Aktualny czas: 23.10.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Kimi no iru machi
Autor Wiadomość
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Kimi no iru machi
Kimi no iru Machi to manga, w której głównym bohaterem jest Haruto Kirishima, mieszkający na prowincji. Do jego domu wprowadza się nieznajoma dziewczyna, Eba Yuzuki, pochodząca z Tokio, której nigdy wcześniej nie spotkał. Czy coś wyniknie z tej znajomości?

no więc tak, myślę, że ci co tu zaglądną, jeśli tacy się znajdą, znają tą mangę a dla tych co nie, powiem krótko, jest to zajebisty romans, dramat i h wie co jeszcze, co warto przeczytać, ja czytam na bierząco po ang. i nie mam za bardzo z kim o tej mandze pogadać lecz, że mi się podoba to zakladam nowy temat ;D

ostatnio sporo się w niej dzieje, więc było by o czym rozmawiać, a w najnowszym chapku jaka akcja... mmmmmiodzio Big Grin na razie nie bd się rozpisywał bo nie wiem czy ktośto wgl przeczyta xD
07.06.2011 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Kimi no iru machi
Powiedz mi czym to się różni od standardu, czy może jakaś ciekawa postać? Jak do tego się ma Kaichou wa maido sama np co mnie znudziła po 4 odcinku? Jak dla mnie to wygląda jak ona na z nim i tyla to trochę mało interesujące.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.11.2011 01:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kimi no iru machi
Czy to manga z gagami, czy raczej poważne podejście do tematu? Ma rozwinięte postaci, czy mają się one po prostu w sobie zakochać, a reszta jest nieważna? Ma jakąś fabułę?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.11.2011 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama