Aktualny czas: 26.09.2017, 04:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontakty damsko-męskie
Autor Wiadomość
tomus88888888 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40
Exclamation Kontakty damsko-męskie
Co myślicie o równości płci? Są równe? Nie są? Jak się odnosicie do emancypacji? Co sądzicie o feministkach? Smile

Drogie panie: co myślicie o facetach? Jak dużo jest fajnych? Co jest najważniejsze w przyszłych mężczyznach waszego życia? Jaki jest wasz ideał męskiej urody? Jaki najgorszy tekst na podryw słyszałyście? ;D
Drodzy panowie: co myślicie o kobietach? Dużo uznajecie za fajnych? Czego nie może brakować w kobiecie waszego życia? Jaki jest wasz ideał żeńskiej urody? Jaki jest waszym zdaniem najlepszy tekst na podryw? ;D

Temat jest skierowany tylko do osób heteroseksualnych, które miały kontakt z przeciwną płcią, bliższy, niż telefoniczny :|

http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2013 15:33 przez tomus88888888. Powód: Poprawiona ortografia)
02.12.2013 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kontakty damsko-męskie
Zależy pod jakim względem równe, koleś np. w 90% będzie miał więcej pary w łapie, kobieta zazwyczaj więcej bólu zniesie. Jeśli głównie bierzemy tę kwestię pod uwagę, to nie są równe - ciężko kobiecie stawiać opór w obliczu przemocy, raczej przegra. Choć to też nie to co kiedyś - teraz na to są paragrafy, które w miare się egzekwuje ;P A jak bierzemy pod uwagę to, że w przypadku naszego gatunku powinno się bardziej rozchodzić o to co w głowie siedzi, to IMO równe. Jest wielu samców niedorastających do pięt kobietom i vice versa.

Emancypacja czego? Niewolników? Tongue Nawet jeśli kobiet, to... chłopie, to już w historię się zagłębiamy, musiałabym najpierw jakiś podręcznik wyciągnąć i sobie przypomnieć co tam się wtedy działo, żeby się wypowiedzieć ;p

Ideał męskiej urody? W sumi to nie mam jakiegoś przepisu na ideał, są takie jednostki, na które patrzysz i z miejsca powalają. Np taki Babkin Heart
Spoiler :
[Obrazek: 28390153%5B1%5D.jpg]
ale najwyraźniej nie jest to najważniejsze, bo mój menżul odbiega od wzorców, do których zazwyczaj wzdycham. Najważniejsze, że jak z nim jestem, to czuję się praktycznie tak swobodnie jak sama ze sobą i właśnie równa w związku. Poglądy na świat i życie zazwyczaj nam się pokrywają, mamy wiele wspólych zajawek, a nawet jak wspólne nie są, to ja akceptuję jego dziwadła, on moje :>

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2013 15:58 przez okiren.)
02.12.2013 15:58
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,195
Znalazłam dzisiaj obrazek pasujący do tego tematu....
[Obrazek: 995779_260503137435245_1144684540_n.jpg]

A co do samej wypowiedzi zgadzam się w dużej mierze z Okiś ^^...
chociaż jako powalająca jednostkę zakwalifikowałabym kogoś innego Wink

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
03.12.2013 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,131
tomus88888888 napisał(a):co myślicie o facetach?

Są. Żyją.
Nie lubię mówić o kimś ze względu na daną cechę.
Są faceci tacy, a są inni :d Wszystko zależne od charakteru, temperamentu, inteligencji i wychowania... Na pewno nie od płci :P

tomus88888888 napisał(a):Jak dużo jest fajnych?

Sporo ;D Przynajmniej ja poznałam wielu fajnych facetów, choć byli fajni do pewnego czasu xP Zdażają się tacy, co "fajni" potrafią być po prostu, bo tacy są i już, ale to znowu zależne od jednostki, to trudno coś rzec konkretnego ;d

tomus88888888 napisał(a):Co jest najważniejsze w przyszłych mężczyznach waszego życia?

Wszystko?
Dla mnie ważną cechą jest stosunek do własnej matki. Nauczyłam się przez kilka lat, że musi być to zrównoważony stosunek, nie, że "a nieważne" ani nie, że "o cholera, to takie istotne!". Chłop musi szanować i dbać o swoją matkę, ale równocześnie nie stawiać jej na piedestale i nie latać koło niej jak kot z pęcherzem, mając za jedyną wymówkę tekst "bo mama".
Inteligencja emocjonalna również jest istotna oraz swego rodzaju sposób bycia. Naturalnie charakter, temperament, pewność siebie, bo ktoś ukierunowywać musi D: Często potrzebuję kogoś, kto mi podpowie, albo za mnie podejmie decyzje, więc to mi się przydaje ;x
Hm, o wyglądzie fizycznym nie będę opowiadać, bo zauważyłam, że nie mam konkretnego, chyba nie do końća w tym sęk.
Nie mniej jednak chciałabym być dumna z mojego mężczyzny, więc musi mieć takie "coś", że mogłabym sobie powiedzieć "jestem dumna~!" i się nim chwalić xD
Lubię też rozmowne osoby, ale średnio rozmowne mi nie przeszkadzają, bo przynajmniej gadam sobie. Musi mieć duże poczucie humoru i dystans do świata oraz cierpliwość cechą złotą, bo jestem trudnym dzieciem D: No i mile widziana ustępliwość na poziomie minimum 60%, bo jestem władcza no i też nie lubię przegrywać (np jak się na dworze pociąga nosem, to muszę pociągnąć jako ostatnia, no nie wiem co ze mną jest :P )

tomus88888888 napisał(a):Jaki jest wasz ideał męskiej urody?

Nie wiem, czy posiadam. Kiedyś mi się wydawało, że mam taki, ale teraz? Nie jestem pewna.
To raczej zespół jakichś cech do siebie pasujących. Chyba najczęściej wybierałam ze względu na charakter, w większości mężczyzn dominował dystans do świata i poczucie humoru na wysokim poziomie.
Jeśli chodzi o popularnych mężczyzn, to zawsze moją miłością był Jim Carrey D: Po prostu~

tomus88888888 napisał(a):Jaki najgorszy tekst na podryw słyszałyście?

Nawet nie pamiętam, chyba ktoś mi kiedyś powiedział "ładny cień do powiek" czy coś w ten deseń xD Zemarłam.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
03.12.2013 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 459
Cytat:Co myślicie o równości płci? Są równe? Nie są?
Każdy jest człowiekiem tak samo, więc wszyscy są równie. To tylko feministki pieprzą o tym, że nie ma równouprawnienia, że faceci to świnie, bla, bla, bla, nie chce mi się przytaczać tych ich bzdetów, bo mi się mózg jeszcze od tego przestawi.
Podsumowując, nie płeć, rasa, narodowość, etc. czyni nas równymi, ale samo bycie człowiekiem.
Cytat:Jak się odnosicie do emancypacji?
Jeśli odnieść się do emancypacji kobiet, to nie sądzę, że to pytanie jest wciąż aktualne, gdyż stało się - zostałyśmy zemancypowane już dawno temu. Kobiety mogą iść do kopalni - robią to, mogą prowadzić tramwaje - robią to, nawet bawią się w kulturystykę.
Cytat:Co sądzicie o feministkach?
Na stos z nimi!
Przez takie osobniki, kobiety ogólnie są postrzegane tak, jak są. I stąd te wszystkie szowinistyczne teksty i żarciki o kobietach, które nie wychodzą z kuchni.
Cytat:Drogie panie: co myślicie o facetach? Jak dużo jest fajnych?
Tu się z zgodzę z wypowiedzią wyżej, że są tacy i są inni. Nie ma co rozwijać tego wątku, bo wrzucać wszystkich do jednego worka nie zamierzam, już dawno nauczyłam się, że każdy jest inny.
Cytat:Co jest najważniejsze w przyszłych mężczyznach waszego życia?
Żeby chociaż zaradny był, a nie jakaś pierdoła, co to sam sobie nawet herbaty nie umie zrobić. Ot co!
Cytat:aki jest wasz ideał męskiej urody?
Jak nie może wyglądać jak Brad Pitt, to naprawdę nieważne jak wygląda. xD
Cytat:Jaki najgorszy tekst na podryw słyszałyście?
Ktoś kiedyś autentycznie zapytał mnie, czy 'bolało jak spadłam' xD Uciekłam stamtąd szybko. Bardzo szybko. xD

[Obrazek: d0Lh1fK.jpg]
26.12.2013 14:44
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
Czy bolało jak spadłam? Chyba jeden z najpopularniejszych XD
- Czy bolało jak spadłaś?
- Co? WTF? Naćpałeś się gamoniu?
- Czy bolało jak spadłaś z nieba, bo wyglądasz jak anioł!
Jakież to romantyczne Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.12.2013 14:52
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść przed Toba jeszcze raz?

Mój ulubiony tekst xd

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2013 17:35 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
26.12.2013 14:59
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%
Fuszi jak można spalić tak prosty tekst...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2013 15:24 przez Komimasa.)
26.12.2013 15:21
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Lubię też rozmowne osoby, ale średnio rozmowne mi nie przeszkadzają, bo przynajmniej gadam sobie.

Wyobraziłem sobie taką scenkę i nie wiem dlaczego, ale śmiechłem. : D

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
06.01.2014 21:33
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 459
(26.12.2013 14:59 )fuszioms napisał(a):  Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść przed Toba jeszcze raz?
Taaa xD
Ewentualnie jeszcze "Twój tata musiał być piekarzem bo niezłe ciacho z ciebie". Big Grin
Ciekawi mnie, kto wymyśla takie teksty xD

[Obrazek: d0Lh1fK.jpg]
06.01.2014 21:42
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama