Aktualny czas: 25.09.2017, 08:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Konkursy Z CC - wspominki
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Konkursy Z CC - wspominki
Z CC wiąże się potężna dawka niesamowitych wspomnień, ale i pozytywnej energii. Dlaczego więc nie powspominać sobie trochę jedne z ciekawszych przeżyć, jakie towarzyszyły nam podczas różnych CC? Poza tym jedna osoba pewnie pamięta coś lepiej, inna nie, a czasem wystarczy słowo, żeby wypełnić sobie lukę w pamięci.

Właściwie mieliśmy za sobą już tyle edycji, że nie wiem od czego zacząć, bo niemal o każdym zestawie konkursów można by pisać i pisać. Może na początku nie były one tak mocno osadzone w konwencji One Piecowej, ale i tak świetnie się przy nich bawiłem.
Jeśli podczas wspominek ktoś coś przekręci, w tym ja, nie róbmy z tego wielkiego problemuSmile Najlepiej po prostu poprawić i już.

Są takie konkursy, które się powtarzały, ale też specjalnie dla tych, których nie było na poprzednim, więc też nie ma co tego wypominać. Poza tym moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że jakiś konkurs się powtórzy.
Jedne, które chyba najmocniej utkwiły mi w pamięci to tzw "przekazywanie znaków". Stara konkurencja ale jara. Chyba tak dobrze zapadła mi w pamięć z tego powodu, że jako hasła leciały niejednokrotnie prawdziwe krukonowe memy typu "jutro to ogarnę" (co przyszło od teamu olsztynowego w wykonaniu Rybki, Najucha i Wąskiego) albo "świecące sutki Oczka", co było wzorowane tak naprawdę na Frankym. [Obrazek: Za8Fn46.png]
Trzeba przyznać, że ludzie mieli bardzo różne pomysły na przekazywanie sobie tych liter. Moja i Kora metoda "godziny" była skuteczna, ale zdecydowanie nieciekawa dla obserwatorów. Natomiast co innego pokazywanie liter ciałem, pamiętacie te wygibasy?

Drugą taką konkurencją jest dla mnie zdecydowanie "naprowadzenie przez telefon". W pamięć zapadają takie sceny jak tekst do Wąskiego "napieraj" jako "do przodu" i tamten hyc hyc i jeb w drzewo. Chyba dostał wtedy nagrodę pocieszenia nawet. Albo Taboret i Szczery, którzy niestety nie mieli szczęścia i kluczyli gdzieś z dala od celu. Zabawne, że lepiej pamiętam tę starszą wersję niż tę z szukaniem butelki, która była później. Może dlatego, że nie było tak dobrych akcji no i fajniejsze było kluczenie po lesie?
Przypominała mi się też konkurencja, kiedy wszyscy biegli do celu i jak usłyszeli gwizdek czy coś trzeba było się ukrywać, co skutkowało tym, że większość ludków padała na ziemięxd

Zacząłem od starych konkursów z początków, ale przecież każdy może napisać jaki chce z jakiego chce CC, swoje wspomnienie, czy przebieg, ktoś może dodać coś od siebie, itd itd Zapraszam do wesołych wspominek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.08.2016 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Konkursy Z CC - wspominki
Dobry temat! Piszcie ludkowie, co wam sie podobalo, to moze jakies najmilej wspominane konkurencje w tej czy innej formie sie powtorzy na nastepnym CC :> Skarbnica wiedzy dla orgow!
[bez polfontow, sorasy]

e: ja pamietam tylko te najswiezsze, ale najbardziej mi sie chyba podobaly podchody z poszukiwaniem Morii Tongue No i ta folia w tym roku Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2016 16:39 przez okiren.)
16.08.2016 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
To naprowadzanie na telefon to ja miałem z Orzim ;P I to była taka sytuacja, że ja mam zawiązane oczy, nic nie widzę, odbieram telefon od Orziego a ten mnie pyta "Gdzie jesteś?" xD Podobno ludzie mnie wtedy zasłonili po prostu i mnie Orzislav nie widział.
Inna sprawa, że ta konkurencja nie była do końca równo rozegrana, bo tak fest zaczęto kręcić późniejszymi osobami (jak mną xP) a te pierwsze niewprawnie zostały potraktowane lajtowo Tongue Ale to już dawne dzieje.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.08.2016 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
No weź to Komi popraw, bo się obrażę Tongue

A co do konkursów - upierniczenie jogurtem najlepsze.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
16.08.2016 16:44
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,401
Poziom ostrzeżeń: 10%
Orzi napisał(a):A co do konkursów - upierniczenie jogurtem najlepsze.

Tak, klata Sławka cała zbryzgana jogurtem xD

Mi się podobało szukanie tych świecących kamyczków jeszcze. Chociaż byłam wtedy w organizacji, to miło się na to patrzyło. Redrey który miał ich strasznie dużo i je przepił xD (nie pamiętam dokładnie co się z nimi stało)
Pewnie jeszcze kilka zostało na działce u Szoguna~

Fajnie się też patrzyło właśnie na tę konkurencję, gdzie jedna osoba szukała czegoś z zawiązanymi oczami, a druga ją naprowadzała. Zerkałam wtedy przez okno, bo wycinałam naklejki na nagrody :v

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
16.08.2016 17:56
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
Finał z Maggellanem był super!

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.08.2016 18:59
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,221
Wiedzówka moja ulubiona. Wiedzówka najlepsza najsilniejsza.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
16.08.2016 19:03
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
Właśnie moje kamyczki? Ktoś pamięta co ja z nimi po pijaku wtedy zrobiłem? Bo pamiętam, że kalkulowałem, że jakbym ich nie przepił to bym tam drugie miejsce jak nic zajął.

Co do fajnych konkursów. To ja bardzo lubię takie, gdzie trzeba pokminić, kilka rzeczy połączyć i ubrać w jakieś ciekawe historie. Np. Ta kokurencja z napojeniem colą z tego roku perfekt w mój gust. Albo jak z Grigiem opowiadaliśmy o tajnym laboratiorium Ceasara Clowna w Feliksinie, Albo ta z Międzyborowa, gdzie zapadł najbardziej niesprawiedliwy wyrok w historii wszystkich konkursów. Gdzie popieprzona historia Ryuugi i Pudla opowiadająca o potyczce Zora uzbrojonego w jajeczny buzdygan z Mityczną Dżądrownicą nie dostała nawet je**nego wyróżnienia, a powinna mieć bezapelacyjne pierwsze miejsce!!! OMFG!!!
Znaki to na pewno było bardzo fajne, konkurencja mocno memogenna.
Sprawnościowych konkurencji nie lubię, ale najlepsza była chyba ta gdzie mieliśmy biec w parach z poklejonymi taśmą nogami i omijać Usiego (Haniebala) i Lamone (Sadie) Taka niby sprawnościówka, ale wyrównująca szanse i mimo wszystko wymagająca jakiejś kreatywności i planu działania.
Może nie jest to konkurencja Crewconowa ale bardzo podobało mi się też sylwestrowe szukanie dinozaura Tongue. No i czajnik OFC!

16.08.2016 20:41
golbat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Kopalnią śmiechu dla mnie były zawsze scenki (radziu + naku pięknie się skombili na CC4 chociaż nie pamiętam nawet jakie postacie mieli).
Na czwórce pamiętam jeszcze konkurencję gdzie dobieraliśmy się w pary i mięliśmy bronić kartek z numerem drużyny i kraść innym te kartki.
Błądzenie za butelką też było dobre, zwłaszcza jak ktoś chciał oszukać system i biec na czworaka przez co z rozpędu przywalił w drzewo - to był Sławek, Radziu czy Naku? Bo już nie pamiętam Tongue.

wubba lubba dub dub
16.08.2016 22:13
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ja tam dobrze wspominam przeciąganie liny z Korem na CC3 Big Grin Nawet Pudel w glanach nie dał rady Tongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
16.08.2016 22:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama