Aktualny czas: 25.09.2017, 08:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Ankieta: Śledzisz jakieś inne serie poza "One Piece"?
Czytam/oglądam "One Piece" i inne serie.
Czytam/oglądam tylko "One Piece".
Czytam/oglądam tylko inne serie.
Nie czytam/oglądam żadnych mang/anime.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Jesteś fanem "One Piece" czy mangi i anime w ogóle?
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jesteś fanem "One Piece" czy mangi i anime w ogóle?
Nie, nie piszę żadnej pracy na ten temat. Pytam z czystej ciekawości, bo swego czasu zauważyłem, iż spora część naszej administracji czy też użytkowników odwiedzających czat śledzi jedynie wydarzenia z "One Piece", a chciałbym się dowiedzieć, jak to wygląda na tle całego forum. Czytacie/oglądacie dużo serii czy tylko OP? A może porzuciliście przygody Załogi Słomkowego Kapelusza i skupiacie się obecnie na zupełnie innych tytułach?

Sam czytam "One Piece" i kilka innych mang, ale nie jest to z pewnością jakaś zatrważająca liczba. Na bieżąco śledzę tylko parę jumpowych serii i "Fairy Tail". Serii anime, które oglądam, jest jeszcze mniej, więc na tym polu nie mam się czym chwalić. A jak to jest z Wami?

Zapraszam do dyskusji i głosowania ;]

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2014 17:41 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
07.05.2014 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Jesteś fanem "One Piece" czy mangi i anime w ogóle?
O sobie mógłbym powiedzieć, że byłem fanem A&M. Kiedyś tego oglądałem dużo, miałem motywację. Z czasem malały te serie... Obecnie np. oglądam tylko Hunter x Hunter, nie chcę mi się zaczynać nic nowego, ani ciągnąć starych tasiemców (dlatego przerwałem DB na ~50 odcinku), a z mang to tylko OP, ale jak ostatnio zauważyłem, to chyba z przyzwyczajenia - kiedyś jak widziałem info o tygodniu przerwy, to było mi smutno, a teraz to nawet zapominam, że rozdziały wychodzą.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

07.05.2014 17:50
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,401
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja mam podobnie jak Devzan. Obecnie nawet nie czytam mangi ani nie oglądam anime OP. Planuje nadrobić, ale nie chce mi się. Bardzo często mam takie przerwy, że zapomnę zobaczyć jednego odcinka, potem kolejnego i nagle nazbiera się ich 50. Mangę czytam bardziej regularnie, bo jestem ciekawa, co nowego się wydarzy.

Kiedyś oglądałam dużo serii na raz, bardzo chętnie, miałam zapał i motywację. Teraz oglądam jak coś fajnego wyjdzie, albo jak ktoś poleci mi coś, co zapowiada się naprawdę fajnie. Obecnie oglądam HxH i No Game No Life. Poza tym nic.

No i tasiemcowe mangi czytam. Z reguły mam szał na nadrabianie wszystkiego i potem dłuuuuuuuuuga przerwa (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
07.05.2014 18:19
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja głównie oglądam, naprawdę sporo serii, głównie wychodzące. Czasem zdarzy mi się coś maratonować (jak ostatnio Fairy Tail), ale głównie dawkuję sobie po odcinku na tydzień. Całkowicie przestałem śledzić anime One Piece na bieżąco, gdyż jestem zażenowany niskim poziomem anime po timeskipie. Jak mnie najdzie to wtedy nadrabiam te 30-40 odcinków, które się przez ten czas nazbierają. Jeżeli chodzi o obecnie oglądane serie... Sporo, naprawdę sporo, wymienię tylko te, które uważam za najlepsze: Jojo's Bizarre Adventure, Mushishi, No Game No Life, Hunter x Hunter.

Jednakże zaznaczyłem, że oglądam inne serie I One Piece, gdyż jestem na bieżąco z mangą. Uważam, że tam poziom również się obniżył, acz nie tak drastycznie jak w telewizyjnej adaptacji. Poza tym czytam niewiele serii - z wychodzących na bieżąco, poza OP, jestem z Magi i Toriko. Do tego czytam mangę Jojo's Bizarre Adventure, w tempie różnym, acz nieubłagalnie do przodu.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
07.05.2014 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Nie. Z A&M całkowicie skończyłem i czekam właściwie jedynie na informację co robi Watanabe. A&M w pewnych aspektach brutalnie mi obrzydło.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2014 18:37 przez Zangetsu2.)
07.05.2014 18:36
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Oglądam sporo serii, ale jednak OP to głowna seria którą śledzę. Za to mam koło 20 mang które czytma regularnie, niektóre się kończą to znajduje nowe. Często sa to Koreańskie Manhwy. Jednak ostatnio przestałem jakoś oglądać i czytać coś nowego. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
07.05.2014 18:54
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 459
Na bieżąco jestem tylko z anie Fairy Tail, OP oglądam... czasem, po prostu, bez wnikania w szczegóły xD Zdarza mi się raz na kilka miesięcy jakąś krótką serię czegoś obejrzeć, rzadziej przeczytać mangę.
Ale to po prostu dlatego, że nie jestem specjalną fanką m&a, nie śledzę wszystkich informacji na bieżąco, nie wiem jakie anime wychodzą w danym sezonie. Osobiście wolę seriale, czy filmy, niż anime.

[Obrazek: d0Lh1fK.jpg]
07.05.2014 19:23
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Ja, jak to ja. Jak coś ma swój czas, to będę to pochłaniać w sporych ilościach. Tak przez 2-3 lata. Więc dużo czasu już nie zostało Tongue Czytam sporo serii, w tym OP, oglądam za to 2-3, Huntera nie liczę, bo się mi już spore zaległości w nim zrobiły, a ni grama ochoty na ich nadrabianie, jak na razie, nie mam. To, co czytam nie raz mnie załamuje, bo to tak od szmir i szmirek po lepsze, przynajmniej sprawiające z lektury większą frajdę, tytuły.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
07.05.2014 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Oglądam wiele. Czytam w ogóle. Na bieżąco z OP jestem i Naruto. Jak oglądam jakąś krótką serię(12, 24 odcinki), to tylko jedną, by się skupić dokładnie nad tym co oglądam. Uwielbiam oglądać anime z dobrą ścieżką muzyczną i takie gdzie jest dużo krwi i brutalności.

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
07.05.2014 21:35
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 901
Z M&A mam do czynienia od niedawna, ale lubię co jakiś czas obejrzeć sobie jakąś serię. Na razie oglądam i czytam tylko One Piece. Po maturze planuję się wziąć także za inne tytuły Smile

07.05.2014 22:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama