas: 17.08.2018, 20:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Jakiś tam prosty rysunek :)
Autor Wiadomość
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
RE: Jakiś tam prosty rysunek :)
Nad tym pomalowaniem włosów jeszcze rano myślałem i pewnie by wyszło lepiej Smile może potem pomaluje Smile co do następnego rysunku w najbliższych 2 dnia raczej nie za bardzo (wracam do domu xD)
Ah i co do Żar. Pomyliłeś się i to nawet bardzo xD Żary to miasteczko (całkiem spore Smile ) położone niecałą godzinę jazdy od Zielonej Góry w województwie Lubuskim (przy granicy Niemieckiej Smile )

EDIT: Pomalowałem ołówkiem oceńcie i powiedzcie czy zostawić tak jak jest czy pomalować jeszcze markerem Smile
[Obrazek: IMG_0413.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2013 20:41 przez szogu3. Powód: Poprawiona ortografia)
25.07.2013 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Cienie powinny być ciemniejsze niż kolor włosów xDD, chyba, że odbijają światło (Przykład: Rock Lee i jego połyskowa czupryna) xD. Mimo wszystko pamiętam, że kiedyś Żory zwały się Żary a stała za tym dość ciekawa historia, no i szkoda, bo myślałem, ze w końcu ktoś z moich rodzinnych stron xD.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
25.07.2013 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,220
Jak dla mnie trochę za sztywna kreska i nad tym bym popracowała przy kolejnych rysunkach, żeby nabrały lekkości.
A tak to myślę, że całkiem fajnie Smile.

Co do Żar, to też stamtąd jestem Big Grin
Często na studiach jak mówiłam, że jestem z Żar, to słyszałam, "A, Żory, wiem gdzie to jest", po czym oczywiście zonk kiedy mówiłam, że nie o Żory mi chodzi tylko Żary w lubuskim ^^.

26.07.2013 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
No Czaruś lepiej z pomalowanymi włosami, ale tak jak Carsis mówi - te końcówki co są jaśniejsze, to ja bym właśnie ciemniejsze zrobiła ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.07.2013 02:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Okej poprawiłem Big Grin
[Obrazek: IMG_0417.jpg]
26.07.2013 16:49
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Jak na moje, to całe włosy powinny mieć ten ciemniejszy kolor Big Grin Ale ja się na rysunku nie znam, więc możliwe, że jest dobrze.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
26.07.2013 17:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama