Aktualny czas: 21.09.2017, 12:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Wątek zamknięty 
Koloseum Nakama, czyli portalowe pojedynki
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Dołączył: 14.04.2012
Skąd: Biesia Kraina
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #1
Rainbow Koloseum Nakama, czyli portalowe pojedynki
[Obrazek: Koloseum_male.jpg]

Witam Państwa w temacie poświęconym naszym portalowym pojedynkom, na fali obecnych mangowo-animowych łanpisowych wydarzeń nazwanym przeze mnie "Koloseum Nakama". Wątek ten ma przede wszystkim służyć jako archiwum dotychczasowych turniejów, przynajmniej na tyle, na ile uda mi się te wyniki dokładnie ustalić. Miejscem, gdzie będziecie mogli napomknąć Miszczowi owego "Koloseum", tj. Heishiemu, jaki turniej chcielibyście w przyszłości zobaczyć, czy podzielić się wrażeniami odnośnie odbywających się walk, dla których sbx, to niekiedy za mała przestrzeń jest inny temat. Prosiłabym o nie komentowanie w tym. Zatem, przechodząc do rzeczy, do tej pory miały miejsce następujące turnieje (niekoniecznie we właściwej kolejności):

Wybory Mistera "One Piece"

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Roronoa Zoro - szermierz w Załodze Słomkowego Kapelusza,
    - Rob Lucci - były agent CP9,
    - Portgas D. Ace - były członek Załogi Białobrodego,
    - Paulie - wiceprezes Galley-La Company,
    - Monkey D. Luffy - kapitan Załogi Słomkowego Kapelusza,
    - Kohza - były przywódca powstańców z Alabasty,
    - Donquixote Doflamingo - kapitan Załogi Donquixote,
    - Dracule Mihawk - najpotężniejszy szermierz na świecie,
    - Sanji - kuk w Załodze Słomkowego Kapelusza,
    - Smoker - wiceadmirał marynarki wojennej,
    - Monkey D. Garp - instruktor w marynarce wojennej,
    - Kuzan - były admirał marynarki wojennej,
    - Basil Hawkins - kapitan Załogi Hawkinsa,
    - X Drake - kapitan Załogi Drake'a,
    - Spandam - szef CP9,
    - Franky - cieśla w Załodze Słomkowego Kapelusza,
    - Kaku - były agent CP9,
    - Sakazuki - admirał floty marynarki wojennej,
    - Borsalino - admirał marynarki wojennej,
    - Shanks - kapitan Załogi Rudowłosego,
    - Jabra - były agent CP9,
    - Marco - dowódca pierwszej dywizji Załogi Białobrodego,
    - Wiper - jeden z Boskich Strażników,
    - Iceburg - prezes Galley-La Company,
    - Brook - muzyk w Załodze Słomkowego Kapelusza,
    - Enel - były „bóg” Skypiei,
    - Coby - kapitan marynarki wojennej,
    - Crocodile - były przywódca Baroque Works,
    - Eustass Kid - kapitan Załogi Kida,
    - Tony Tony Chopper - medyk w Załodze Słomkowego Kapelusza,
    - Trafalgar Law - kapitan Załogi Serca,
    - Usopp - strzelec w Załodze Słomkowego Kapelusza.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Roronoa Zoro vs Rob Lucci zwyciężył Roronoa Zoro.
Pojedynek Portgas D. Ace vs Paulie zwyciężył Portgas D. Ace.
Pojedynek Monkey D. Luffy vs Kohza zwyciężył Monkey D. Luffy.
Pojedynek Donquixote Doflamingo vs Dracule Mihawk zwyciężył Dracule Mihawk.
Pojedynek Sanji vs Smoker zwyciężył Sanji.
Pojedynek Monkey D. Garp vs Kuzan zwyciężył Kuzan.
Pojedynek Basil Hawkins vs X Drake zwyciężył Basil Hawkins.
Pojedynek Spandam vs Franky zwyciężył Franky.
Pojedynek Kaku vs Sakazuki zwyciężył Sakazuki.
Pojedynek Borsalino vs Shanks zwyciężył Shanks.
Pojedynek Jabra vs Marco zwyciężył Marco.
Pojedynek Wiper vs Iceburg zwyciężył Wiper.
Pojedynek Brook vs Enel zwyciężył Brook.
Pojedynek Coby vs Crocodile zwyciężył Crocodile.
Pojedynek Eustass Kid vs Tony Tony Chopper zwyciężył Eustass Kid.
Pojedynek Trafalgar Law vs Usopp zwyciężył Trafalgar Law.

Runda II:
Pojedynek Roronoa Zoro vs Portgas D. Ace zwyciężył Roronoa Zoro.
Pojedynek Monkey D. Luffy vs Dracule Mihawk zwyciężył Monkey D. Luffy.
Pojedynek Sanji vs Kuzan zwyciężył Sanji.
Pojedynek Basil Hawkins vs Franky zwyciężył Franky.
Pojedynek Sakazuki vs Shanks zwyciężył Shanks.
Pojedynek Marco vs Wiper zwyciężył Marco.
Pojedynek Brook vs Crocodile zwyciężył Crocodile.
Pojedynek Eustass Kid vs Trafalgar Law zwyciężył Trafalgar Law.

Runda III:
Pojedynek Roronoa Zoro vs Monkey D. Luffy zwyciężył Roronoa Zoro.
Pojedynek Sanji vs Franky zwyciężył Sanji.
Pojedynek Shanks vs Marco zwyciężył Shanks.
Pojedynek Crocodile vs Trafalgar Law zwyciężył Trafalgar Law.

Runda IV:
Pojedynek Roronoa Zoro vs Sanji zwyciężył Roronoa Zoro.
Pojedynek Shanks vs Trafalgar Law zwyciężył Shanks.

Finał:
Roronoa Zoro vs Shanks

Zwyciężył: RORONOA ZORO

[Obrazek: roronoa_zoro_render_by_annaeditions24_d6nidhv.png]
[Obrazek: wybory_mistera_1_1.jpg] [Obrazek: wybory_mistera_1_5.jpg]

Wybory Miss "One Piece"

Udział wzięły:
Spoiler :
  • - Domino - naczelniczka straży Impel Down,
    - Shakuyaku - barmanka na Archipelagu Sabaody,
    - Aphelandra - członkini plemienia Kuja,
    - Keimi - kelnerka w Syreniej Kafejce,
    - Vivi - księżniczka Alabasty,
    - Shirahoshi - księżniczka Królestwa Ryuugu,
    - Conis - mieszkanka Skypiei,
    - Shyarly - właścicielka Syreniej Kafejki,
    - Kaya - mieszkanka wioski Syrup,
    - Kiwi - barmanka w Water 7,
    - Boa Hancock - księżniczka Amazon Lily,
    - Alvida - kapitan Przymierza Buggy’ego i Alvidy,
    - Makino - barmanka w wiosce Fuusha,
    - Jewelry Bonney - kapitan Załogi Bonney,
    - Sadi-chan - naczelniczka straży Impel Down,
    - Mero - pracowniczka Syreniej Kafejki,
    - Hina - kapitan marynarki,
    - Laki - wojowniczka plemienia Shandii,
    - Nojiko - mieszkanka wioski Cocoyashi,
    - Miss Valentine - była agentka Baroque Works,
    - Nico Robin - archeolog Załogi Słomkowego Kapelusza,
    - Mozu - barmanka w Water 7,
    - Ishilly - pracowniczka Syreniej Kafejki,
    - Monet - asystentka Caesara Crowna,
    - Tashigi - kapitan marynarki,
    - Porche - członkini Załogi Foxy'ego,
    - Paula - była agentka Baroque Works,
    - Marguerite - członkini plemienia Kuja,
    - Kalifa - była agentka CP9,
    - Seira - pracowniczka Syreniej Kafejki,
    - Perona - była przywódczyni oddziałów zombie Thriller Bark,
    - Nami - nawigatorka Załogi Słomkowego Kapelusza.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Domino vs Shakuyaku zwyciężyła Domino.
Pojedynek Aphelandra vs Keimi zwyciężyła Keimi.
Pojedynek Vivi vs Shirahoshi zwyciężyła Vivi.
Pojedynek Conis vs Shyarly zwyciężyła Shyarly.
Pojedynek Kaya vs Kiwi zwyciężyła Kaya.
Pojedynek Boa Hancock vs Alvida zwyciężyła Boa Hancock.
Pojedynek Makino vs Jewelry Bonney zwyciężyła Makino.
Pojedynek Sadi-chan vs Mero zwyciężyła Mero.
Pojedynek Hina vs Laki zwyciężyła Hina.
Pojedynek Nojiko vs Miss Valentine zwyciężyła Nojiko.
Pojedynek Nico Robin vs Mozu zwyciężyła Nico Robin.
Pojedynek Ishilly vs Monet zwyciężyła Monet.
Pojedynek Tashigi vs Porche zwyciężyła Tashigi.
Pojedynek Paula vs Marguerite zwyciężyła Marguerite.
Pojedynek Kalifa vs Seira zwyciężyła Seira.
Pojedynek Perona vs Nami zwyciężyła Nami.

Runda II:
Pojedynek Domino vs Keimi zwyciężyła Domino.
Pojedynek Vivi vs Shyarly zwyciężyła Vivi.
Pojedynek Nojiko vs Nico Robin zwyciężyła Nico Robin.
Pojedynek Tashigi vs Nami zwyciężyła Nami.
Pojedynek Makino vs Mero zwyciężyła Makino.
Pojedynek Hina vs Nojiko zwyciężyła Nojiko.
Pojedynek Nico Robin vs Monet zwyciężyła Nico Robin.
Pojedynek Tashigi vs Marguerite zwyciężyła Tashigi.
Pojedynek Seira vs Nami zwyciężyła Nami.

Runda III:
Pojedynek Domino vs Vivi zwyciężyła Vivi.
Pojedynek Boa Hancock vs Makino zwyciężyła Boa Hancock.
Pojedynek Nojiko vs Nico Robin zwyciężyła Nico Robin.
Pojedynek Tashigi vs Nami zwyciężyła Nami.

Runda IV:
Pojedynek Vivi vs Boa Hancock zwyciężyła Boa Hancock.
Pojedynek Nico Robin vs Nami zwyciężyła Nico Robin.

Finał:
Boa Hancock vs Nico Robin

Zwyciężyła: NICO ROBIN
[Obrazek: Nico_robin_2y_by_deiviscc_d3jdk02.png]
[Obrazek: wybory_miss_1_1.jpg] [Obrazek: wybory_miss_1_5.jpg]

Pojedynki testowe:

Przebieg walk:
Spoiler :
Brook vs Usopp
Eustass Kid vs Trafalgar Law

Zwycięzcy: USOPP i TRAFALGAR LAW
[Obrazek: new_world_usopp_by_goldfish_24_7_d5j2s6m.png] [Obrazek: Trafalgar_Law_2.png]

Turniej Supernowych

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Jewelry Bonney
    - Capone Bege
    - Eustass Kid
    - Scratchmen Appo
    - Killer
    - Basil Hawkins
    - X Drake
    - Uruge

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Jewelry Bonney vs Capone Bege zwyciężyła Jewelry Bonney.
Pojedynek Eustass Kid vs Scratchmen Appo zwyciężył Eustass Kid.
Pojedynek Killer vs Basil Hawkins zwyciężył Basil Hawkins.
Pojedynek X Drake vs Uruge zwyciężył X Drake.

Runda II:
Pojedynek Jewelry Bonney vs Eustass Kid zwyciężył Eustass Kid.
Pojedynek Basil Hawkins vs X Drake zwyciężył Basil Hawkins.

Finał:
Eustass Kid vs Basil Hawkins

Zwyciężył: EUSTASS KID

[Obrazek: kid.png]
[Obrazek: tabela.jpg] [Obrazek: tabelaturniej2_3.jpg]

Turniej Wojowników Mórz

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Boa Hancock - zwana "Cesarzową piratów", władczyni wyspy amazonek i kapitan ich załogi
    - Dracule Mihawk - znany jako najpotężniejszy szermierz na świecie
    - Crocodile - były przywódca Baroque Works; pozbawiony stanowiska po porażce z Lyffym
    - Donquixote Doflamingo - władca Dressrosy
    - Gekko Moriah - kapitan największego statku na świecie - Thriller Bark; pozbawiony stanowiska i skazany na śmierć, uciekł
    - Bartholomew Kuma - były rewolucjonista, prototyp Pacyfistów, broni Marynarki
    - Marshall D. Teach - były członek załogi Białobrodego, jej zdrajca, kapitan piratów Czarnobrodego; porzucił stanowisko po osiągnięciu swojego celu
    - Jinbe - kapitan Słonecznych Piratów; zrezygnował ze stanowiska nie chcąc brać udziału w wojnie przeciwko Białobrodemu

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Boa Hancock vs Dracule Mihawk zwyciężył Dracule Mihawk.
Pojedynek Crocodile vs Donquixote Doflamingo zwyciężył Crocodile.
Pojedynek Gekko Moriah vs Bartholomew Kuma zwyciężył Bartholomew Kuma.
Pojedynek Marshall D. Teach vs Jinbe zwyciężył Jinbe.

Runda II:
Pojedynek Dracule Mihawk vs Crocodile zwyciężył Dracule Mihawk.
Pojedynek Bartholomew Kuma vs Jimbe zwyciężył Bartholomew Kuma.

Finał:
Dracule Mihawk vs Bartholomew Kuma

Zwyciężył: DRACULE MIHAWK

[Obrazek: mihawk.png]
[Obrazek: wojownicy_1.jpg] [Obrazek: wojownicy_4.jpg]

Pierwszy Turniej Paramecii

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Kalifa – była agentka CP9 zdolna manipulować mydłem oraz „wyczyścić” przeciwnika z sił,
    - Miss Valentine - była członkini Baroque Works posiadająca umiejętność zmiany wagi własnego ciała,
    - Bonney – jedna z supernowych posiadająca umiejętność manipulacji wiekiem,
    - Tsuru - wiceadmirał marynarki potrafiąca z najgroźniejszego wojownika uczynić pranie,
    - Paula – była członkini Baroque Works potrafiąca wytworzyć kolce na każdej części swego ciała,
    - Perona – była przywódczyni oddziałów zombie Thriller Bark zdolna do tworzenia duchów,
    - Hina – kapitan marynarki potrafiąca skrępować przeciwników tajemniczymi „klatkami”,
    - Alvida – kapitan Przymierza Buggy’ego i Alvidy zdolna uniknąć większości ataków dzięki śliskości swego ciała.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Kalifa vs Miss Valentine zwyciężyła Kalifa.
Pojedynek Bonney vs Tsuru zwyciężyła Bonney.
Pojedynek Paula vs Perona zwyciężyła Perona.
Pojedynek Hina vs Alvida zwyciężyła Hina.

Półfinały:
Pojedynek Kalifa vs Bonney zwyciężyła Bonney.
Pojedynek Perona vs Hina zwyciężyła Perona.

Finał:
Bonney vs Perona

Zwyciężyła: PERONA

[Obrazek: Perona.png]
[Obrazek: pojedynki_paramecia_1_1.jpg] [Obrazek: pojedynki_paramecia_1_4.jpg]

Drugi Turniej Paramecii

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Absalom - były przywódca oddziałów zombie na Thriller Bark potrafiący uczynić swe ciało i wszystko, czego dotknie niewidocznym,
    - Buggy - kapitan Przymierza Buggy’ego i Alvidy zdolny rozczłonkować swoje ciało,
    - Bentham - były członek Baroque Works posiadający umiejętność kopiowania wyglądu innych osób,
    - Foxy - kapitan załogi piratów Foxy'ego potrafiący przez 30 sekund spowolnić dowolny obiekt,
    - Wapol - były monarcha Królestwa Drum zdolny przeżuć wszystko prócz kamienia morskiego,
    - Vander Decken IX - kapitan Latających Piratów potrafiący wycelować dowolny obiekt we wcześniej dotkniętego przeciwnika,
    - Galdino - były członek Baroque Works potrafiący wytwarzać nieskończone pokłady wosku,
    - Emporio Ivankov - „królowa” wyspy Momoiro, rewolucjonista potrafiący wytwarzać i kontrolować różnego rodzaju specjalne hormony.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Absalom vs Buggy zwyciężył Buggy.
Pojedynek Bentham vs Foxy zwyciężył Bentham.
Pojedynek Wapol vs Vander Decken IX zwyciężył Vander Decken IX.
Pojedynek Galdino vs Emporio Ivankov zwyciężył Emporio Ivankov.

Półfinały:
Pojedynek Buggy vs Bentham zwyciężył Bentham.
Pojedynek Vander Decken IX vs Emporio Ivankov zwyciężył Emporio Ivankov.

Finał:
Bentham vs Emporio Ivankov

Zwyciężył: EMPORIO IVANCOV

[Obrazek: emporio_ivankov_by_youngazizou_d50b3uv.png]

[Obrazek: pojedynki_paramecia_2_1.jpg] [Obrazek: turniej_paramecii_2_4.jpg]

Trzeci Turniej Paramecii

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Shu - kapitan marynarki wojennej potrafiący sprawić, że każdy metalowy obiekt zardzewieje,
    - Bellamy - kapitan załogi piratów Bellamy'ego zdolny uczynić ze swych nóg sprężyny,
    - Mr. 5 - były członek Baroque Works potrafiący spowodować wybuch każdej części swojego ciała,
    - Inazuma - rewolucjonista zdolny zamienić każdą część swojego ciała w nożyce i przeciąć nimi nawet najtwardsze obiekty,
    - Sharinguru - kapitan marynarki wojennej posiadający umiejętność zmiany kończyn w koła i wprawiania ich w - ruch,
    - Daz Bones - były członek Baroque Works potrafiący zmienić każdą część swego ciała w stalowe ostrze,
    - Blueno - były agent CP9 zdolny stworzyć drzwi ze wszystkiego, czego dotknie,
    - Very Good - kapitan marynarki wojennej posiadający umiejętność rozczłonkowania ciała na okrągłe obiekty.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Shu vs Bellamy zwyciężył Shu.
Pojedynek Mr. 5 vs Inazuma zwyciężył Inazuma.
Pojedynek Sharinguru vs Daz Bones zwyciężył Daz Bones.
Pojedynek Blueno vs Very Good zwyciężył Blueno.

Półfinały:
Pojedynek Shu vs Inazuma zwyciężył Inazuma.
Pojedynek Daz Bones vs Blueno zwyciężył Daz Bones.

Finał:
Inazuma vs Daz Bones

Zwyciężył: INAZUMA

[Obrazek: inazuma2.png]
[Obrazek: turniej_paramecii_3_1_2.jpg] [Obrazek: turniej_paramecii_3_4.jpg]

Czwarty Turniej Paramecii

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Eustass Kid - kapitan Załogi Kida posiadający umiejętność kontroli pola magnetycznego,
    - Capone Bege - kapitan Załogi Ognistego Czołgu potrafiący stać się mobilną twierdzą,
    - Gecko Moriah - przywódca Thriller Bark zdolny manipulować cieniami,
    - Scratchmen Apoo - kapitan Załogi Na Antenie posiadający zdolność zmiany części ciała w instrumenty muzyczne,
    - Jozu - dowódca trzeciej dywizji Załogi Białobrodego potrafiący zmienić swoje ciało w diament,
    - Urouge - kapitan Załogi Upadłych Mnichów zdolny zwiększać masę swoich mięśni,
    - Basil Hawkins - kapitan Załogi Hawkinsa posiadający umiejętność przekierowywania obrażeń na inne istoty żywe,
    - Magellan - zastępca naczelnika Impel Down potrafiący wytwarzać i kontrolować różnego rodzaju trucizny.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Eustass Kid vs Capone Bege zwyciężył Eustass Kid.
Pojedynek Gecko Moriah vs Scratchmen Apoo zwyciężył Gecko Moriah.
Pojedynek Jozu vs Urouge zwyciężył Jozu.
Pojedynek Basil Hawkins vs Magellan zwyciężył Magellan.

Runda II:
Pojedynek Eustass Kid vs Gecko Moriah zwyciężył Eustass Kid.
Pojedynek Jozu vs Magellan zwyciężył Jozu.

Finał:
Eustass Kid vs Jozu

Zwyciężył: JOZU

[Obrazek: xp4V6j3.png?1]

[Obrazek: turniej_paramecii_4_1.jpg] [Obrazek: turniej_paramecii_4_3.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2017 23:28 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
16.04.2014 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Dołączył: 14.04.2012
Skąd: Biesia Kraina
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #2
RE: Koloseum Nakama, czyli portalowe pojedynki
Turniej Antagonistów

Udział wzięli:
Spoiler :
  • - Marshall D. Teach - kapitan Załogi Czarnobrodego, jeden z Imperatorów i były członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Arlong - były kapitan Załogi Arlonga,
    - Caesar Crown - naukowiec z Załogi Donquixote,
    - Donquixote Doflamingo - kapitan Załogi Donquixote, król Dressrosy i członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Smoker - wiceadmirał marynarki wojennej,
    - Wapol - król Złego Królestwa Czarnego Drum,
    - Foxy - kapitan Załogi Foxy'ego,
    - Rob Lucci - były agent CP9,
    - Bartholomew Kuma - jeden z Siedmiu Wojowników Mórz i były rewolucjonista,
    - Spandam - szef CP9,
    - Crocodile - były szef Baroque Works i były członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Enel - były „bóg” Skypiei,
    - Gecko Moriah - były kapitan Thriller Bark i były członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Kuzan - były admirał marynarki wojennej,
    - Demaro Black - były kapitan Fałszywej Załogi Słomkowego Kapelusza,
    - Magellan - zastępca naczelnika Impel Down,
    - Higuma - były przywódca górskich rozbójników,
    - Krieg - kapitan Załogi Kriega,
    - Borsalino - admirał marynarki wojennej,
    - Bluejam - były kapitan Załogi Bluejama,
    - Kuro - były kapitan Załogi Czarnego Kota,
    - Morgan - były porucznik marynarki wojennej,
    - Buggy - kapitan Przymierza Buggy’ego i Alvidy i członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Sengoku - inspektor generalny marynarki wojennej
    - Boa Hancock - księżniczka Amazon Lily i członkini Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Hody Jones - kapitan Nowej Załogi Ryboludzi,
    - Alvida - kapitan Przymierza Buggy’ego i Alvidy,
    - Dracule Mihawk - członek Siedmiu Wojowników Mórz,
    - Sentoumaru - ochroniarz doktora Vegapunka,
    - Sakazuki - admirał floty marynarki wojennej,
    - Vander Decken IX - kapitan Latającej Załogi,
    - Bellamy - członek Załogi Donquixote i były kapitan Załogi Bellamy'ego.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
Pojedynek Marshall D. Teach vs Arlong zwyciężył Marshall D. Teach.
Pojedynek Caesar Crown vs Donquixote Doflamingo zwyciężył Donquixote Doflamingo.
Pojedynek Smoker vs Wapol zwyciężył Smoker.
Pojedynek Foxy vs Rob Lucci zwyciężył Rob Lucci.
Pojedynek Bartholomew Kuma vs Spandam zwyciężył Bartholomew Kuma.
Pojedynek Crocodile vs Enel zwyciężył Crocodile.
Pojedynek Gecko Moriah vs Kuzan zwyciężył Kuzan.
Pojedynek Demaro Black vs Magellan zwyciężył Magellan.
Pojedynek Higuma vs Krieg zwyciężył Krieg.
Pojedynek Borsalino vs Bluejam zwyciężył Borsalino.
Pojedynek Kuro vs Morgan zwyciężył Kuro.
Pojedynek Buggy vs Sengoku zwyciężył Buggy.
Pojedynek Boa Hancock vs Hody Jones zwyciężyła Boa Hancock.
Pojedynek Alvida vs Dracule Mihawk zwyciężył Dracule Mihawk.
Pojedynek Sentoumaru vs Sakazuki zwyciężył Sakazuki.
Pojedynek Vander Decken IX vs Bellamy zwyciężył Bellamy.

Runda II:
Pojedynek Marshall D. Teach vs Donquixote Doflamingo zwyciężył Donquixote Doflamingo.
Pojedynek Smoker vs Rob Lucci zwyciężył Smoker.
Pojedynek Bartholomew Kuma vs Crocodile zwyciężył Crocodile.
Pojedynek Kuzan vs Magellan zwyciężył Kuzan.
Pojedynek Krieg vs Borsalino zwyciężył Borsalino.
Pojedynek Kuro vs Buggy zwyciężył Buggy.
Pojedynek Boa Hancock vs Dracule Mihawk zwyciężył Dracule Mihawk.
Pojedynek Sakazuki vs Bellamy zwyciężył Sakazuki.

Runda III:
Pojedynek Donquixote Doflamingo vs Smoker zwyciężył Smoker.
Pojedynek Crocodile vs Kuzan zwyciężył Kuzan.
Pojedynek Borsalino vs Buggy zwyciężył Buggy.
Pojedynek Dracule Mihawk vs Sakazuki zwyciężył Dracule Mihawk.

Runda IV:
Pojedynek Smoker vs Kuzan zwyciężył Kuzan.
Pojedynek Buggy vs Dracule Mihawk zwyciężył Dracule Mihawk.

Finał:
Kuzan vs Dracule Mihawk
Zwyciężył: DRACULE MIHAWK

[Obrazek: mihawk.png]

[Obrazek: turniej_antagonistow_1_1.jpg] [Obrazek: antagonisci_1_6_zwyc.jpg]

Turniej zwierząt

Udział wzięli:
Spoiler :
  • Chuchuun - olbrzymi wróbel należący do Załogi Foxy'ego,
  • Suuu - chmurzasty lis przyjaźniący się z Conis,
  • Miss Friday - sęp będący agentem Baroque Works,
  • Robson - white walkie należący do Wapola,
  • Mr. 13 - wydra będąca agentem Baroque Works,
  • Megalo - rekin przyjaźniący się z Shirahoshi,
  • Ucy - byk biorący udział w turnieju w Koloseum Corrida,
  • Holy - wielki pies należący do Ohma,
  • Laboon - ogromny wieloryb należący niegdyś do Załogi Rumbar,
  • Hoe - wieloryb służący Neptunowi za środek transportu,
  • Farul - koń należący do Cavendisha,
  • Gonbe - królik przyjaźniący się z Chimney,
  • Richie - lew należący do Przymierza Buggy'ego i Alvidy,
  • Nola - gigantyczny wąż zamieszkujący Skypieę,
  • Rzęsa - wielbłąd należący do Oddziału Olbrzymich Kaczek Pstrodziobych,
  • Nora Gitsune - lis pełniący rolę „maskotki” w Fałszywej Załodze Słomkowego Kapelusza,
  • Nożyce - ogromny krab pustynny pracujący dla Goro,
  • Monda - rekin gwieździsty należący do Załogi Foxy'ego,
  • Hattori - gołąb należący do Roba Lucciego,
  • Carue - olbrzymia kaczka pstrodzioba przyjaźniąca się z Nefertari Vivi,
  • Surume - kraken zamieszkujący okolice Wyspy Ryboludzi,
  • Sodom - king bull należący do Rodziny Franky'ego,
  • Shelly - klacz należąca do Tonjita,
  • Yokozuna - ogromna żaba należąca niegdyś do Toma,
  • Salome - wielki wąż należący do plemienia Kuja,
  • Pierre - ogromny ptak należący do Gan Falla,
  • Stronger - koń należący do Załogi Czarnobrodego,
  • Gomorrah - king bull należący do Rodziny Franky'ego,
  • Bacura - ogroma czarna pantera należąca do plemienia Kuja,
  • Shushu - pies zamieszkujący Orange Town,
  • Muumu - wielka krowa morska należąca niegdyś do Załogi Arlonga i Załogi Caribou,
  • Camel - olbrzymi pingwin należący do Kuzana.

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Chuchuun vs Suuu zwyciężyła Suuu.
    Pojedynek Miss Friday vs Robson zwyciężył Robson.
    Pojedynek Mr. 13 vs Megalo zwyciężył Megalo.
    Pojedynek Ucy vs Holy zwyciężył Ucy.
    Pojedynek Laboon vs Megalo zwyciężył Laboon.
    Pojedynek Farul vs Gonbe zwyciężył Gonbe.
    Pojedynek Richie vs Nola zwyciężył Nola.
    Pojedynek Rzęsa vs Nora Gitsune zwyciężył Rzęsa.
    Pojedynek Nożyce vs Monda zwyciężył Nożyce.
    Pojedynek Hattori vs Carue zwyciężył Carue.
    Pojedynek Surume vs Sodom zwyciężył Surume.
    Pojedynek Shelly vs Yokozuna zwyciężył Yokozuna.
    Pojedynek Salome vs Pierre zwyciężył Salome.
    Pojedynek Stronger vs Gomorrah zwyciężył Gomorrah.
    Pojedynek Bacura vs Shushu zwyciężył Shushu.
    Pojedynek Muumu vs Camel zwyciężył Muumu.

Runda II:
  • Pojedynek Suuu vs Robson zwyciężyła Suuu.
    Pojedynek Megalo vs Ucy zwyciężył Ucy.
    Pojedynek Laboon vs Gonbe zwyciężył Laboon.
    Pojedynek Nola vs Rzęsa zwyciężył Rzęsa.
    Pojedynek Nożyce vs Carue zwyciężył Carue.
    Pojedynek Surume vs Yokozuna zwyciężył Surume.
    Pojedynek Salome vs Gomorrah zwyciężył Salome.
    Pojedynek Shushu vs Muumu zwyciężył Shushu.

Runda III:
  • Pojedynek Suuu vs Ucy zwyciężył Ucy.
    Pojedynek Laboon vs Rzęsa zwyciężył Laboon.
    Pojedynek Carue vs Surume zwyciężył Carue.
    Pojedynek Salome vs Shushu zwyciężył Shushu.

Runda IV:
  • Pojedynek Ucy vs Laboon zwyciężył Laboon.
    Pojedynek Carue vs Shushu zwyciężył Shushu.

FINAŁ:
  • Laboon vs Shushu

ZWYCIĘŻYŁ: LABOON

[Obrazek: laboon.png]
[Obrazek: zwierzyniec_1_1_ram.jpg][Obrazek: zwierzaki_1_6.jpg]

Turniej Bohaterów Mang Wanted Team

Udział wzięli:
Spoiler :
  • Sena Kobayakawa z „Eyeshield 21”,
  • Izuku Midoriya z „Boku no Hero Academia”,
  • Jin Mo-Ri z „The God of Hight School”,
  • Haru Glory z „Rave Master”,
  • Jang-Gun z „ID eNTITY” (Yureka),
  • Yukou Aioi z „Nichijou”,
  • Akira Sengoku z „Eden no Ori” (Cage of Eden),
  • Toriko z „Toriko”,
  • Natsu Dragneel z „Fairy Tail”,
  • Rei Oogami z „Code Breaker”,
  • Satellizer L. Bridget z „Freezing”,
  • Kuro z „Kuro Kami” (Black God),
  • Meliodas z „Nanatsu no Taizai”,
  • Feng Lan z „½ Prince”,
  • Kevin Yamagata z „Billy Bat”,
  • Gon Freecss z „Hunter x Hunter”

Przebieg walk:

Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Sena Kobayakawa vs Izuku Midoriya zwyciężył Izuku Midoriya.
  • Pojedynek Jin Mo-Ri vs Haru Glory zwyciężył Haru Glory.
  • Pojedynek Jang-Gun vs Yukou Aioi zwyciężyła Yukou Aioi.
  • Pojedynek Akira Sengoku vs Toriko zwyciężył Toriko.
  • Pojedynek Natsu Dragneel vs Rei Oogami zwyciężył Natsu Dragneel.
  • Pojedynek Satellizer L. Bridget vs Kuro zwyciężyła Kuro.
  • Pojedynek Meliodas vs Feng Lan zwyciężył Meliodas.
  • Pojedynek Kevin Yamagata vs Gon Freecss zwyciężył Gon Freecss.

Runda II:
  • Pojedynek Izuku Midoriya vs Haru Glory zwyciężył Izuku Midoriya.
  • Pojedynek Yukou Aioi vs Toriko zwyciężył Toriko.
  • Pojedynek Natsu Dragneel vs Kuro zwyciężyła Kuro.
  • Pojedynek Meliodas vs Gon Freecss zwyciężył Meliodas.

Runda III:
  • Pojedynek Izuku Midoriya vs Toriko zwyciężył Izuku Midoriya.
  • Pojedynek Kuro vs Meliodas zwyciężyła Kuro.

Finał:
  • Izuku Midoriya vs Kuro

ZWYCIĘŻYŁ: IZUKU MIDORIYA
[Obrazek: 19q7ENz.png?1]

[Obrazek: wt_01.jpg] [Obrazek: wt_04.jpg]

Turniej Ryboludzi


Udział wieli:
Spoiler :
  • Dellinger - oficer Armii Diamante w Załodze Donquixote,
  • Shyarly - wróżbitka i właścicielka Syreniej Kafejki,
  • Kokoro - główna konduktorka Puffing Toma,
  • Otohime - królowa Królestwa Ryuuguu,
  • Keimi - kelnerka w Syreniej Kafejce,
  • Fisher Tiger - założyciel i kapitan Załogi Słońca,
  • Hatchan - sprzedawca takoyaki, były członek Załogi Arlonga i Załogi Słońca,
  • Jinbee - drugi kapitan Załogi Słońca, były Wojownik Mórz,
  • Hody Jones - były kapitan Nowej Załogi Ryboludzi,
  • Shirahoshi - księżniczka Królestwa Ryuuguu i obecne wcielenie Posejdona,
  • Hack - instruktor ryboludzkiego karate i członek armii rewolucjonistów,
  • Arlong - były kapitan Załogi Arlonga i były członek Załogi Słońca,
  • Chew - były członek Załogi Arlonga i Załogi Słońca,
  • Neptun - król Królestwa Ryuuguu,
  • Kuroobi - były członek Załogi Arlonga i Załogi Słońca,
  • Vander Decken IX - były kapitan Załogi Flying.
Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Dellinger vs Shyarly zwyciężyła Shyarly.
  • Pojedynek Kokoro vs Otohime zwyciężyła Kokoro.
  • Pojedynek Keimi vs Fisher Tiger zwyciężył Fisher Tiger.
  • Pojedynek Hatchan vs Jinbee zwyciężył Jinbee.
  • Pojedynek Hody Jones vs Shirahoshi zwyciężyła Shirahoshi.
  • Pojedynek Hack vs Arlong zwyciężył Hack.
  • Pojedynek Chew vs Neptun zwyciężył Neptun.
  • Pojedynek Kuroobi vs Vander Decken IX zwyciężył Kuroobi.

Runda II:
  • Pojedynek Shyarly vs Kokoro zwyciężyła Kokoro.
  • Pojedynek Fisher Tiger vs Jinbee zwyciężył Fisher Tiger.
  • Pojedynek Shirahoshi vs Hack zwyciężył Hack.
  • Pojedynek Neptun vs Kuroobi zwyciężył Neptun.

Runda III:
  • Pojedynek Kokoro vs Fisher Tiger zwyciężyła Kokoro.
  • Pojedynek Hack vs Neptun zwyciężył Hack.

Finał:
  • Kokoro vs Hack

ZWYCIĘŻYŁA: KOKORO

[Obrazek: vIy1pyK.png]
[Obrazek: turniej_ryboludzi_1.jpg] [Obrazek: turniej_ryboludzi_fin.jpg]

Turniej tych, którzy odeszli

Udział wzięli:
Spoiler :
  • Scarlett - księżniczka Dressrosy
  • Hiluluk - medyk i były złodziej
  • Calgara - wojownik i bohater Shandii
  • Kuina - córka mistrza dojo w wiosce Shimotsuki
  • Gol D. Roger - kapitan Załogi Rogera i Król Piratów
  • Clover - profesor i badacz
  • Tom - cieśla, założyciel i głowa Tom's Workers
  • Portgas D. Rouge - ukochana Króla Piratów i matka jego syna
  • Jaguar D. Saul - wiceadmirał marynarki
  • Bell-mere - oficer marynarki
  • Donquixote Rosinante - komandor porucznik marynarki
  • Noland Montblanc - odkrywca i botanik z Królestwa Lvneel
  • Otohime - królowa Królestwa Ryuuguu
  • Fisher Tiger - kapitan Załogi Słońca
  • Yorki - pierwszy kapitan Załogi Rumbar
  • Nico Olvia - archeolog z Ohary
Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Scarlett vs Hiluluk zwyciężył Hiluluk.
  • Pojedynek Calgara vs Kuina zwyciężył Calgara.
  • Pojedynek Gol D. Roger vs Clover zwyciężył Gol D. Roger.
  • Pojedynek Tom vs Portgas D. Rogue zwyciężył Tom.
  • Pojedynek Jaguar D. Saul vs Bell-mere zwyciężył Jaguar D. Saul.
  • Pojedynek Donquixote Rosinante vs Montblanc Noland zwyciężył Donquixote Rosinante.
  • Pojedynek Otohime vs Fisher Tiger zwyciężył Fisher Tiger.
  • Pojedynek Yorki vs Nico Olvia zwyciężył Yorki.

Runda II:
  • Pojedynek Hiluluk vs Calgara zwyciężył Hiluluk.
  • Pojedynek Gol D. Roger vs Tom zwyciężył Gol D. Roger.
  • Pojedynek Jaguar D. Saul vs Donquixote Rosinante zwyciężył Donquixote Rosinante.
  • Pojedynek Fisher Tiger vs Yorki zwyciężył Fisher Tiger.

Runda III:
  • Pojedynek Calgara vs Gol D. Roger zwyciężył Gol D. Roger.
  • Pojedynek Donquixote Rosinante vs Fisher Tiger zwyciężył Donquixote Rosinante.

Finał:
  • Gol D. Roger vs Donquixote Rosinante

ZWYCIĘŻYŁ: GOL D. ROGER
[Obrazek: n4L2pl9.png]

[Obrazek: turniej_tych_ktorzy_odedszli_1.jpg] [Obrazek: turniej_tych_ktorzy_odedszli_fin.jpg]

Turniej paringów

Udział wzięli:
Spoiler :
  • Nico Robin x książki
  • Roronoa Zoro x gorzała
  • Vinsmoke Sanji x kobiety
  • Monkey D. Luffy x mięcho
  • Franky x cola
  • Nami x pieniądze
  • Tony Tony Chopper x wata cukrowa
  • Brook x majteczki
Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Nico Robin x książki vs Roronoa Zoro x gorzała zwyciężył pairing Roronoa Zoro x gorzała.
  • Pojedynek Vinsmoke Sanji x kobiety vs Monkey D. Luffy x mięcho zwyciężył pairing Monkey D. Luffy x mięcho.
  • Pojedynek Franky x cola vs Nami x pieniądze zwyciężył pairing Franky x cola.
  • Pojedynek Tony Tony Chopper x wata cukrowa vs Brook x majteczki zwyciężył pairing Brook x majteczki.

Runda II:
  • Pojedynek Roronoa Zoro x gorzała vs Monkey D. Luffy x mięcho zwyciężył pairing Roronoa Zoro x gorzała.
  • Pojedynek Franky x cola vs Brook x majteczki zwyciężył pairing Brook x majteczki.

Finał:
  • Roronoa Zoro x gorzała vs Brook x majteczki

ZWYCIĘŻYŁ: RORONOA ZORO X GORZAŁA

[Obrazek: ASn1LNo.png]

[Obrazek: plansza_1-1.png] [Obrazek: paringi_inaczej_koniec.png]

Turniej paringów II

Udział wzięłi:
Spoiler :
  • Tony Tony Chopper x Milky
  • Donquixote Doflamingo x Viola
  • Franky x Nico Robin
  • Leo x Mansherry
  • Monkey D. Luffy x Boa Hancock
  • Monkey D. Luffy x Nami
  • Nami x Hauda
  • Silvers Rayleigh x Shakky
  • Sabo x Koala
  • Vinsmoke Sanji x Nami
  • Señor Pink x Russin
  • Shanks x Makino
  • Smoker x Hina
  • Usopp x Kaya
  • Roronoa Zoro x Vinsmoke Sanji
  • Roronoa Zoro x Tashigi

Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Usopp x Kaya vs Roronoa Zoro x Vinsmoke Sanji zwyciężył paring Usopp x Kaya.
  • Pojedynek Franky x Nico Robin vs Leo x Mansherry zwyciężył paring Franky x Nico Robin.
  • Pojedynek Nami x Hauda vs Tony Tony Chopper x Milky zwyciężył paring Chopper x Milky.
  • Pojedynek Sabo x Koala vs - Donquixote Doflamingo x Viola zwyciężył paring Sabo x Koala.
  • Pojedynek Señor Pink x Russin vs Monkey D. Luffy x Nami zwyciężył paring Señor Pink x Russin.
  • Pojedynek Vinsmoke Sanji x Nami vs Smoker x Hina zwyciężył paring Smoker x Hina.
  • Pojedynek Shanks x Makino vs Roronoa Zoro x Tashigi zwyciężył paring Shanks x Makino.
  • Pojedynek Silvers Rayleigh x Shakky vs Monkey D. Luffy x Boa Hancock zwyciężył paring Monkey D. Luffy x Boa Hancock

Runda II:
  • Pojedynek Usopp x Kaya vs Franky x Nico Robin zwyciężył paring Franky x Nico Robin.
  • Pojedynek Tony Tony Chopper x Milky vs Sabo x Koala zwyciężył paring Sabo x Koala.
  • Pojedynek Señor Pink x Russin vs Smoker x Hina zwyciężył paring Señor Pink x Russin.
  • Pojedynek Shanks x Makino vs Monkey D. Luffy x Boa Hancock zwyciężył paring Shanks x Makino.

Runda III:
  • Pojedynek Franky x Nico Robin vs Sabo x Koala zwyciężył paring Franky x Nico Robin[/u].
  • Pojedynek Señor Pink x Russin vs Shanks x Makino zwyciężył paring [b]Señor Pink x Russin.

Finał:
  • Franky x Nico Robin vs Señor Pink x Russin

ZWYCIĘŻYLI: FRANKY X NICO ROBIN
[Obrazek: 7_franky_x_robin_by_theblackrosehunter-d9hyiz7.png]
[Obrazek: paringi_II.png] [Obrazek: paringi_II_koniec.png]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2017 17:11 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
21.11.2016 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Dołączył: 14.04.2012
Skąd: Biesia Kraina
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #3
RE: Koloseum Nakama, czyli portalowe pojedynki
Turniej matek

Udział wzięły:
Spoiler :
  • Scarlett
  • Kureha
  • Russian
  • Otohime
  • Nico Olvia
  • Bell-mere
  • Dadan
  • Portgas D. Rouge
Przebieg walk:
Spoiler :
Runda I:
  • Pojedynek Scarlett vs Kureha zwyciężyła Kureha.
  • Pojedynek Russian vs Otohime zwyciężyła Otohime.
  • Pojedynek Nico Olvia vs Bell-mere zwyciężyła Bell-mere.
  • Pojedynek Dadan vs Portgas D. Rouge zwyciężyła Dadan.

Runda II:
  • Pojedynek Kureha vs Otohime zwyciężyła Kureha
  • Pojedynek Belle-mere vs Dadan zwyciężyła Belle-mere

Finał:
  • Kureha vs Belle-mere

ZWYCIĘŻYŁA: BELLE-MERE

[Obrazek: sznXNCf.png]

[Obrazek: mamy_1-1.jpg] [Obrazek: mamy_final.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2017 21:40 przez Murgrabia.)
14.06.2017 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Dołączył: 14.04.2012
Skąd: Biesia Kraina
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #4
RE: Koloseum Nakama, czyli portalowe pojedynki
AKTUALNIE ROZGRYWANY TURNIEJ:


Turniej ojców:

Udział biorą:
  • Nefertari Cobra
  • Hiluluk
  • Kyros
  • Edward Newgate
  • Zeff
  • Toto
  • Neptun
  • Senor Pink

Przebieg walk:

Runda I:
  • Pojedynek Nefertari Cobra vs Hiluluk zwyciężył Hululuk.
  • Pojedynek Kyros vs Edward Newgate zwyciężył Kyros.
  • Pojedynek Zeff vs Toto zwyciężył Toto.
  • Pojedynek Neptun vs Senor Pink zwyciężył Neptun.

Runda II:
  • Pojedynek Hiluluk vs Kyros zwyciężył Hiluluk.
  • Pojedynek Toto vs Neptun zwyciężył Toto.

Finał:
  • Hiluluk vs Toto

ZWYCIĘŻYŁ: HILULUK

[Obrazek: rLgn21a.png]

[Obrazek: tatusie.jpg] [Obrazek: tatusie3.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2017 19:32 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
02.07.2017 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wątek zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama