Aktualny czas: 22.09.2017, 04:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Konsole z ruchem i bez:D
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Konsole z ruchem i bez:D
Yo chyba o tym jeszcze nie mówiliśmy. Jeśli ktoś gra, to woli konsole normalne gdzie mamy padzik z przyciskami te sprawy, czy wolałby się poruszać, ożywając no w tej chwili wii czy hmm jak to było Aitoy? No nie pamiętam. Tak czy inaczej, wolicie ruszać się podczas grania czy siedzimy wygodnie i cioramy wprawionymi palcami na padzie? W tej chwili np Red Still oferuje wyjątkowo dokładnie wykonywanie cięc mieczem czy strzelanie z pistoletu, odpowiednimi ruchami wilotem. A może DDR czyli mata do skakania to to co kochacie?

Ja powiem, że mata stała się jak to powiedzieć, przymusem. Mało ruchu to u mnie za mało powiedziane, tak, połączyłem przyjemne (muza japońska, granie) z pożytecznymBig Grin Na wiilocie też lubię grać, ale to raczej zalezy od gry w tym wypadku świetnie sprawdza się nowy Bleach, który jako gra też jest nieźle zrobiony, wręcz bardzo dobrze. Jednak jaka przyszłość by nie była konsol ruchu, ja i tak wolę pada. Nie wyobrażam sobie inaczej ciosać w bijatyczkęBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.07.2009 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ogólnie wolę pada, nie grałem nigdy na wii, ale myślę, że padzie gra się wygodniej i łatwiej, moim zdaniem 85% gier tylko na padzie, reszte 15% można sobie popykać na wii. A najlepsze jest to nad czym pracuje xbox xD, konsole bez kontrolera, szczerze wątpie, że to wypali, ale kto wie.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
09.08.2009 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454
Poziom ostrzeżeń: 0%

Pad był, jest, będzie rewelacją i to na pewno nie zmienię na wii. Grałem wii i gra się do bani i bardzo mało gier jest dla niego i strasznie drogie.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
09.08.2009 19:48
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Wii i nadchodzący Natal to dla mnie jedynie ciekawostka. Jeśli chodzi o granie jestem tradycjonalistą i wolę usiąść sobie wygodnie w fotelu, z padem w ręku i rozkoszować się tytułem. Wink Jeżeli ruch, to lepiej na świeżym powietrzu, najlepiej z kumplami i użyciem piłki. xD

Pozdrawiam.
10.08.2009 23:01
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%

No też wychodzę z takiego założenia. Nawet jeśli będzie taka mata, która będzie przenosiła moje ruchy do gry( uniki, wyprowadzanie ciosów itd) to w życiu nie wykonam nawet jednej dłuższej combinacji z Tekkena czy czegoś innegoBig Grin Jestem do takiego stopnia, jak to ująłeś, "tradycjonalistą", ze nie lubię też padów na baterie. Lubię mieć to "połączenie" co mi zapewnia kabelekBig Grin
Na wii są baterie i choroba mnie bierze jak muszę przerwać bo kurde bateria się musi załadować....
Także też wolę pady.

Ostatnio wyszła nowa "konsola" jest to właściwie mata i asortyment sportowy. Wykonując tylko i wyłącznie ruchy ciałem można popykać w gry sportowe. No mnie to raczej ziębi.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.08.2009 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama