Aktualny czas: 24.10.2017, 00:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy kontrolowani...
Autor Wiadomość
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Jesteśmy kontrolowani...
Z góry powiem, iż polecam, a nawet proszę, aby przed jakąkolwiek odpowiedzią obejrzeć ten film:

Zeitgeist
http://video.google.com/videoplay?docid=...Zeitgeist#
(przez pierwszych 40 min film mówi o religii, jak powstała i jakie ma cele, później o wojnach, bankach, o kontroli i celach)

Ciekawy też był dokument, który oglądałem chyba na kanale CANAL+ o firmie Monsanto, zajmującej się biotechnologią oraz wielką chemią organiczną nastawioną na produkcję w zakresie rolnictwa. ( też polecam, muszę poszukać nazwy)

Kiedyś założyłem temat o tym, iż ze świata powinien powstać jeden wielki światowy rząd, z tego co przedstawia dokument Zeitgeist jesteśmy do tego prowadzeni od bardzo, bardzo dawna. Pytanie tylko czy takiego rodzaju Światowego Rządu kontrolowanego przez garstkę ludzi, traktujących innych jak towar, niewolników byśmy chcieli...

Chciałbym poznać waszą opinię co sądzicie o filmie. Według mnie strasznie w nim mieszają często używają informacji których nie można znaleźć w internecie... =\

A szczególnie proszę o wypowiedzi dotyczących tego, jak to jesteśmy kontrolowani dzięki reklamą, mediom, przekazem różnych informacji. Ja uważam, że na człowieka łatwo wpłynąć, zmienić zdanie, bo trudno nam mieć własne zdanie, jak nie znamy faktów, nie mamy wiarygodnych informacji i cały czas serwują nam na tacy informacje zaśmiecające głowę.
27.02.2010 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Jesteśmy kontrolowani...
Nikt nie odpowiedział, a w tym roku już wyszedł nowy Zeitgeist, chyba najciekawszy, bo informacje wydaja się być niezaprzeczalne. Polecam

Długi, ale warto.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2011 19:57 przez Gosen.)
18.05.2011 17:28
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Jeżeli mówimy o kontrolowaniu, to oglądałem 'Illuminati: Przemysł Muzyczny'. Jeżeli ktoś lubi/ wierzy czy co kolwiek z takimi dokumentami, to obejrzyj.

18.05.2011 19:49
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Hmmm... Ciekawy temat... Tylko czy my sami nie wpływamy na innych dla własnych korzyści ;/
Czy kiedykolwiek skłamaliście żeby ktoś inny postąpił według waszej decyzji..? Sądzę, że każdy z nas na swoje możliwości próbuje manipulować swoim otoczeniem ;/, mieć przebieg swojego życia pod kontrolą.... Więc czy jest sens zastanawiania się nad teorią która i tak nic nie zmieni bez dowodu ?
01.07.2011 00:30
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Moment, bo nie jestem pewna, czy w ogóle wiesz, o czym piszesz. Przecież podałeś dowody bezpośredniej kontroli nad innymi ludźmi, więc gdzie tu masz teorię?
Mam wrażenie, że temat jest raczej od powiedzenia, co myślimy na ten temat, zwłaszcza na temat zamieszczonych wcześniej filmików, a Ty natomiast nie wypowiedziałeś się o niczym konkretnym. Przeczytałeś w ogóle temat, czy tylko jego tytuł? =.=

Wypowiedziałabym się na temat, ale wybaczcie, może to kwestia mojej bezbrzeżnej ignorancji i głupoty, ale niespecjalnie mnie interesują takie teorie ^^' Stanie się, to się stanie, to nie tak, że mamy na to jakiś bezpośredni wpływ.
Po obejrzeniu takich filmików człowiek zmienia nieco swoją Formę (wybaczcie, nieco za dużo "Innych Pieśni" Dukaja ostatnio) i zaczyna myśleć inaczej, patrzeć na świat pod innym kątem. Co czasem ma dobry wpływ, niemniej mnie mój kąt się nad wyraz podoba i nie mam ochoty go zmieniać XD
Suma sumarum - weszłam do tematu głównie po to, by sprawdzić, czy omnixowi udało się chociaż raz napisać składnego i pełnowartościowego posta. Eeech... ~.~'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.07.2011 10:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama