Aktualny czas: 25.02.2018, 11:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
KP
Autor Wiadomość
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 867
Poziom ostrzeżeń: 0%
KP
Nie wiedziałem jak temat nazwać, abo gdzie to napisać jak co można to dołączyć do pasującego już tematu.

Biorąc pod uwagę to że zaczniemy tym razem od GL nasunęło mi się coś takiego jak haki w KP, Jakoś mi się nie widzi KP z królewskim haki na wstępie czy ogólnie tak jak teraz ma Luffy na wypasie królewskie i zbrojenia do tego jeszcze obserwacji. Myślę że trzeba to też brać pod uwagę aby później jakieś kwiatki nie wychodzi na starcie.
01.09.2013 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: KP
Właśnie, to dla mnie ważna kwestia xD W wew. feniksa pisałem o tym, że chciałbym być specjalistą w Haki, ale Yoh mi nie pozwolił ;_; Bo moja postać generalnie ma być starszą osobą, obeznaną w bojach na morzu xd

Dlatego bardzo mnie ciekawi jak z tym Haki na starcie xd
01.09.2013 18:51
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 996
Ja tam prawdę mówiąc nie widzę także haki od początku Grand Line. Jak dla mnie powinno być to coś, co można zyskać z czasem, w czasie gry. Z resztą nie ma co ukrywać, że w OP też nie wiedzieliśmy, czym jest haki na początku GL. Owszem, był Shanks, był Enel i jego kapłani, no ale dla nas, to wtedy i tak zagadką było. Haki w większym stopniu zaczęło się pojawiać na Sabaody, u Raya, i później u piratek Kuja, ale to już w zasadzie bramy Nowego Świata były i wydaje mi się, że tutaj też powinniśmy z tym do tego momentu poczekać.
01.09.2013 18:53
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Haki się uczysz na Nowym Świecie, więc jeśli stamtąd pochodzisz, albo kiedyś już tam byłeś (Shanks), to miałeś szansę je poznać. Jeśli historia postaci to tłumaczy, to nie widzę problemu.

Rzecz w tym, że jeden taki człowiek może nauczyć całą swoją załogę opanowania Haki, a czy to nie trochę za wiele na początek Grand Line?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.09.2013 21:12
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ta, moja postać miała nawet pochodzić z Nowego Świata Tongue I fakt, Feniksy już zaklepywały sobie u mnie nauki xd Ale zawsze można wytłumaczyć, że są na to za słabi Tongue
01.09.2013 21:13
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 594
Jak dla mnie mogą se wszyscy mieć królewskie haki i Kuzana w pokeballu. W starciu z postacią z innej załogi, którą będzie starzec w pampersie i tak będą mieli takie same szanse na początek.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
01.09.2013 21:20
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ja myślę, żeby nie przesadzać z haki skoro zaczynamy na początku GL, żeby było bardziej jak w OP. Ewentualnie się uczyć później, a nie, że już wykokszonym się jest. Bo jak będzie jak Xaton mówi to haki to będzie nic wtedy.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
01.09.2013 21:28
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,175
Jeśli trzeba się wypowiedzieć - Mnie też się nie podoba Haki na początek, w ogóle nie wiem po co to wam tak na wstępie.
Zresztą, to jest tak jak owoc - MG pozwoli, to będzie, nie pozwoli, to nie będzie. :<
Dla mnie to tam takie podobne do owocu, bo dodatkowy skill. Silne to to nawet.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2013 22:07 przez Nami.)
01.09.2013 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,001
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jak dla mnie również Haki na wstepie to bezsens, tak jakby dziecko rodziło się z pełni rozwiniętymi wszystkimi zmysłami i umiało to samo co dorosły człowiek.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
01.09.2013 22:05
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 589
Jestem na nie, na samym starcie Załóg. W turnieju na samym początku (Widzę zalążki tematu i coś powoli zaczyna się dziać w tym kierunku) mieć królewskie haki czy wzmocnienie które zadaje dużo więcej obrażeń to już troszkę siły mamy. Dla mnie wygląda to tak jakby Luffy od samego początku umiał władać Haki. Uzasadnisz to jakoś w historii postaci, to spoko (Znowu skłaniamy się ku PBF ? )

Tak więc, w Historii postaci to opiszesz ? Okej, możesz go mieć, lecz no jednak musisz się postarać.

01.09.2013 22:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama