Aktualny czas: 12.12.2018, 16:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejność oglądania kinówek
Autor Wiadomość
filazaf Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Kolejność oglądania kinówek
Siemka, czy jest jakaś kolejność oglądania kinówek OP?
Bo z OP jest na bierząco 3 lata inie obejrzałem ani jednej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2013 21:46 przez Hejs.)
17.02.2013 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kinówki
No ma to znaczenie w takim sensie, że Słomkowi rosną w siłę w kolejnych kinówkach jak w anime. Albo np w pierwszej nie ma jeszcze nawet Sanjiego itp.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
17.02.2013 21:33
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Kolejność oglądania kinówek
Na bieżąco jak jesteś to bez znaczenia. Żadnego spoilera nie będzie. Ja oglądałem różnie xD Zaczynając od 7, koncząc na 5.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
17.02.2013 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
David Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
Nieco głupie pytanie, zważywszy na to, że kinówki są ponumerowane (chcesz kolejności, to oglądaj tak, jak wychodziły). Tongue Chociaż osobiście uważam, że to lekkie marnowanie czasu (chyba, że jesteś fanem OP jak ja Big Grin), bo godna uwagi jest chyba tylko Strong World.

[Obrazek: 250x50.png]
17.02.2013 22:30
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
EJ! Film o wyspie Drum był wspaniały, może nieco alternatywny czego niektórzy nie lubią ale fajnie było popatrzeć sobie znów na to jak Chopper dołącza. Co do filmów to nie polecam filmu o Alabaście, bo to nawet się kupy nie trzymało. Nie widziałem pierwszych kinówek bo nie zbyt mi się chciało, no ale cóż. I jeżeli chcesz oglądać wszystkie to po prostu zacznij od jedynki wzwyż bo po np. obejrzeniu najpierw Strong World, na pewno nie będzie ci się chciało oglądać innych kinówek (SW jest tak zrobiona, że zgniata inne kinówki na miazgę.) Ja już się boję co to za monstrum wyszło z Film Z, bo na pewno będzie lepszy niż SW Big Grin. Potem są jeszcze te długie speciale, nie wiem czy zaliczają się do kinówek czy nie ale special z Nami warto obejrzeć no i z Luffy'im xD. Dobr, bo już zaczynam gadać chaotycznie xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
17.02.2013 22:49
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Już jakie się człowiekowi spodobają, to niech sam zdecyduje Wink

Ludki mają rację, jeśli jesteś z anime na bieżąco, to żaden spoiler Cię nie zaatakuje. Musisz jednak pamiętać, że to anime wychodzi od dość dawna, więc jakość pierwszych kinówek jest bodaj nawet gorsza od pierwszych odcinków x_x'
I UNIKAJ TEJ ABOMINACJI ZWANEJ "OVA"! Jestem wielkim fanem OP, więc sama obejrzałam I ŻAŁUJĘ. Mój mózg wyparł to... coś... z pamięci, więc teraz nawet Ci nie sprecyzuję, czemu mi się aż tak nie podoba, ale pamiętam, że było koszmarne, okropne, ze złą animacją i miało niedopasowane seiyuu (OVA zostało zrobione przed serią anime, jeszcze nie mieli ustalonych aktorów). I nudne. I w ogóle be i w ciapki.

Filmy. Ich się trzymaj.

Kinówki z czasem robią się coraz bardziej dopracowane i ciekawe, więc moim zdaniem naprawdę warto je poznać. Pierwsza jest może... prosta... XD ale już od drugiej robi się ciekawiej. Strasznie mi się podobała czwarta - tu już bił klimat takiego naprawdę fajnego arcu OP. Potem szósta, mroczniejsza, z eksperymentalną kreską (która się nie przyjęła, ale film i tak nie wygląda najgorzej).
Siódma jest zabawna - wiele ludzi się na niej zawiodło, bo miała EPICKIE trailery, a ostatecznie okazała się dość przeciętna. Niemniej jeśli się do niej podejdzie jak do zwykłej kinówki, to można się nieźle pośmiać XD
Ósma i dziewiąta to streszczenia sag - odpowiednio Alabasta i Drum. Próbowałam podejść do ósmej, ale już w ciągu pierwszych 10minut zobaczyłam pierwszy błąd fabularny, którego nie można było wytłumaczyć po prostu brakiem czasu, więc doszłam do wniosku, że szkoda moich nerwów dla lepszej animacji. Do dziewiątki w ogóle nie podeszłam.
Może kiedyś to nadrobię.

No i dziesiąta kinówka, póki co jedyna reżyserowana i nadzorowana przez samego Odę - wisienka na torcie. Masz wszystko - zajebistą animację, kreskę, wspaniałe walki, sporo humoru i ciekawą fabułę XD Jak dla mnie to jest tego tam wręcz za dużo i film jest trochę przeładowany, niemniej wciąż ciekawy i wart obejrzenia XD

Reszta kinówek uchodzi w tłoku Wink

To takie, tak jakby, fillery, ale w formie filmu. Nic się nie stanie jeśli ich nie obejrzysz, ale jeśli chcesz zobaczyć kolejne przygody, to myślę, że warto ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
17.02.2013 22:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama