Aktualny czas: 26.09.2017, 18:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
JutsuKomimasa SmutneAMV.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,335
Poziom ostrzeżeń: 5%
JutsuKomimasa SmutneAMV.
W końcu nasza AMV ujrzała światło dzinne, szczerze mówiąc zacząłem myśleć, że nigdy do tego nie dojdzie. Wiecie, to co w głowie i przy pauzowaniu scen to inna sprawa jak taki montażBig Grin
Bardzo dziękuję Tony'emu za pomoc. Z bólem serca przyznam, iż niektórych odcinków jednak nie mogliśmy użyć, ale pomoc bezinteresowna była, dziękujemy.
Dziękujemy też KaizokuTali naszej mentorce od tworzenia AMV. To ona pokazała nam właściwe programy i starała się na pomóc.

No to chyba wszytko nie ma sensu opisywać jak można zobaczyć. Mamy nadzieję, że wam się spodoba. Mi osobiście łzy stoją w oczach a widziałem już to wiele razy.

http://www.youtube.com/watch?v=wYMEub1tYbw

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.05.2009 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nie obraź się na to ale żałoba u was jakaś czy co? Co taki smutny i ta muzyka? Dajcie coś wesołego.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
08.05.2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Nie jest to złe AMV, ale trochę się dłuży, no i jest dołujące. Zróbcie coś z szybką akcją i ostrą muzyką :mrgreen:

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
08.05.2009 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,224

Wielce zdolniackie. Ładnie dopasowane, świetne sceny, dobry klimat. Oby tak dalej.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
08.05.2009 17:07
Jutsu
Unregistered

Szczerze mówiąc jest requiem bo mieliśmy takie najście by posłuchać czegoś smutnego. (po tym jak widzieliśmy requiem dla berserka) no i szukaliśmy takiego z Op ale nic nam się nie podobało. To nie było to. Nie było prawdziwego requiem. Przynajmniej my nie znaleźliśmy. Nie podobało mi się jak ktoś dał sceny walki bo "akcja" nie pasował oto po prostu. Dlatego postanowiliśmy zrobić własne. I robiliśmy to pieruńsko długo. Żadna scena nie jest "bo tak" wszystko ma swój głębszy sens. A nie tak że byle akcja, sorry mam takie odczucia.

Szczerze widziałem już tyle amv z akcją, że mi wychodzi. :-?
Wiem że są napisy itd ale to planujemy poprawić tyle, że w wakacje. Teraz po prostu nie ma na to czasu.
08.05.2009 17:19
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,335
Poziom ostrzeżeń: 5%

Hehe, trudno my lubimy smutne, nostalgiczne. I wcale nie potrzebna nam do tego żałoba. W dużo ciekawszy i mniej zrozumiały sposób coś takiego odbieram niż jakieś funny. Także proszę nie pisać "wrzućcie coś zabawnego wesołego" bo takie coś to nie myTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.05.2009 17:37
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

AMV mi się podobał :-P , muzyka "Requiem For A Dream" wybitnie wkomponowana, dużo efektów nie było, ale to i dobrze. Generalnie dobrze Wam wyszedł ten AMV, chociaż szkoda, że Luffy`ego nie pokazaliście z Shanks`em, gdy on go na morzu ratuje. Wiem, wiem, nie starczyło 'miejsca' pewnie, ale i tak jest dobrze. :->

[Obrazek: sygnnew.png]
08.05.2009 18:08
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

A co teraz dacie?
Może dacie na podstawie fanfiku?

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
08.05.2009 18:39
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164

Bardzo poruszające. Piosenka po prostu miazga, zresztą film requiem dla snu oglądałem 8 razy. Ciary na plecach mogę powiedzieć że jedyna rzecz jakiej mi tu brakowało to efekty i trochę więcej dynamiki. Ale jak na pierwsze amv to i tak mistrz.

08.05.2009 19:55
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 370

AMV świetne... wiecie co lubię Smile to jest nostalgiczne z dwóch powodów... 1. muzyka uwielbiam ją , a 2. sceny dzięki których można powspominać początki serii

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
09.05.2009 12:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama