Aktualny czas: 20.10.2018, 21:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Korwin-Mikke vs Michał Boni
Autor Wiadomość
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 492
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Janusz Korwin-Mikke vs Michał Boni
Tjaaaa... I pewnie zaraz mi powiecie, że jestem za Dolanem Tuskiem, bo nie jestem za Korwinem-Mikke. A powiedziałam tylko prawdę. Janusz Korwin-Mikke od lat słynie z braku kultury i ponownie pokazał, że jej nie ma. A można przecież w kulturalny sposób powiedzieć komuś dosadnie co się o nim myśli. Tylko po co? Korwin-Mikke w końcu dostał odrobinkę prestiżu, więc musi pokazać, kto tu jest chamem alfa.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
14.07.2014 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Seatherten Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 132
A mnie trochę śmieszy, że parę osób przyszło tu mówić o korwinie, że to cham i prostak, jak rozumiem plaskacz dla boniego to nie kulturalne zachowanie? Dyć plaskacz to jest cios dżentelmena
prawda? Oni wyrażali w ten sposób pogardę i on też wyraził. Czyż nie mówiono każdemu temu złamasowi na stołku, że gówno robi i tylko przeszkadza? Mówiono, ale co oni na to? Cóż ostatnio wysyła się nawet ABW. Więc żadnemu z tamtej bandy nie możesz powiedzieć złego słowa, tylko możesz ich chwalić na każdym miejscu, bo przecież oni tacy idealni.

[Obrazek: 02uWfAB.png]
14.07.2014 16:42
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 492
(14.07.2014 16:42 )Seatherten napisał(a):  Dyć plaskacz to jest cios dżentelmena
prawda? Oni wyrażali w ten sposób pogardę i on też wyraził
Czyli dżentelmena nie obowiązują zasady kultury? Czy dżentelmen ma prawo do plaskania innych po twarzy? Poza tym, kiedyś, jakieś trzy wieki temu, to było dopuszczalne. Ale kiedyś też ludzie załatwiali potrzebę do wiadra, bo nie istniały toalety.
No i co innego powiedzieć złe słowo, co innego dać w pysk. Trzeba znać tą różnicę.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
15.07.2014 12:43
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Ludzie! naprawdę? Facet dał klapsa agentowi, który sypał i w ten sposób krzywdził ludzi oraz kraj, a wy mówicie, że tak nie ładnie? Czasami mam wrażenie, że ludzie wolą słuchać polityków, którzy ładnie mówią, a później plują na was wmawiając, że to deszcz. Boni niech się cieszy, że na tym się skończyło i następnym razem niech spróbuje zachować się po męsku, a nie lecieć z płaczem do mediów.

Mówię to oczywiście jako osoba, która nie przepada za Korwinem (Mimo wszystko jest wielu więcej, którzy są od niego gorsi)

Co do UE zgadzam się z Orzi'm Smile

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
15.07.2014 13:13
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,706
Poziom ostrzeżeń: 5%
Fifti napisał(a):Ludzie! naprawdę? Facet dał klapsa agentowi, który sypał i w ten sposób krzywdził ludzi oraz kraj, a wy mówicie, że tak nie ładnie?

Jaki ten Boni jest zly~ Agentem był~ Szkoda, że ludzie patrzą w tak ograniczony sposób. Skąd wiesz czemu sypał? Myślisz, że większość osób, która działała wtedy na szkodę kraju robiła to z własnej nieprzymuszonej woli? Oczywiście nie wiem, czy to co mówił Boni jest prawdą, ale jeśli tak i gdyby to twojemu dziecku grozili śmiercią, to ciekaw jestem, co byś wybrał. Nie znamy przeszłości, więc nie skreślajmy pochopnie ludzi.

A Korwin nas ośmieszył i tyle i przy całym moim poparciu dla niego tego zachowania nie pochwalam.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.08.2014 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
^ Nie wiadomo tez co takiego wysypal. Byc moze fakty ktore przedstawil sluzbom, byly podlozem dla smierci czyjegos dziecka.
Kogo Korwin osmieszyl ? Polakow? Swoich wyborcow? Jakich nas? Smile
13.08.2014 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Mógł się tłumaczyć? mógł! mógł powiedzieć dlaczego to robił, jaki był tego powód? mógł. Chociaż przeprosił? po co? Gdyby od razu się przyznał i przeprosił ja osobiście bym to zaakceptował.

Dołączam się do pytania Fantomasa.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
13.08.2014 22:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama