Aktualny czas: 16.10.2019, 05:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Konkursy
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,952
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Konkursy
Zapraszam wszystkich bez wyjątku (byle nie jaBig Grin) do wzięcia udziału w konkursie świątecznym! odnajdź mikołajów (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś), rozwiąż krzyżówkę, zbierz wszystkie litery i wyślij nam hasło, a być może to właśnie ty staniesz się właścicielem wspaniałego Kalendarzu One Piece na rok 2012!
Szczegóły na stronie w newsieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.12.2011 02:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ooo, gdyby mi się udało, to bym nawet go do Polski słać nie musiała! lecę XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.12.2011 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Idealny temat. Czy ktoś ma jakiś fajny pomysł na konkurs o tomik 46? Doszły mnie słuchy, że niektórym średnio się podoba, że trzeba zawsze zrobić coś z jajem czy coś wymyślić, ale też ciężko o fajny pomysł na konkurs przy tym, ile już tych konkursów było, żeby nie było zbytniej powtarzalności.
Prosiłbym, żeby było to coś nieskomplikowanego, żeby można było w tydzień zamknąć konkurs i rozlosować zwycięzców, gdyż pewnie na dniach dostanę tomiki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2017 21:57 przez Komimasa.)
20.08.2017 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,279
Może znowu bieda display lub napisanie w miarę strasznej, creepy scenki? Może konkurs na najlepsze zdjęcie na temat kojarzący się z wydarzeniami związanymi z wydarzeniami z tego tomiku lub wcześniejszego? Oczywiście liczyła by się kreatywność i pomysł, a nie jakość zdjęcia.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
20.08.2017 22:04
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 605
(20.08.2017 21:56 )Komimasa napisał(a):  Doszły mnie słuchy, że niektórym średnio się podoba, że trzeba zawsze zrobić coś z jajem czy coś wymyślić
Problemy pierwszego świata. Konkursy w których trzeba coś wymyślać. Proponuję bieg na 100 metrów.

Edit:Albo konkurs w jedzeniu jogortu na czas. Obowiązkowo załączenie foty po zjedzeniu jeśli pamiętacie co mam na myśliTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2017 23:28 przez xaton.)
20.08.2017 23:27
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,914
Poziom ostrzeżeń: 20%
A m pierwsze co wpadło do głowy to jakieś szukane ukrytych treści po forum/portalu. Np. edytowanie 10/15/X artykułów z ostatnich Y dni i schowanie w nich np. sylab, Ci którzy w X terminie prześlą zdane ułożone z tych sylab albo wygrają, albo przejdą do drugiego etapu. Przy okazji poczytaliby artykuly xP Czy coś. Taka pierwsza spontaniczna idea.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2017 23:42 przez Devzan.)
20.08.2017 23:37
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Czekaj czekaj czekaj! Wykorzystanie artykułów...Komi? ..jeśli wiesz co mam na myśli...
20.08.2017 23:58
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Z tym zdjęciem to jest nawet fajny pomysł, tylko to by bardziej pasowało zważywszy na TB w listopadzie.

Devzan, generalnie jeśli pamiętasz, to świąteczne konkursy mocno się na tym opierały. Nie przeczę, jest to pomysł fajny, zwłaszcza, że przywróciliśmy artykułom masę zdjęć i już to tak biednie nie wygląda. Niemniej nowych artykułów jest jak kot napłakał, o ile liczymy te z 2015 roku. Wydaje mi się też, że jest za dużo zachodu, żeby zdobyć tomik, a przynajmniej tak mogą ludzie pomyśleć.
Dokładnie mówiąc to nie wiem, Rudzishxd

21.08.2017 11:23
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Komimasa napisał(a):Wydaje mi się też, że jest za dużo zachodu, żeby zdobyć tomik, a przynajmniej tak mogą ludzie pomyśleć.

Z całą pewnością mniej zachodu niż zrobienie rysunku czy napisanie jakiegoś opowiadania/dłuższego tekstu. Dla mnie są spoko takie konkursy, które wymagają szukania czegoś, zrobienia jakiejś krzyżówki itp (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
21.08.2017 11:59
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
No jak nie wiesz jak wiesz. Sam fakt, że ktoś tam zajrzy i zdmuchnie nieco kurzu, juz sam w sobie jest pierwszym krokiem do jakiejś koncepcji dalszej
21.08.2017 17:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama