Aktualny czas: 25.09.2017, 10:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Wątek zamknięty 
Kapsuła czasu
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
Kapsuła czasu
Siema, ja ze sprawą nieco organizacyjną. Niby mógłbym napisać w innym temacie, ale możliwe, że zdania będą podzielone i temat wywoła nieco kontrowersji. Kapsuła czasu, którą wspólnie zakopaliśmy na działce w Feliksinie swój planowany "unboxing" ma mieć na CC8 w 2017 roku. Jednak póki co zanosi się, że na CC7 pojawi się naprawdę wiele osób. Kilka takich, których dawno nie było. Może odkopalibyśmy tę kapsułę w tym roku? Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, aby uczynić to w tym roku jest fakt, że na przyszłorocznym CC nie będzie z nami ani Okiren, ani Szoguna, dwóch zasłużonych orgów, których w takim momencie zabraknąć nie powinno. Co sądzicie?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2016 18:29 przez Redrey.)
01.04.2016 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,917
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kapsuła czasu
Szogun nie wpuści nas na swoją działkę bez niego więc wyboru raczej nie mamy.

Ale ukazując swoje zdanie: mi się pomysł nie podoba ponieważ kapsułę czasu otwiera się tak jak było powiedziane na samym początku i jest to swojego rodzaju pogwałcenie reguł, ale z drugiej strony nic się też nie stanie i nikomu głowa nie odleci. To niczego nie zmieni, ale ja jestem na nie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2016 15:47 przez Eikichi.)
01.04.2016 15:46
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 558
Ja także jestem na nie. Jeśli za rok nie będzie np.Szoguna i nie będzie komu nas wpuścić to jestem bardziej za tym by otworzyć ją po dłuższym czasie bo to i większy fun będzie z tego.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
01.04.2016 16:02
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 689
W zasadzie to chyba już ustalono, że w tym roku odkopiecie, właśnie dlatego że będzie Szogun osobiście.
01.04.2016 16:05
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,917
No więc po co się o zdanie ludzi pytać, nie znoszę czegoś takiego, skoro już postanowione.

Ja podobnie jak Xato wolałbym w takim razie odkopać za dwa lata.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
01.04.2016 16:07
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 689
Bo przypomnij sobie gdzie ta rozmowa była. Stanęło nad wstępnym postanowieniu, że będzie tak jak zdecyduje Szogun.Jeżeli uzna, że za dwa, czy trzy lata też chce być, to wtedy można znów podjac dyskusję. A Redrey jako piwrwszy poruszył temat na forum publicum po prostu.
01.04.2016 16:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
O proszę, widzę, że temat poruszono. Wiem, że Szogun też by wolał w tym roku odkopać, bo w przyszłym najprawdopodobniej nie będzie mógł się tym zająć, więc fajnie by było, gdyby mimo sentymentu jaki ludzie mają wobec tego pierwszego terminu, nie było zbędnych bólów dupek i wszyscy po prostu przyjęli do wiadomości preferencję gospodarza.

Od siebie dodam, że odkopanie nie musi wcale wiązać się z otwarciem - możemy przetransportować pakunek do mnie na działkę i tam zakopać na jeszcze jeden rok.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.04.2016 16:56
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
Nic nie jest nigdzie przedyskutowane, a przynajmniej mi nic na ten temat nie wiadomo. Wydaje mi się, że w przypadku CC jest dosyć trudno o dobrą frekwencję. Wiadomo, że będzie to odkopywane na CC, więc jeśli jest opcja żeby jak najwięcej osób przy tym było to moim zdaniem warto choćby podjąć temat. No sprawa z wejściem na działkę to pewnie do dogadania, ale ja uważam, że dobrze by było gdyby gospodarz był.

01.04.2016 17:18
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Redrey, bo póki co nie było dyskusji na forum publicznym, bo się zastanawialiśmy w mniejszym gronie jak ludziom przekazać to tak, żeby jak najmniej piany z tego potem ubito i zeby kwasów nie było, ale ogólnie kwestia wisiała w powietrzu od jakiegoś czasu i przypadkiem się wstrzeliłeś w nią Wink dobrze, że w sumie to ruszyłeś i też trochę kamień z serca, że są tacy, którzy podchodzą do tego z dystansem ;3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.04.2016 17:27
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja uważam, że odkopanie kapsuły przed czasem to tak jak naplucie gospodarzowi w twarz za to, że Cię ugościł (to nie nawiązanie do Szoguna jako gospodarza tylko taki przykład).

JESTEM NA NIE. Mimo, że nie było mnie przy zakopywaniu strasznie się w to wczułem i warto by doprowadzić to do końca a nie zrobić sobie przed czasem. Lepiej później niż wcześniej.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
01.04.2016 17:32
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama