Aktualny czas: 25.11.2017, 06:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
KreegX amv
Autor Wiadomość
FireFistKreegX Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Poziom ostrzeżeń: 0%
KreegX amv
Witam wszystkich piratów ... i ... marines Confused

Jako że jestem nowy a chciałbym poznac opinię szerszej publiczności niż tylko youtube.com to wrzucę wam tutaj link do mojego pierwszego amv Smile Od razu mówię że przyjmuję każdego rodzaju krytykę w skali niezłe do Masakra Smile Inspirację do tej o to pracy o której mowa wziąłem z amv.com.pl od jednego z userów którego nicku wam nie podam :>

tak więc Story Of Brothers (One Piece AMV)

Tak więc czekam z niecierpliwością na wasze opinię i oczywiście subki jeżeli komuś się spodoba ^^

UWAGA! ten film video może zawierac Efekty migającego światła, oraz inne efekty wyjściowe które mogą wywołac atak lub epilepsię u osób chorujących.

[Obrazek: 9757294782939_signature_d_ace.png]
Monkey D. Luffy, Black Leg Sanji, Bartholomew Kuma :)
04.08.2012 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
RE: KreegX amv
Na wstępie powiem, że jak na 1 AMV to bardzo dobrze wygląda

na początek powiem o minusach:
- tak jak widziałem w komentarzu(na YT) "Utwór powinien być dopasowany do zaistniałej sytuacji"
-0:12 tam ci chyba coś ze scenami nie wyszło
-0:56 ten efekt flary obiektywu trochę dziwnie wygląda, ale też jest błąd, że pod koniec wraca na swoją pierwotną pozycję i to już źle wygląda
-1:14 jak dla mnie za długa ta scena
-1:47 ja bym spróbował by te zdjęcia się pojawiały jakoś w rytm muzyki (ogólnie powinno być więcej scen [według mnie] pojawiających się w rytm muzyki.

a teraz to co wszyscy autorzy kochają Big Grin plusy:
-AMV bardzo dobrej jakości
-brak napisów
-ładnie wyglądający filtr (tak to się nazywało?)
-klip ma fajny klimat

Tak więc jak na początek bardzo dobrze, widać, że nie robione byle jak w windows'ie movie maker (tak jak ja kiedyś robiłem xD) więc oglądaj dobre amv, baw się efektami a z czasem na pewno będziesz robił dobre klipy.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
04.08.2012 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
FireFistKreegX Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
@UP dzięki za twoją opinię, aktualnie pracuję nad drugim amv-em który będzie dużo lepszy więc będę mógł zastosowac się do twoich rad i zrobic drugi amv jeszcze lepiej Smile

Oczywiście nadal zachęcam innych użytkowników do komentowania mojej pierwszej publikacji Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2012 20:08 przez FireFistKreegX.)
04.08.2012 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Witam, mam nadzieję, że krytyka Cię umocni i również na portalu będzie można obejrzeć twoje dzieła,a to zależy od ciebieSmile

Co do AmV, jak na to, że jest pierwsze no to wiadomo, cudu spodziewać się nie można. Myślę, że sceny są za długie, ta z tymi rurkami to jest stanowcza przesada. Mało tez moim zdaniem zgrałeś rytm zmieniania scenek, albo wchodzą za szybko, albo z dupy w środku danego kawałka melodii, tego by wypadało pilnować. Ogólnie znawcą to nie jestem, trudno jest mi też to ocenić. Klimat tego jest fajny aż mógłby być dużo lepszy. Na początku mogłeś dać zdjęcia z sielanki, a nie już takie nerwy w pierwszych sekundach.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.08.2012 23:01
FireFistKreegX Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
@UP Dzięki :> a te za długie scenki to po prostu brak materiałów no ale mogłobyc dużo gorzej Smile

P.S. Co tak mało ludzi ocenia :> Oceniajcie .. nie boję się krytyki Smile

05.08.2012 09:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama