Aktualny czas: 24.11.2017, 11:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kreskówki dzieciństwa
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kreskówki dzieciństwa
Wiem, że jest temat o filmach pełnometrażowych, ale nie znalazłam takiego o serialach animowanych, które oglądało się za młodu.

Jakie oglądaliście? Które lubiliście najbardziej? Jakieś ulubione sceny/postacie?

Pewno będę się tu wypowiadać parę razy, bo na raz to nie wymienię wszystkiego. Zacznę od Cartoon Network. Zanim wyszło polskie katowałam po angielsku, potem i tak i tak.

Kochałam Atomówki (Mojojojo i On! <3) i Ed, Edd & Eddy. Nie gardziłam też Johnnym Bravo i Dexterem ("Didi debil Didi debil, Didi jest ogórem" oraz "omledufromaż" wciąż mi w głowie siedzą). Wielbiłam "Jam Łasica"!
[Obrazek: pbcfs_weasel_615763.gif]
Pawian wąchający palec wdupalec był miszczem (I R Baboon <3), do tego Czerwonodupy~ On częściowo z Krowy i Kurczaka, których też widziałam mnóstwo. Ich angielskie głosy były świetne Big Grin Szczególnie czerwonego. Rodzice byli ciekawi ;p

https://www.youtube.com/watch?v=5I50uOoAnBw
E: tyle openingów <3

A mama się dziwiła czemu ja taka dziwna wyrosłam Big Grin

Na pewno zaraz sobie przypomnę kolejne bajki z CN ;p Tyle tego było X3

E2: Ło Jezu, Eustachy Motyka <3

E3: I jeszcze debest of Chojrak... Nie pamiętałam, że to takie ryjące było xD
https://www.youtube.com/watch?v=ZdTymvjRuoc

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2014 14:27 przez okiren.)
08.05.2014 02:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Brzas Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
RE: Kreskówki dzieciństwa
Takie kreskówki, które przyszły mi od razu na myśl to Wunschpunsch (o ja jak to dawno było D: )

Taką niesamowitą radość mi sprawiało to jak te miasto doznawało co odcinkowych katastrof Big Grin.

Drugą kreskówką były Przygody Jacki Chana, motyw chińskiej mitologii był ciekawym zabiegiem jak dla parulatka który był wiecznie spragniony ciekawostek Tongue.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2014 02:12 przez Brzas.)
08.05.2014 02:12
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Też nałogowo oglądałam cartoona~! ^^

Scooby-doo - do dzisiaj pamiętam wszystkie odcinki Tongue. Jeden z tych przebierańców później mnie w snach prześladował - coś rybopodbnego chyba~
Opening też cały potrafiłam zaśpiewać:
Spoiler :

Chojrak tchórzliwy pies - ta bajka mnie czasem przerażała XD. Najbardziej się chyba bałam odcinków z bakłażanami, ożywającym komputerem, gęsiami z kosmosu i tym prosiakiem co bar prowadził i w piwnicy miał jakieś rzeźby z mięsa xd
Laboratorium Dextera - jak napisałaś o omlecie to automatycznie przeczytałam w myślach tak jak to wymawiali w kreskówce xd. Pamiętam jeszcze odcinek, co im rybka zdechła, w kiblu ją spuścili i później jej duch ich nawiedzał. No i go odkurzaczem łapali Tongue O, i jeszcze była wojna na nalepki z Didi Tongue

Oprócz tego bardzo jeszcze lubiłam X-men ewolucję i Ligę Sprawiedliwych. W jednym poście tego zmieścić się nie da, jak sobie poprzypominam inne kreskówki, to jeszcze napiszę Tongue

08.05.2014 02:18
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Mikan pomarańczowy kot i Super Świnka z takich animu :>
https://www.youtube.com/watch?v=EDOiLP2sTHk
https://www.youtube.com/watch?v=zlBXzVIwDFU

I Gigi la trottola o karle koszykarzu wielbicielu białych (KONIECZNIE BIAŁYCH) majtek Big Grin Antyk :>
E: ło jaaa, Gigi w oryginale miał głos Luffy'ego Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=grE67190Y8k Jaki głos młody ;___;

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2014 06:20 przez okiren.)
08.05.2014 06:11
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 466
Nigdy nie przepadałam za tymi amerykańskimi kreskówkami, szczególnie nie lubiłam Toma & Jerry'ego. Ale pamiętam, że na Fox Kids chyba, leciały Tajne akta psiej agencji, Kot Ik, Kotopies i Bobry w akcji (czy jakoś tak xD). Na CN to głównie oglądałam Chojraka. Jeszcze gdzieś jakiś Batman leciał, Batman 20 lat później (chyba tak się to nazywało DSmile.
Ale taką ulubioną bajką był Scooby Doo Big Grin
Z anime to oglądałam: Pokemony, DB (wszystko, po kolei jak leciało xD), Wojowniczki z krainy marzeń, Yaiba, Czarodziejka z księżyca, itd. W zasadzie oglądałam wszystko jak leci Tongue No i naturalnie do tego dochodzą wieczorynki (Tabaluga <3) Big Grin
(08.05.2014 02:36 )Murgrabia napisał(a):  CN miałam chwilę, na widok Johnnego Bravo do dziś mnie skręca,
Jakoś tak wiem o co Ci chodzi. Sama nie przepadam za większością bajek ze starego CN. Ogólnie, większość bajek na CN nie lubię, bo są po prostu głupie.
(08.05.2014 02:18 )Czinczilla napisał(a):  Oprócz tego bardzo jeszcze lubiłam X-men ewolucję i Ligę Sprawiedliwych.
Ja już nie byłam dzieckiem jak Ligę sprawiedliwych zaczęli puszczać na CN, ale oglądam do dziś xD
Podobnie jak Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - jedna z nielicznych kreskówek CN, która pomimo swojej głupoty, jest po prostu zajebista xP

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
08.05.2014 07:09
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%

[Obrazek: giphy.gif]
08.05.2014 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Ja jak na 23 latkę mam słabą pamięć do pierdół, które w dalszym życiu mi się nie przydadzą, to nie pamiętam tak dobrze co ja oglądałam, wiem, że na pewno dużo i wiele z tych baj pewnie już nie widziało TV od tamtych lat d: Ale sama ich nie pamiętam, mam na VHS nagrane, a nie będę specjalnie sprawdzać tytułów c:
Oglądałam Mój przyjaciel Monster, Dzielny Mały Toster, Jetsonowie, Flinstonowie (tych dwóch ostatnich były różne metrażówki też), Power Stone (anime, takie piękne <3 ), DB, Sailor Moon, Laboratorium Dextera, Chojrak tchórzliwy pies, Atomówki~
Był taki staroć jak "Leśna Rodzina" chyba i jeszcze "Diplodorianie" o ile dobrze zapamiętałam tytuł d: Gumisie się oglądało D: I na razie więcej nie pamiętam, nie lubię Skubi-du :c

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
08.05.2014 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak byłam bardzo mała to oglądałam głównie Wieczorynkę i pierwszą serię DB nagraną na kasetach. Bardzo lubiłam Tabaluge, potem zaczęli puszczać Smerfy, które bardzo mi się spodobały. Pamiętam, że moja mama zawsze oglądała 1 z 10 kiedy chciałam zobaczyć Wieczorynkę, więc musiałam oglądać na takim malutkim telewizorze, który strasznie śnieżył i miał fatalny obraz. I przy każdym seansie trzeba było ustawiać antenę (:

Miałam też mnóstwo bajek na kasetach. Moi rodzice byli bardzo oryginalni i pod choinkę i na zajączka wszyscy dostawali kasety ^ Najbardziej pamiętam Tarzana i dwa odcinki Muminków (na całe szczęście bez Buki), była też Piękna i Bestia, ale nie od Disneya... Nie lubiłam jej, bo była jakaś dziwna, a ja miałam książkę na podstawie bajki Disneya, więc zobaczyłam raz i odłożyłam w kąt.

Jak miałam jakieś siedem (plus, minus) lat, to rodzice kupili Cyfrowy Polsat. Jak przyjechał pan, który to zakładał, to pytałam, na którym kanale będzie Animal Planet (: Strasznie mi się spodobały wszystkie "naukowe" kanały i oglądałam je bardzo często. Jak leciało coś o małpach, a na innych programach było nudno, to oglądałam CN.

Lubiłam Atomówki, Chojraka, Kim-Kolwiek (to chyba z Disney Channel), Laboratorium Dextera, Tom & Jerry i inne stare, amerykańskie kreskówki. Oglądałam dużo tytułów, ale pamiętam, że Ed, Edd & Eddy to była dla mnie katorga. Nie mogłam tego oglądać, mózg mi wypływał~ Krowy i Kurczaka chyba też nie lubiłam. Jak leciało coś podobnie głupiego, to od razu zmieniałam na Animal Planet.

Jak mi się jakieś tytuły przypomną, to napiszę. Mam słabą pamięć do takich rzeczy ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
08.05.2014 12:09
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Oh, Kreskówki z dzieciństwa, no cóż było trochę tych Kreskówek. Oczywiście standardowo Scooby Doo, Muminki, Tabaluga, Smerfy - Puki miałem Cyfrę + // Nie było tam Cartoon Network tylko Mini Max (Czy jakoś tak, ale tam szły fajny rzeczy - Dziewczyna z Ocean, Kangurzyca Skipi i parę innych fajnych rzeczy które oglądałem). Jak już miałem dostęp do Cartoon to Teen Titans, Klan na drzewie, Ed Edd and Eddy (Nie zbyt mi się to podobało), Labolatorium Dextera (SUPER ^.^), Johny Bravo, Pokemony, SHAMAN KING ( <3 choper7choper7choper7choper7choper7 ). Hmm coś jeszcze było ? Raczej nie pamiętam ^.^ I nadal żałuję że nie mogę sobie przypomnieć nazwy jednej kreskówki która mnie dręczy psychicznie, bo chce sobie ją oglądnąć.

A dobra pamiętam, POWER STONE xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2014 13:00 przez Yoh. Powód: Poprawiona ortografia)
08.05.2014 12:57
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Tom & Jerry - Bez tego nie miał bym dzieciństwa Big Grin
Spoiler :

Scooby Doo - Odcinki w małym palcu
Spoiler :

Dastardly And Muttley - Muttley i jego śmiech !
Spoiler :

The Flinstones - Klasyka gatunku
Spoiler :

Jeżeli komuś tęskno do tego co wyżej polecam kanał Boomerang. Do dziś puszczają tam takie klasyki Big Grin

I oczywiście nie mogłem zapomnieć, o tym. Kiedy byłem szczylem to nigdy nie słyszałem o czymś takim jak anime. Co było rysowane to było kreskówką i już. I jeszcze tak stara francuska wersja.

Dragon Ball - Codziennie 2 odcinki na RTL7. Każdy odcinek znam na pamięć(ze wszystkich istniejących serii). Śmiało mogę streścić wszystko, co tam się wydarzyło, ale trochę by mi to zajęło. Na tym najbardziej się wychowałem
Spoiler :

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2014 13:19 przez KuroWolf.)
08.05.2014 13:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama