Aktualny czas: 26.09.2017, 18:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs o tom 33 i 34
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,335
Poziom ostrzeżeń: 5%
Konkurs o tom 33 i 34
Ahoj! Witajcie w kolejnym konkursie, gdzie do wygrania są tomiki OP ufundowane przez wydawnictwo JPF, dzięki któremu możemy się cieszyć tak dobrym polskim przekładem naszej ukochanej mangi!

Zbliżają się wakacje, więc pora wyruszyć w morską podróż ku nieznanemu. Oczywiście kapitanem może być tylko jedna osoba - Ty, ale by pływało się miło i sympatycznie trzeba by najpierw zwerbować załogę, a tę najlepiej stworzyć z nietuzinkowych postaci występujących gęsto w uniwersum OP. Przyda się nam: pierwszy oficer, nawigator, strzelec pokładowy, kucharz, lekarz, cieśla, muzyk i... (tu wstaw wybraną przez siebie "funkcję", która umili pobyt na morzu, np. wróżbita, malarz, sprzątacz, komik, tancerka, showman - możliwości od groma i ciut ciut)

Co by wszystko było jasne, podam dwa przykłady, którymi oczywiście nie można się sugerowaćTongue

Nawigatorem mógłby być Mihawk, bo ma jastrzębie oko i mógłby dzięki niemu dostrzec najmniejsze zmiany pogodowe, a jakby nadciągała jakaś burzowa chmura, to ciach i nie ma xd
Albo drugi przykład: nawigatorem mógłby być Mr 1, bo tą swoją łysinką może łatwiej wyłapać delikatne prądy powietrza.

Czyli podajemy rolę i krótki opis, tak 1-3 zdania na postać.
Im ciekawsze, bardziej pomysłowe, tym większa szansa na zwycięstwo Smile

A do wygrania są po dwa tomy: 33 i 34!!! Tak, nie przesłyszeliście się! Nie musicie być uzdolnieni artystycznie! Nie musicie mieć drygu do pisania! Wystarczy chcieć! A DWA TOMY OP mogą być Wasze za darmo!

Gorąco zachęcam wszystkich do udziału! Swoje pomysłowe załogi wysyłajcie nam na PW do Komimasa tutaj lub na forum. W razie pytań walcie komentarz, postaram się odpowiedzieć asap.

Na Wasze prace czekamy do 5 lipca!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.07.2015 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,466
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Konkurs o tom 33 i 34
Czyli mamy używać istniejących postaci ze świata OP?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.07.2015 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Jak najbardziej.

03.07.2015 19:46
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ten czas to jakiś żart, prawda?

04.07.2015 13:46
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Że 5 lipca? Dlaczego? Tydzień to chyba wystarczający czas. Konkurs wisi na stronie od poniedziałku.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
04.07.2015 13:55
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ach, na stronie... Tutaj pojawiło się to trzeciego, co daje dwa dni >_> Czyli użytkownicy forum mają mniejsze szanse niż bywalcy strony. Fajnie!

04.07.2015 13:56
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,921
Ja nie rozumiem dlaczego na portalu na który no IMHO mało kto wchodzi post na temat konkursu pojawia się tydzień przed, a tutaj na forum gdzie jest serio dużo osób info pojawia się na dwa dni przed końcem czasu, pozdro szejset.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
04.07.2015 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Panowie, nie widzicie paska informacyjnego na górze forum po wejściu? Serio pytam. Najpierw był sam pasek, bo Komi źle ustawił widoczność niusa na głównej, nius na głównej, nius na fejsie, przypomnienie na fejsie i w końcu Komi zdecydował się jeszcze na wątek. Jakim cudem wiecie o nim dopiero z wątku?

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Zresztą niusy konkursowe zawsze pojawiały się TYLKO na głównej. Przy okazji dwóch ostatnich chyba Heishi zakładał też wątek na forum. I zawsze jest na forum pasek informacyjny odsyłający do niusa Huh

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2015 14:09 przez Murgrabia.)
04.07.2015 14:09
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
No jeżeli to było, to przepraszam, ja to zauważyłem dopiero wczoraj przy okazji samego wątku na forum.
Ale administrator mógłby z łaski swojej zachować fachową uprzejmość, a nie pół-chamską bezczelność, jak jakiś Vegi...

04.07.2015 14:52
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Przyznam, że już się bałem, że tylko administratorzy widzą ten pasek na górze albo coś innego.
Cóż, ta sytuacja jednoznacznie dowodzi, że pasek informacyjny jeśli nie posiada grafiki niezbyt przykuwa wzrok...
Napisałem wątek, żeby osoby zainteresowane wiedziały gdzie w razie czego zapytać, a też przeszło mi na myśl, że ogłoszenie może być niezbyt zauważalne (Choć nie wiem jakim cudem) i jak widać jednak się nie myliłem...

Cytat:Ale administrator mógłby z łaski swojej zachować fachową uprzejmość, a nie pół-chamską bezczelność, jak jakiś Vegi...

Przepraszam, Szczery, ale gdzie okazałem jakoby taką bezczelność?

Z tym do 5 lipca oczywiście chodzi mi razem z niedzielną nocą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2015 15:20 przez Komimasa.)
04.07.2015 15:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama