Aktualny czas: 22.10.2017, 15:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Kaiketsu Zorro
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Kaiketsu Zorro
Tak, dokładnie. Mówię o starym dobrym Zorro znanym nam dwudziestolatkom z naszego dzieciństwa. Przygodach dzielnego młodzieńca, który jako Diego udawał lenia, tchórza itd a w przebraniu był odważnym obrońcą uciśnionych. Mogliśmy to oglądać swego czasu na Poloni 1. Ostatnio jakoś tak mnie najęło i szukałem tego w necie. Wlazłem na Youtube i tam znalazłem. Oczywiście z naszym lektoremBig Grin Kurde wspaniałe wspomnienia. Serię pochłonąłem bardzo szybko oglądając nawet całą noc. Choć w każdym odcinku chodzi o coś innego i są wprowadzane nowe postaci, to pod koniec odcinka już czujemy mocne więzi z tymi postaciami, a zakończenie potrafi nawet zaskoczyć. W ogóle kawał świetnej roboty. Jeden odcinek, a jest w nim wszystko. Nie to co w obecnych anime co się z wątkiem pomieścić nie mogą...
Na pewno odstraszyć może kreska i właściwie jakość animacji, bo zgrywane z Poloni 1 niestety za ślicznie nie wygląda. Jednak Zorro to ZorroBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:42 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
10.05.2011 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
RE: Kiketsu Zorro
Mówisz o Zorro w wersji animowanej? Mgliście pamiętam, że coś takiego było kiedyś, ale zbyt młody wtedy byłem, żeby coś z tego pamiętać. Kojarzę natomiast zwykły serial o identycznym tytule, co na jedynce leciał w soboty i również zacny był. A tą kreskówkę sprawdzę, bo mnie zaciekawiłeś Big Grin

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
10.05.2011 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama