Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KSW 14
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Poziom ostrzeżeń: 0%
KSW 14
Tworzę ten temat bo mam kilka uwag co do walk na tej gali.
Oczywiście było kilka rażących błędów sędziów(na przykład walka Dowda vs Kułak) no i oczywiście nie obyło się bez wpadki z hymnem, ale o tym za chwilę.
Bardzo duży plus za organizacje turnieju w wadze lekkiej-naprawdę duże emocje i ciekawe pojedynki widz nie mógł narzekać na nudę.Szczególnie zainteresował mnie Niko Puhakka-bardzo twardy zawodnik fizycznie i psychicznie rozegrał swoje walki wręcz koncertowo. Jeśli chodzi o finał poprzedniej konfrontacji Jan Błachowicz - Daniel Tabera. Oczywiście mieliśmy też 3 tzn "Superfight" na początku chciałbym się wypowiedzieć na temat walki Kułak - Dowda...no cóż kociao nie był chyba w najlepszej formie-Kułak dokonał "kuszenia losu" wjeżdżając karetką na ring. Moim zdaniem "Model"wygrał zdecydowanie i nie ma mowy o dogrywce. Pierwsza runda na remis, a druga zdecydowanie dla Kułaka. Jak widać praca sędziów nieco szwankowała(a jeszcze kilka przykładów mógłbym przytoczyć). Drugi superfight Saleta - Najman...no cóż wszyscy byli przygotowani na walkę przede wszystkim w stójce, ale w sumie można było się domyśleć-że tak to się skończy. Dobrze, że chłopaki postanowili wyjaśnić sobie pewne sprawy na ringu chociaż moim zdaniem ta walka nic nie wyjaśniła. Najman udowodnił, że nie myśli chciał wygrać w stylu Pudziana i brał z niego przykład, ale zapomniał, że człowiek posiada inne części ciała niż tylko głowa. Jeśli chodzi o głowę....to Najman miał w myślach tylko głowę Salety-o swojej zapomniał, zapomniał też o reszcie swojego ciała, a w ruch wchodziły tylko ręce. Saleta pokazał że mimo braku(nerki?-dobrze mówię?) to ma głowę, a przede wszystkim ma serce. No cóż "wściekłe pięści" Najmana uszkodziły, ale nie zraniły powarzenie. w ogóle nawet kiedy Najman miał przewagę wątpiłem w to, że wygra. Popełnił błąd przy drugim obaleniu i Saleta(który jest jeszcze bardziej zerowy w parterze niż jego przeciwnik)sprytem pokonał swojego przeciwnika. Poprostu-przetoczenie, odebranie ciągle latających rąk Najmana i przyciśnięcie łokcia do szyi...Najman niech mówi co chce bilans 0-2-0 w czym obydwie przegrane poprzez poddanie mówi sam o sobie.
Pudzianowski vs Butterbean. No cóż zabrakło w tej walce...piosenki "dawaj na ring" bo Pudzian faktycznie zniszczył rywala, ale widać, że "Słowiański zimny wiatr" nie sprowadził Mariusza na manowce. Nikogo nie obstawiałem w tej walce bo była nieobliczalna. No cóż i tu mamy lekką niesprawiedliwość-wspomniany hymn. Bardzo dużo rano Polakom, lub Polacy sami sobie psuli hymn....tym razem postanowili popsuć hymn komuś. Kompletny brak przygotowania(nazwisko komentator wymienił, ale nie pamiętam i nie chcę się interesować kto to) zapomniane słowa hymnu-prosta czynność-nauka na pamięć została zaniedbana. Ehhh...hymn ma funkcję motywującą, a morale Amerykanina musiały spaść niemiłosiernie...
dobrze, że Mariusz od razu nie poszedł do nóg rywala. Kiedy Amerykanin się zagapił Pudzianowki nie przegapił okazji. Widać było, że Butterbean z całej siły nie dawał się powalić, ale siła i przede wszystkim technika powalenia zrobiła swoje. Na ziemi Butterbean był jak kukła do treningu i to właściwie był koniec walki...ech szkoda, że tak krótko, ale Mariusz nie mógł czekać. Amerykanin odklepał i na tym się skończyło.
Na koniec jedna rzecz, która mnie ucieszyła na 99% na KSW 15 będzie rewanżowa walka Sakurai vs Khalidow. Jestem ciekawy jak tym razem się potoczy(mam nadzieję, że już bez "jajecznicy")

19.09.2010 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama