Aktualny czas: 15.12.2017, 06:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna wyspa (arc? Saga?!) One Piece
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Kolejna wyspa (arc? Saga?!) One Piece
Tak więc obecnie mamy Wyspę Ryboludzi, podwodne klimaty, dziwolągi, nudy, etc.

Osobiście czekam na kolejny arc, gdyż ten mi się znudził, i nasuwa mi się takie pytanie: "Jaki arc będzie po tym, czy będzie to wielka tropikalna wyspa, czy może znowu pustynia, albo podniebna wyspa?". Pomysłów nie ma końca.
Chyba raczej nie wiadomo od Ody, jaka będzie następna, dlatego zapraszam was do wypowiadania się na temat tego, jaka będzie kolejna przygoda w naszej kochanej mandze One Piece.

W sumie jakby się zastanowić, to pod koniec Wyspy Ryboludzi załoga Słomianych niechybnie przekroczy red line, czyli czeka ich coś ekstremalnego Big Grin Myślę, że będzie to mała wioska, z wieeelkim probleeemem, na której to bohaterzy dowiedzą się czegoś nowego o Red Line (czyt. zasady panujące).
24.09.2011 19:41
Return to top
Witoldo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kolejna wyspa (arc? Saga?!) One Piece
Hmm... Ja chce zobaczyć wyspe Deszczu błyskawic Big Grin Big Grin Bardzo mi się podobała i zastanawiam się czy nami nauczyła się żyć na takiej wyspie Big Grin Bo Luffy to bez problemu Tongue
24.09.2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Servus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Może to będzie piekło albo kosmos? Raczej nie Wink Pewnie zmierzą się z kimś supersilnym o niesamowitej mocy. Być może tą mocą będzie jakiś inny typ owocu od tych, które znamy czyli Logia, Paramecia i Zoan. To wiedzą jedynie Bóg, Oda, jego edytor i redakcja. Zapomniałem dopisać, że silnikiem napędowym fabuły może być Poneglyph.

Marzę o świecie, w którym są dwa gatunki ludzi, ja i moe ^^[Obrazek: 13_002.gif]
24.09.2011 21:30
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Rewolucjoniści, jak nie teraz to nigdy. Ewentualnie saga z Yonkou.
24.09.2011 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Ja liczę na sagę w stylu Thiller Bark albo Sky Piea.

W sensie na sagę w ogóle nie związaną ze światem i jego problemami, będącą czystym zapychaczem i postojem w fabule i na drodze naszych piratów po OP. Mam już dość światowych intryg, knowań, marines, supernovas w kółko się przewijających tych samych postaci. Mam ochotę na świat, ludzi, bossa i problemy które pozwolą mi odsapnąć i zaskoczą swym niezwykłym pomysłem.

Nie mam ochoty na oglądanie wysp, na których supernovas już byli. Chcę coś nowego, nowych bohaterów, nie w kółko przewijane od pięciu czterech lat te same wątki !!!

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
25.09.2011 02:58
Neryuu
Unregistered

Wiem, że to dział manga xD, ale tego pewnie za niedługo będziesz miał pod dostatkiem, w końcu kiedyś fillery muszą być :<
25.09.2011 07:20
Return to top
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
(25.09.2011 02:58 )Szogun napisał(a):  Ja liczę na sagę w stylu Thiller Bark albo Sky Piea.

W sensie na sagę w ogóle nie związaną ze światem i jego problemami, będącą czystym zapychaczem i postojem w fabule i na drodze naszych piratów po OP. Mam już dość światowych intryg, knowań, marines, supernovas w kółko się przewijających tych samych postaci. Mam ochotę na świat, ludzi, bossa i problemy które pozwolą mi odsapnąć i zaskoczą swym niezwykłym pomysłem.

Nie mam ochoty na oglądanie wysp, na których supernovas już byli. Chcę coś nowego, nowych bohaterów, nie w kółko przewijane od pięciu czterech lat te same wątki !!!

Ja tak samo . Za dużo ostatnio tych wielkich marines , supernovas czy innych wielkich sław . Według mnie powoli traci to na wadze . Dawniej gdy słomiani przemierzali grand line zobaczenie admirała czy schiczibukai było frajdą i czymś " fajnym" a teraz non stop to samo . Czas na oderwanie się od tego na rzecz zwykłej wyspy ze swoją filerowską-przygodą.
Z drugiej strony wydaje mi się że teraz nadejdzie czas na sabo i rewolucjonistów . W sumie to nie byłoby złe
25.09.2011 11:56
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281
Widzę że tutaj się zgadzamy. Też bardziej podeszłaby mi saga w takiej konwencji. Brakuje mi tego wolnego, pirackiego ducha, tej spontaniczności, żeby wmieszać się w jakąś grubszą akcję ot tak, dla przeżycia przygody. Takiego kaprysu, że chciałbym polecieć do nieba i zobaczyć jak tam jest, i żaden inny powód nie jest mi potrzebny aby się tam udać.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.09.2011 12:15
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Przepraszam, ale dla mnie saga ryboludów ma właśnie ten Skypea'owski "vibe", oderwanej od świata i problemów naparzanki z bossem w ciekawym otoczeniu. Bo gdzie tutaj widać wielkie szychy świata One Piece? Że we flashbackach pojawił się Borsalino, czy jedną z postaci jest Shichibukai nie ma nic do rzeczy (w TB zresztą też mieliśmy jednego z siódemki). Za mało tego było, żeby problem syrenek uznać za wydarzenie ogólnoświatowe. To wewnętrzny problem wyspy ryboludzi z kolesiem o nadmiernych ambicjach, Hodym. Czy nie było tak samo na Skypeai?
25.09.2011 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281
Dla mnie wyspa ryboludów bardziej nasuwa skojarzenie na Water 7. Nie ma tam tego dreszczyku podróży w nieznane. Całość akcji dzieje się w otoczeniu zurbanizowanym. Działania Słomków są obserwowane przez tłum gapiów. Pojawia się też początkowy konflikt z późniejszymi towarzyszami broni (cieśle z Galley-la, Franky Family / książęta i Neptun).

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.09.2011 15:28

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama