Aktualny czas: 25.09.2017, 13:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Wątek zamknięty 
[Kosz] Pokój dwuosobowy w Poznaniu centrum z nami:)
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Pokój dwuosobowy w Poznaniu centrum z nami:)
ech, nie wiem, czy to taki dobry pomysł, ale co szkodzi, może ktoś na studia się do Poznania wybiera, albo ma jakiś znajomych albo co innegoBig Grin

No więc + to rachunki i lokalizacja. Ulicę obok jest główna, Św Marcina. Obok centrum handlowe Stary Browar. Kilka minut na przystanek PKS, na PKP tak z 15. Samo centrum. Blisko do biedronki. 5 minut do Ekonoma. Główna poczta też jakieś 7 minut z buta.
Czynsz to 300 od osoby, pokój dwuoosobowy, polka na telewizor, fotel, szafa, polka na książki no i łózko. W mieszkaniu lodówka, pralka, żelazko też jest. Odkurzacz będę szedł kupić. Net 2MB. Kablówka, net, telefon stacjonarny coś koło 50 na wszystkich. No i za gaz i prąd co dwa miechy. Mieszkanko w podwórzu, nowa brama na kod, klatka ma domofon. Z uwagi na podwórze zamknięte bramą, spokojnie można samochód parkować, a nie bulić na płatnychTongue
Mieszkanie nie powala na kolana, więc jak ktoś ma wymagania no to nie dla niego, ale student nie powinien wybrzydzać.
Jeśli ktoś lubi anime, gra to na pewno się dogadamyBig Grin Bo ja i Jutsu będziemy sąsiadamiBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.07.2010 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja się cały czas zastanawiam, gdzie póść po liceum. Myślę nad polibudą, ale właśnie waham się między Wrocławiem, a Poznaniem. Mój najlepszy kumpel mówi, że raczej na pewno idzie do Poznania, bo ma tam rodzinkę. No a ja... kurczę już teraz matka mi mówi żebym zaczął zbierać pieniądze, bo nie wie czy będzie ich (rodziców) stać na mieszkanie w wielkim mieście.

No... ale to dopiero za 2 lata, więc się nie załapię Smile Co do tematu, to świetnie. Coś takiego może niektórym bardzo pomóc. Dlatego uważam, że to bardzo dobry pomysł.

[Obrazek: 19979393.png]
09.07.2010 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Poziom ostrzeżeń: 0%

Może temat już nieaktualny i znaleźliście sobie kogoś, ale jeśli nie, to - wrzucaliście ogłoszenia do neta? Gumtree Poznań czy jakikolwiek inny portal, na który często wchodzą ludzie. Jak napiszecie, że pokój dwuosobowy 300zł/os + dodacie wszystkie jego zalety, to myślę, że nie będziecie mogli się opędzić do chętnych Smile I wybierzecie sobie najfajniejszych Big Grin

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
12.07.2010 02:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jutsu
Unregistered

No nie, jednak taki temat założył, leżę... Oczywiście już "póki co" nieaktualny wiec close...
03.08.2010 12:23
Return to top
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama