Aktualny czas: 17.08.2018, 11:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Kaiketsu Zorro
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Kaiketsu Zorro
Tak, dokładnie. Mówię o starym dobrym Zorro znanym nam dwudziestolatkom z naszego dzieciństwa. Przygodach dzielnego młodzieńca, który jako Diego udawał lenia, tchórza itd a w przebraniu był odważnym obrońcą uciśnionych. Mogliśmy to oglądać swego czasu na Poloni 1. Ostatnio jakoś tak mnie najęło i szukałem tego w necie. Wlazłem na Youtube i tam znalazłem. Oczywiście z naszym lektoremBig Grin Kurde wspaniałe wspomnienia. Serię pochłonąłem bardzo szybko oglądając nawet całą noc. Choć w każdym odcinku chodzi o coś innego i są wprowadzane nowe postaci, to pod koniec odcinka już czujemy mocne więzi z tymi postaciami, a zakończenie potrafi nawet zaskoczyć. W ogóle kawał świetnej roboty. Jeden odcinek, a jest w nim wszystko. Nie to co w obecnych anime co się z wątkiem pomieścić nie mogą...
Na pewno odstraszyć może kreska i właściwie jakość animacji, bo zgrywane z Poloni 1 niestety za ślicznie nie wygląda. Jednak Zorro to ZorroBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:42 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
10.05.2011 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
RE: Kiketsu Zorro
Mówisz o Zorro w wersji animowanej? Mgliście pamiętam, że coś takiego było kiedyś, ale zbyt młody wtedy byłem, żeby coś z tego pamiętać. Kojarzę natomiast zwykły serial o identycznym tytule, co na jedynce leciał w soboty i również zacny był. A tą kreskówkę sprawdzę, bo mnie zaciekawiłeś Big Grin

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
10.05.2011 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama