Aktualny czas: 14.12.2017, 21:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Katekyo Hitman Reborn
Autor Wiadomość
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
Katekyo Hitman Reborn
Manga Amano Akiry opowiadająca o losach bossa mafii od samego początku. Mówi o historii ciamajdowatego chłopca, który z biegiem czasu zamienia się w prawdziwego przywódcę, najsilniejszego pośród swoich przyjaciół. Jest oczywiście zbieranie drużyny i naparzana, jak na shounena przystało ^^ Chociaż pierwsze odcinki potrafią odstraszyć, a wręcz ciężko jest przez nie przebrnąć, to saga z Xanxusem jest pierdyliard razy lepsza x) naprawdę wciąga i polecam do niej dobrnąć.

Spoiler :
A to co się dzieje w mandze to już w ogóle masakra Big Grin Lambo otworzył Vongola boxa jako pierwszy ^^ Nie spodziewałbym się.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:14 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
04.04.2009 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Czytam tylko mangę, na anime nie starczyło mi sił.
Ogólnie tę serie uważam za słabą, ale cholera nie moge jakoś dać sobie z nią spokój i ciągle czytam najnowsze rozdziały :-P

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
04.04.2009 21:33
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Ja oglądnąłem pierwszy odcinek anime.Baaardzo słabiutki.Ale skoro mówisz, żeby dobrnąc, do dalszych odcinków, to może dam radę :mrgreen: :mrgreen:
13.04.2009 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
nova Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

Yea, pierwsze odcinki potrafia odrzucic od ogladania, jednak gdzies po 20 odc. akcja zaczyna nabierac tępa, a potem jest tylko lepiej.
13.04.2009 21:45
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 585
Re: Katekyo Hitman Reborn
Vegi napisał(a):Mówi o historii ciamajdowatego chłopca, który z biegiem czasu zamienia się w prawdziwego przywódcę, najsilniejszego pośród swoich przyjaciół.
Ja jestem po sadze z Xanxusem i wcale się nie zmieniłTongue. Tylko gdy te swoje narkotyki weźmieTongue.
Seria jest dobraTongue. Ma coś lub nie ma czegoś przez co w moim rankingu odstaje od op, bleacha, naruta, fairy tailTongue. Jednak oglądam(mangi nie czytam choć widziałem, że świetna kreskaTongue)Tongue. Pomysł na mafię....GENIUSZ NAD GENIUSZAMITongue. Bardzo mi się to podobaTongue. Sam pomysł na mangę shounen stawiam na 2 miejscu zaraz po piratachTongue. Niektórych odstrasza to, że główny bohater to taka ciapa ale mi się podoba bo to....oryginalneTongue. Tego nie byłoTongue. Bardzo fajne są też charaktery postaciTongue. Nawet nie przeszkadza mi zero uczuć Hibariego co mnie właśnie w innych mangach/anime odrzucaTongue. No i postać Lambo, która jest jedną z moich ulubionych ze wszystkich anime i się z nią utożsamiamTongue. Jest dużo, dużo, dużo różnych rodzajów broni, mocy co też jest świetneTongue. Nie wiem tylko gdzie Tsuna ma oczy bo Haru jest ładniejsza od KyokoTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
13.04.2009 22:06
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

1. Tsuna tylko na początku bierze te "narkotyki".
2. Kyoko jest ładniejsza. xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
13.04.2009 23:00
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Mangi nie czytałem, oglądałem anime. Powiem szczerze - tak gdzieś do 20 odcinka straszna nuda. Potem już się zaczyna świetna imprezka Smile Jak zaczynałem oglądać - miałem zamiar odrzucić. Teraz - co tydzień oglądam kolejny odcinek. Akcja świetnie rozwinięta, bardzo dobry pomysł i bardzo dobre jego wykonanie. Może i słabszy od One Piece czy Bleacha (dla mnie oczywiście) ale od Naruto zdecydowanie lepszy. Pozycja godna polecenia miłośnikom shonenów.

A i zgodzę się z Vegim - Kyoko ładniejsza Tongue

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
13.04.2009 23:23
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84

No i KHR są filery bez snesu (mangi nie czytałem więc nie wiem na 100%, w każdym razie przerywniki między sagami). I fakt początek tak odstrasza że... Zaczełem oglądać bo lepiej patrzeć na coś jak pusty monitorTongue, a w tygodniu matury więc nie ma co robićBig Grin. I naprwdę później polecam bo rozkręca się nad wyraz żalośnie a jak się już rozkręci to akcja według mnie bije naruto na głowe, gdzie anime teraz podupada:/, a może i bleachaSmile w moim odczuciu Smile

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
14.05.2009 14:17
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%

I dlatego właśnie to jest słaby tytuł. Właściwie to podobnie do Clanned. Początek nudny. Z trudem dobrnąłem do 4 odcinka i na tym się moja przygoda zakończyła. A jak wy mówicie, że tak jest do 20 to nawet nei ma sensu bym próbował przebić się przez kolejne 4Tongue
Pomysł niby nie głupi, ale to jest tak infantylne, że nie ejstem w stanie tego przetrawić. Moemnt jak się krowa pojawia nie ja tego nie mogę. Jeśli ktoś nie lubi Kona z Blaecha (jak ja) to omijać szerokim łukiem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.06.2009 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Ludzie nie wiecie ile tracicie! Przebrnijcie przez te pierwsze odcinki, seria jest GENIUSZEM! Dla mnie stoi na poziomie One Piece i ogólnie czytałem opinie że fanom Op bardzo często ten tytuł podchodzi, bo jest równie dziwaczny. Jeśli już nie macie sił to tutaj jest poradnik jak oglądać KHR żeby nie zanudzić się na śmierć. http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=405543 Zaufajcie mi i to obejrzyjcie w całości!

17.06.2009 16:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama