Aktualny czas: 19.06.2018, 08:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
Korekta do anime Op poszukiwana
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
Korekta do anime Op poszukiwana
Jak pewnie niektórzy zauważyli mamy konkretny poślizg z odcinkami. Mianowicie wyszedł już 837 a na stronie jest dopiero 832. W niemałej mierze jest to związane z tym, że dotychczasowa korekta no nie ma tyle czasu, ile by chciała, i tłumaczenia sobie leżą i czekają na pomyślne wiatry. Wspólnie z Eną doszliśmy do wniosku, że no po prostu trzeba coś z tym zrobić, dlatego pragnę ogłosić, że szukam osoby, która zajęłaby się korektą odcinków One Piece. Zwłaszcza jak już wyjdziemy na prostą.

Odcinki pojawiają się w niedzielę, ale łączny czas potrzebny na przygotowanie suba sprawia, że sub do korekty leci albo po 20 w niedzielę, albo w nocy, dlatego zależało by mi, aby taka osoba, która chciała się podjąć korekty jak nie w niedzielę, to w poniedziałek mogła poświęcić te 30 minut czy więcej. Do godziny max chyba schodzi.
Oczywiście też zależy mi, by była to osoba która naprawdę dobrze ogarnia zawiłości języka polskiego w tym przecinki. Sam nieraz czytałem kiedy i jak je stosować, ale czasem można zgłupieć, bo kiedy coś nazwiemy wtrąceniem, a kiedy nie? Niby jest to logiczne, ale jak przychodzi do postawienia przecinka, to się robi kłopot. Zależy mi też na tym, by taka osoba generalnie nie bała się redagować tekstu, dzieliła się uwagami, po prostu jak coś nie pasuje to zmieniała, tak, by tekst brzmiał lepiej.

Chętne osoby mogą pisać tutaj, tak by było najlepiej, ewentualnie na PW.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2018 09:01 przez Komimasa.)
23.05.2018 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama