Aktualny czas: 18.01.2018, 14:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
KTA - czyli konkurs ogólnopolski AMV
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,501
Poziom ostrzeżeń: 5%
KTA - czyli konkurs ogólnopolski AMV
Czyli konkurs ogólnoposlki na najlepsze AMV w poszczególnych kategoriach. Niestety w dupę jeża więcej nie wiemTongue
Nie pamiętam tez innych tytułów które wzięły udział. A kategorie były dwie "akcja" oraz Komedia i inni". AMV a raczej link do niego, który za chwilę zapodam jest zwycięzcą tej drugiej kategorii.

Magia Tańca autor: Shen
http://www.youtube.com/watch?v=AYGwGtghjPc

Osobiście głosowałem na drugi ale no nic. Tytuł drugiego to Brothers Fairytail czy jakoś tak.

Co można powiedzieć o Magii Tańca. Hmm nie chcę tu duplikować wypowiedzi, ale zgodzę się z takim gościem w niebieskiej koszulce co rozdawał kartki do losowania. Trzeba zobaczyć parę razy by właściwie odebrać dane dzieło. Np teraz gdy zobaczyłem to już 3 raz, zaczynam rozumieć czemu wygrało właśnie to.

Magia Tańca - Moim zdaniem ( czyli amatora) ten AMV posiada jakąś głębię w sobie. Taki ukryty czar, który rozjaśnia noc i zapala ogień w sercu. Naprawdę dosłownie czarujące amv. Przy okazji montaż na światowym poziomie. Sama muzyka również mi się bardzo spodobało, a polska kurdeBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.08.2009 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
KTA - czyli konkurs ogólnopolski AMV - Komimasa - 24.08.2009 20:45
[] - Caellion - 25.08.2009, 11:52
[] - PaSaT - 25.08.2009, 17:09
[] - hans14 - 25.08.2009, 21:27
[] - Caellion - 26.08.2009, 16:30

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama