Aktualny czas: 22.10.2017, 15:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Kaichou wa Maid-sama (Służąca Przewodnicząca)
Autor Wiadomość
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kaichou wa Maid-sama (Służąca Przewodnicząca)
Aż się dziwię, że nie pojawił się tutaj jeszcze ten temat. Przechodząc jednak do fabuły... Anime to opowiada o perypetiach Misaki Ayuzawy, demonicznej przewodniczącej Liceum Seika, która jest głównym utrapieniem większości kolegów ze szkoły, oraz Takumiego Usui, szkolnego przystojniaka. Nasza kochana przewodnicząca skrywa pewien sekret, wokół którego skupia się akcja całego anime, mianowicie jest kelnerką w meido kissaten, o czym nie wie nikt, nawet jej dwie najbliższe przyjaciółki. Pech jednak chciał, aby pewnego razu dowiedział się o tym Usui...

Zastanawia mnie to już od dłuższego czasu. Kaichou wa Maid-sama obejrzałam z czystej ciekawości, ponieważ czytałam kilka recenzji oraz miałam okazję zapoznać się z opinią różnych ludzi i wszyscy mówili, że to anime jest naprawdę genialne. Według mnie perypetie Misaki i Takumiego są całkiem interesujące, owszem. Jest to jedna z ciekawszych pozycji, jeżeli chodzi o romanse, ponieważ owszem, występuje tutaj wątek miłosny, jednak nie jest on przesłodzony. Uważam jednak, że serię trudno byłoby zaliczyć do tych perełek. Jest dobra, ale do doskonałości wiele jej brakuje.

Jak Wy uważacie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:55 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
07.05.2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250
RE: Kaichou wa Maid-sama
Anime należy do jednego z moich ulubionych gatunków, oglądałem je już jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że mnie nie zachwyciło... Nie znaczy to, że było złe, o nie, wręcz przeciwnie, było bardzo dobre, ale jednak spodziewałem się, podobnie jak Nighty czegoś więcej. Motyw ze wspólną tajemnicą, służenie i podobne rzeczy... powtarza się w wielu anime tego gatunku, w tym również i tutaj. Pomimo tych już nieco oklepanych akcji, serię oglądało mi się przyjemnie i nie żałuję tego, że poświęciłem czas, na zapoznanie się z losami tych, jakże sympatycznych bohaterów.

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
07.05.2011 22:28
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Muszę przyznać, że jestem trochę zaskoczona. Rzadko spotyka się mężczyzn, którzy lubią takie gatunki. Dodatkowo jeszcze takich, którzy mają podobne opinie jak ja. Muszę gdzieś stworzyć odpowiedni temat i popytać, jakie serie oglądałeś Tongue Z pewnością również przypadną mi do gustu ^^

Wracając jednak do Kaichou wa Maid-sama, akurat wątek z służeniem Misaki, mimo że występujący w innych seriach, naprawdę mi się podobał. Z pewnością dlatego, że jej charakter zdecydowanie nie pasował do osoby, która tak łatwo podporządkowuje się innym. Zabawnie przy tym było Wink
07.05.2011 22:36
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
Mi się ta seria podobała, jest ładna kreska, ciekawie przedstawieni bohaterowie. Usui został świetnie wykreowany, jego charakter dodawał tak zwanej wisienki na torcie. Zabawnych sytuacji w tym tytule nie brakuje i jest naprawdę z czego się pośmiać. W mojej osobistej klasyfikacji ta seria jest na wysokim miejscu.
08.05.2011 13:48
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Obejrzałam tę serię z przyjemnością. Fabuła może i nie jest oryginalna jednak akcja toczy się dość szybko i ciekawie. Kreska ładna, przystojniak nr 1 fantastyczny a i główna bohaterka da się lubić. Najbardziej podobały mi się sceny komediowe z udziałem Usui.

Brakowało mi nieco w tej serii rozbudowania wątków i charakterów pozostałych postaci, stosunkowo niewiele czasu mają dla siebie. To ciągłe zażenowanie Misaki też bywało czasem irytujące, o wiele lepiej pasuje do niej jej demoniczna forma Wink

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
04.06.2011 15:41
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dobrnąłem do 4 odcinka...

Bardzo zniechęciło mnie to, jak szybko i otwarcie powstała więź między nią a nim. Strasznie mnie to zniechęciło. Wiadomo - będą razem, pytanie tylko "jak"? Problem w tym że tutaj nie widać żadnych przeszkód ani kompletnie nic. Jedyne co może wybronić te serię to humor, który buduje się na relacjach mężczyźni gnębieni przez twardo stąpającą po ziemi dziewczynę. Niby służy, fajnie, to do niej nie pasuje, więc jest urocze, ale jakoś tak mało tego czegoś. Jaką to w ogóle ma fabułę? Pomysł ciekawy owszem, ale wykonanie... Brakuje mi tu przemocy, scen gwałtu, dramatu no nie wiem czegośTongue Skip Beat to może sznurowadła wiązać co najwyżej.

W dodatku irytująca jest męska postać. Niby zabawny, na wszystko ma jedyną słuszną odpowiedź betsu ni, a jednak świetnie się uczy, przystojny, i oczywiście zdobywa najciekawszą dziewczynę... Oklepane do bólu.
Nie wiem, może za szybko zrezygnowałem. Może potem coś ciekawego się wywiązuje, w końcu jest biedna. Ten wątek można by jakoś ciekawie przedstawić.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.11.2011 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama