Aktualny czas: 21.10.2017, 16:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Koszula Luffy'ego
Autor Wiadomość
ReddoKaizoku Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Koszula Luffy'ego
Oi ludzie takie pytanko Confused.Nie wiecie może jak nazywa się rodzaj koszuli (koszulki?) Luffy'ego którą nosi po przeskoku.Zazwyczaj chodzę w flanelowych Undecided a taka była by bardziej wygodna i elegancka.Bo zawsze jak nie wiadomo jaki rodzaj ,to mogę iść do krawca i spytać czy krawczyni by mi takie coś uszyła,ale jednak wygodniej by wiedzieć czy ktoś może wie.Jakby ktoś wiedział to z góry thx Tongue
02.04.2013 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Koszula Luffy'ego
Wątpie, by ten rodzaj kroju posiadał konkretną nazwę. Wydaje mi się, ze najlepszą opcją będzie zanieść krawcowej kilka wydrukowanych obrazków z google graphics (widok z przodu, tyłu, boku...) i powiedzieć, że coś takiego byś chciał.

Nie wiem tylko, czy zwróciłeś uwagę, że ta koszula ma zapięcie kończące się powyżej pępka i jest kloszowana u dołu - faluje się jakby miała falbankę Tongue Jakbyś chciał ją nosić zapiętą jako elegancki ubiór, to raczej nie widzę tego modelu w tej roli - musiałbyś poddać pewnym modyfikacjom Tongue

Ale krawiec/krawcowa na pewno dadzą radę, jak przyniesiesz obrazki i powiesz co chcesz pozmieniać. Jak ja miałam szytą kieckę na studniówkę, przyniosłam krawcowej tomik "Chobits" i pokazałam jedną z sukienek Dark Chi: "Chcę to, ale blebleble (...)" i zrobiła Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.04.2013 02:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama