Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japończycy i Japonki
Autor Wiadomość
olekkk Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Japończycy i Japonki
Czy podobają się wam Japońce i Japonki Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2011 23:44 przez Komimasa.)
20.03.2011 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: japońce i japonki
Rozwijam temat, bo widać nikt nie zrozumiał jego głębi po tak krótkim opisie. Miej na względzie naszą głupotę olku i pamiętaj, że skróty myślowe są ciężkie do rozgryzienia.

[Obrazek: karas_srebrny_japoniec.jpg]
KARAŚ SREBRZYSTY (JAPONIEC)
Metody Połowu: spławik, grunt
Występowanie w Okręgu Chełmskim : wszystkie wody stojące
Okres ochronny: brak
Wymiar ochronny: brak
Rekord Polski: 4,05 kg - 54 cm (2009 r.)
Normy medalowe: medal brązowy - 1,20 kg, srebrny - 1,50 kg, złoty - 2,00 kg

Japonki z kolei chyba każdy zna:
[Obrazek: 3275.jpg][Obrazek: 3551_1.jpg][Obrazek: ab0be20ea4b5008778302bf9772a8667.jpg]
Tanie i wygodne obuwie na lato, które powinno być dobierane ze szczególną ostrożnością - te japonki z przecen w hipermarketach prawie zawsze będą cię uwierać na plaży. Lepiej uważać.
Polecam takie z materiałowymi paskami. Plastikowe są do chrzanu. Obcierają i szybko się psują.

Osobiście wciąż szukam takich z trzema paskami, jakie nosił Luffy. Kiedyś widziałam jak ktoś w nich chodził w Warszawie, więc gdzieś SĄ, ale jeszcze nie udało mi się ich namierzyć XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.03.2011 22:38
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
Olku, chodziło ci o ludzi?

[Obrazek: Jigoku.png]
20.03.2011 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jakbym mógł to bym dał okejkęBig Grin Jackie

Do tematuBig Grin

Jesteśmy mieszkańcami zachodu i jak wszystkich ludzi ciągnie nas odmienność. Stąd Japonki, tak egzotyczne dla nas, są dla ludzi zachodu atrakcyjne. Choć w większości są niskie i mają niewielki biust, to ich egzotyczna uroda sprawia, że nam się podobają. ba, nieraz nie jeden student japonistyki marzył o dwóch gorących jabłoneczkach. Ponoć niskie kobiety są lepsze w łóżko bo są bardziej wyuzdane, więc może tu tez należy się dopatrywać u Polaków pikantnych wyobrażeń, gdzie bohaterkami będą Japonki właśnie.
Wiele też jest bardzo uroczych, wręcz niewinnych, co podsyca erotyczne wyobrażenia. Wszak dorosłe kobiety wyglądają niczym seksowne, uczennice, co też jest na swój dla niektórych pociągające.

Z kolei faceci są w dużej mierze bardzo zniewieściali. Powiedzielibyśmy wręcz cioty. Są jednak bardzo wrażliwy, uczuciowi i bardzo higieniczni co może się podobać naszym przedstawicielkom płci pięknej, które nie szukają ogiera, ale wrażliwego romantyka.

Mi jako mężczyźnie podobają się Japonki, tak jak zresztą inne przedstawicielki płci pięknej z innych krajów. wszystko zależy od naszego indywidualnego pojmowania piękna. Dla mnie piersi nie muszą być duże, więc drobny biust wcale mi nie przeszkadza.
Inna sprawa ich zachowanie, nie wiem, czy potrafiłbym żyć z osobą, której obyczaje i sposób bycia jest tak odmienny od tego mi znanego. Z naszymi trudno wytrzymać, choć jesteśmy przyzwyczajeni do ich humorów i zachowania, co dopiero JaponkęBig Grin Ale te są z drugiej strony bardziej posłuszne, rozumieją, że facet nie ma dla nich czasu bo robi coś ważnego, to może się podobaćBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2011 01:46 przez Komimasa.)
20.03.2011 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
(20.03.2011 23:42 )Komimasa napisał(a):  Ponoć niskie kobiety są lepsze w łóżko bo są bardziej wyuzdane

WHAT?! >.> Serio, skąd Ty to wytrzasnąłeś? O_o Pierwsze słyszę, ale..... dobrze wiedzieć xD

Jeżeli chodzi o japończyków i japonki, to mają krzywe zęby i nogi. A tak na serio - wszystko oczywiście zależy od człowieka. Aczkolwiek wolę dziewczyny i facetów z naszego rodzimego regionu.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2011 11:54 przez ryba.)
21.03.2011 10:51
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
RE: Japończycy i Japonki
Po co szukać piękna w egzotyce, jak mamy go pod dostatkiem w codzienności? A bo to niby Polkom czegoś brakuje? Smile
Ogółem na ile mogę się zorientować... A może to tylko mój gust... To poza typową propagandą typu modelki, aktorki, gwiazdy pop itd. to Japonki raczej są takie nieco... mniej piękne niż się mówi. Fakt, że nie miałbym nic przeciwko poznania bliżej ładnej dziewczyny z Japonii, ale ich wcale nie jest aż tak dużo.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

21.03.2011 16:00
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
(20.03.2011 23:42 )Komimasa napisał(a):  Inna sprawa ich zachowanie, nie wiem, czy potrafiłbym żyć z osobą, której obyczaje i sposób bycia jest tak odmienny od tego mi znanego.

Ja tam z nikim bym nie potrafił żyć, ale jak już to z Japonką i to jest jedyna opcja. Reszta jak Komi napisał (te uczennice, japońskie lesbijki, omg nie ma oparcia xD), choć nie zawsze... Ci Japończycy też nie do końca wszyscy tacy zniewieściali, no ale jak miałeś kontakt tylko z Terumichim to cóż ^^

Słyszałem, że są mało aktywne w łóżku i ogólnie tak wydaje się, że do seksu ich tak nie ciągnie, ale mi to tam nie przeszkadza. Gdyby miały jeszcze większy biust to znaczyłoby, że Bóg istnieje, a już nie wymagam cudów i tak mi się włosy, twarz i figura podoba zbyt bardzo żebym mógł się oprzeć. No i nie są związane myślą zachodnią tak, więc ciekawe dyskusje można by toczyć, nawet jeśli są związane swoją wschodnią, to i tak może być to ciekawsze doznanie niż siedzenie w tym samym gównie.

Gdziekolwiek czy to drama, film czy muzyka - zawsze są ładne, nie to co na Zachodzie, tam zawsze jest jakaś sztuk mięs wysokich lotów. Wśród przeciętnego społeczeństwa też jest mnóstwo bardzo ładnych także warto, a powyżej nawet jeśli muzyka nie jest najwyższych lotów to wygląd... najładniejsze są Japonki na świecie, koniec kropka.

(potem inne azjatyckie nacje, a potem najwyżej tak zwany "zachód", ale ja osobiście zainteresowania nie mam raczej już poza Azją)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.03.2011 16:17 przez Gosen.)
21.03.2011 16:08
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
Mnie osobiście Japończycy się nie podobają. Tacy jacyś niscy i metroseksualni...
A co do Japonek to się nie dziwię, że panowie za nimi szaleją. Mam czasem z kilkoma do czynienia i mogę powiedzieć, że Japonki spędzają dużo więcej czasu na pielęgnacji swojego wyglądu niż Polki. Np poświęcają ok 2 godz dziennie na samą pielęgnację twarzy. Jak każda kobieta przywiązuję nieco wagi do swojego wyglądu, ale nie potrafię sobie wyobrazić, żebym miała tracić na tym tyle czasu co Japonki. Także respect.

[Obrazek: shinigami_chop_by_chaoshead10-d2zcw2x.png] Shinigami Chop!
21.03.2011 16:29
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Z tymi cyckami nie jest źle. Nie żebym był jakimś znawcą, ale wystarczy że cycek wypełnia całą dłoń bo jak jest większy to i tak się marnuje. Poza tym trzeba zapamiętać jedną żelazną zasadę: "im większe na młodość tym dłuższe w starości".
21.03.2011 16:59
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(21.03.2011 16:59 )Mejtrix napisał(a):  Poza tym trzeba zapamiętać jedną żelazną zasadę: "im większe na młodość tym dłuższe w starości".

Confused

A tak na poważnie -wiadomo że dla Nas-europejczyków Japonia to egzotyka-a jak wiadomo egzotyka jest mocno "pociągająca".Jestem jednak przekonany że gdybyśmy żyli w Japonii ,to wielu z was twierdziło by że najpiękniejsze są europejki czy tam Brazylijki-co do Brazylijek ; bodaj w "Kobieta na krańcu świata" którą prowadzi M.Wojciechowska podczas kręcenia odcinka w właśnie Japonii ,jedna z kobiet stwierdziła że Japonki mają urodę przeciętna-natomiast za wzór "bożyszczy" upatruje Brazylijki.Egzotyka goni egzotykę , ot co !

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
21.03.2011 17:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama