Aktualny czas: 21.10.2018, 17:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Król - zasady i propozycja rozgrywki
Autor Wiadomość
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Król - zasady i propozycja rozgrywki
No nieźle nieźle, chociaż nie oszukujmy się sprawę mieliście banalną. Jakbyście to przegrali to bym z was naśmiewał. Ene akurat już drugiego dnia była dla mnie w sumie pewniakiem pomimo, że nie miałem na nią nic wielkiego, ale ty Redrey żeś mnie wydymał bez masła trochę;p
Ale zagrałeś bardzo fajnie, Ena Ci podpowiedziała jak mnie wziąć na swoją stronę i widać, że to robiłeś. Nie powiem trochę to łyknąłem, ale to małe piwo. Najbardziej nie pasowało mi to, że chcesz tego szybkiego linczu pierwszego dnia. Bo to, że miałeś mnie za zielonego i o tym prawiłeś na lewo i prawo było normalne, bo byłem najłatwiejszym typem na zielonego jakby nie patrzeć, ale ta chęć linczu twoja mnie wkurzyła strasznie. Żałuje, że nie miałem czasu właśnie dnia pierwszego w dniu linczu, bo chciałem generalnie napisać, że przy 8 graczach to kompletna nie opłacalna lipa i jakbyś dalej ciągnął ten lincz, to byś był dla mnie pewniakiem drugiego dnia i dałbym Ci ultimatum. Jeżeli byś tego linczu dokonał i bylibyśmy w plecy dwóch graczy, zdychałbyś z miejsca dnia drugiego. Ciekawe co byś zrobił. No, ale nie było mnie i gdzieś to mi uciekło potem.
W sumie dobrze zrobiliście, od razu napór żeby jak najszybciej to zakończyć.
Dzięki za grę reszcie graczy oczywiście.

A może herbatki?
23.09.2015 03:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 492
W ogóle to powiem, że gra byłaby lepsza, gdyby było więcej graczy. Ten system jest fajny, ale mafia miała bardzo łatwą wygraną. Gdyby zrobić ją na zasadzie Byora, ale z takim samym systemem linczu, to pewnie szanse by się bardziej wyrównały Tongue
Ale i tak, dzięki Redrey za współpracę, a reszcie za czas poświęcony grze.
Rudzisz, nie miej nam tego za złe, po prostu stałaś się łatwym celem bardziej doświadczonych graczy. Ale nie zniechęcaj się, mam nadzieję jeszcze kiedyś z Tobą zagrać :3

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
23.09.2015 08:20
Wochu
Unregistered

Dzięki za gręSmile Wiedziałem że Redrey jest czerwony, a nikt mi nie wierzyłSad Jak dla nie ten system rozgrywki jest wkurzający, czułem że ja jako zwykły miastowy nie mogę za dużo zrobić i to jest bolesneSad Ale z chęcią zagrałbym jeszcze raz.
23.09.2015 11:43
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,213
W tym systemie największa masakra to jest ten bohater. To jest narzędzie do udupiania mafii Tongue I jeśli zdarzy się sytuacja że mafiozo ginie linczując bohatera, to jest kaplica w modelu na dwóch mafiozów, no i miasto też ma kape jak go zlinczuję, bo mafia się go pozbywa w nocy Tongue. Zastanawiam się czy to jest zbalansowane czy nie, ale w sumie to zależy chyba od sytuacji w grze.

23.09.2015 12:45
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 782
Hehe, aj absolutnie nia mam nic nikomu za złe, są po prostu takie typu ludziów, które do mafii się nie nadają(czytaj ja), chociaż przyznam, że tego że Red jest czerwony byłam pewna jak tego, że maślanka wcale nie jest robiona z masła Smile Moim błędem było założenie, że Kokos jest właśnie drugim czerwonym, a najlepszą linią prowokacji według mnie, było bardzo lakonicznie się odzywać. Cóż dałam ciała Tongue Przepraszam, też Enę, że nie odpowiedziałam na pytanie, ale tego akurat dnia byłam po nocce, w dzień spałam, a wieczorem piłam.. no i teges... W to się musi naprawdę fajnie grać w więcej osób ( dziś też jestem po nocce i działam na 3% mózzzzz... Connection lost
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2015 11:21 przez Rudzish.)
24.09.2015 11:20
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,213
Mogłaś się przyznać oficjalnie że jesteś bohaterem, do linczu było tak naprawdę trzech kandydatów, Wochu Ena i Ty. Jakbyś powiedziała to otwarcie, to co prawda zginęłabyś w nocy, ale była duża szansa, że Ene by zlinczowano, bo na Wocha ciężko by było lincz przekierować.

24.09.2015 11:51
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
To jest zabawne, ale właśnie Ci początkowi gracze widzą te najbardziej oczywiste zagrania ludzi jako czerwone. Często gęsto mają rację, bo my jako starzy weterani nie możemy po prostu przyjąć do wiadomości najprostszej, możliwej opcji bycia u kogoś czerwonym, tylko tworzymy czasem na siłę jakieś wymyślone teorie, które nawet nie miały miejsca. Paradoks mafii.

A może herbatki?
24.09.2015 14:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama