Aktualny czas: 18.11.2017, 01:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komedie romantyczne
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Komedie romantyczne
Ostatnio jakoś mnie tak wzięło na tego rodzaju kino. Nie wiem, czy to samotność doskwiera w jesienne wieczory czy co, ale świetnie bawiłem się przy niektórych produkcjach. Niestety nie było ich wiele i szybko repertuar mi się skończył. Chyba, że są jeszcze jakieś ciekawe propozycje, oprócz oczywiście klasyki. Mimo wszystko miłosne perypetie bywały naprawdę zabawne.

Ciekawym przykładem może tu być Hitch - najlepszy doradca przeciętnego faceta.
Oprócz tego, że śmieszy, to jeszcze pokazuje jak kobiety błędnie oceniają profesję takiego coacha od spraw randkowania. W rolach głównych Will Smith, ale świetnie też wypadł Kevin James, sceny z jego udziałem były naprawdę rozbrajające i powodowały u mnie salwy śmiechu, a nie często mi się to zdarza. Taka była z niego oferma, że aż przyjemnie się to oglądało.
Spoiler alert: Jedne z lepszych scen to była dla mnie rozmowa przez telefon, kiedy Hicth go instruował a tamten pociągnął kwiatek i wywalił cały wazon, a potem się jeszcze poślizgnął i wywalił.
Albo jak mówił Hitchowi, że tańcem się nie przejmuje. Pojechał po bandzie i Hitch powiedział, żeby nigdy więcej tego nie robił. Najbardziej rozwaliła mnie scena, gdy Hitch uczył go całować i mówił, że ma zrobić 90% i poczekać aż kobieta zrobi brakujące 10% xd
Bardzo przyjemny i zabawny film

Drugi, który również ciepło wspominam to "Narzeczony mimo woli", w rolach głównych Sandra Bullock.
Zainteresowałem się tym tytułem przez jego główne założenie, gdzie apodyktyczna szefowa zmusza swojego podwładnego, by wzięli fikcyjny ślub, co by nie została deportowana. Od razu odpaliłem. Zołza z niej była straszna, ale jak tylko Adrew zauważył, że ma na nią haka, zaraz zaczął to wykorzystywać. Nawet kazał jej się na ulicy oświadczyćxd Piękna scena. Ta jego rodzinka też była niewyjęta. Ogólnie sympatyczna komedia. Dobrze ją wspominam.

Trzeci film, który widziałem stosunkowo niedawno to był "Myśl jak facet".
Film opowiada perypetie grupy kolegów, którzy próbują sobie ułożyć prywatne życie i nawet im to wychodzi, aż kobiety nie otrzymują broni w postaci książki "myśl jak facet, zachowuj się jak dama". Od tego momentu, żeby tej grupki ulega radykalnym zmianom. Podrywacz, napotyka nie tyle na przeszkodę, co na całą górę, koleś, który był w szczęśliwym związku nagle wraca do domu i go nie poznaje, bo z półek znikają wszystkie figurki i inne gadżety. Jednak wszystko się zmienia, kiedy faceci odkrywają prawdę, a owa książka staje się dla kobiet obusieczną bronią.
Film nie ma jakiegoś odkrywczego przesłania, niczym wielkim się też nie wyróżnia, po prostu dobrze prowadzi wątki, jakie porusza. Rozbrajający jest w tym wszystkim niski czarnoskóry facet, Cedric, który rozwodzi się, bo kobieta go biła. Koleś naprawdę może rozbawić swoimi tekstami i zachowaniem.

PS: Sorry, ja to tak z sympatią właśnie, bo Cedric bardzo mi się spodobała ta postać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2016 10:09 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
04.11.2016 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 329
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Komedie romantyczne
Podziwiam odwagę, że się do tego przyznajesz, ja bym nie mógł nawet gdybym oglądał, chociaż gatunku nienawidzę, więc nie ma do czego Tongue Tylko się nie naoglądaj za dużo, bo potem tylko przyjdzie rozczarowanie. W filmach jest wszystko ładnie, pięknie, idealnie i w ogóle (a może nie, bo nie oglądam? Tongue stereotypami się kieruję), a w życiu musisz jakby więcej zaakceptować wad rzeczywistości.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
04.11.2016 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
Film to film. Ważne, żeby się go dobrze oglądało ;P
Co prawda jest od groma przeciętnych i kijowych komedii romantycznych, ale zdarzają się też bardzo dobre produkcje.
Teraz przychodzi mi do głowy film: "50 pierwszych randek".
Ogólna koncepcja polega na tym, że facet poznaje dziewczynę [w której się OCZYWIŚCIE zakochuje] jednak jest haczyk. Kobitka miała wypadek i ma problem z pamięcią krótkotrwałą, więc zapomina wszystko co działo się po tym wydarzeniu. Bardzo fajny film, polecam.

"Zakochany bez pamięci" z Jimem Carrey. Pokazuje, że Jim jest naprawdę wszechstronnym aktorem i potrafi zagrać w chociażby komedio dramacie. Żeby nie było, ten film jest o miłości, której główny bohater trzyma się aż do końca... heh.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2016 00:03 przez Ponury.)
05.11.2016 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
Zakochany bez Pamięci to komediodramat? Akurat to ostatnie spodziewałbym się zobaczyć w tym temacie. Film jest świetny, ale za komedię go nie uznaję, to jest serio dramatyczna i poważna rola Carreya...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

05.11.2016 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama