Aktualny czas: 23.09.2018, 11:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Koloseum Nakama - widownia
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Koloseum Nakama - widownia
Czyli ich nie dopuściliście Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

09.05.2017 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,674
Nie dopuścilismy to np. Lawa i Robin czy Lawa i Zoro, na których nikt nie wpadł a arty zasypały mnie po fakcie Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.05.2017 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 960
Ach! Jaki smut, że odszedł Edward. Podejrzewam, że część osób biła go za to, że nie był prawdziwym ojcem. A mi się właśnie w tej roli bardzo podobał, kiedy potrafił wybaczyć Squardo bodajże swoje winy. Kiedy przygarnął Ace. Był taką panią prowadzącą sierociniec.
Kiedy to piszę, zaczynam rozumieć tak naprawdę czemu przegrał z Kyrosem. Choć wiele z Dressrossy nie pamiętam to coś tam ten Kyros faktycznie robił. No i opiekował się swoim dzieckiem tak, jak powinien prawdziwy, dobry, troskliwy, kochający ojciec.

Ale chciałam spytać Was, czy myślicie, że było tak jak mówił Akainu. Że Białowąsy bawił się tylko w rodzinę, czy faktycznie można go nazwać prawdziwym ojcem?
28.06.2017 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama