Aktualny czas: 23.10.2017, 06:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Którego lubisz najbardziej?
Mars
Kitket
Princessa
Lion
Prince Polo
Snikers
Bounty
Twix
Milky Way
3 Bit
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Który baton naj?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Który baton naj?
A tak z ciekawościBig Grin Mozecie pisać dlaczego, jeśli potraficie to jakoś uargumentować.

Ciężki wybór, zwłaszcza, ze jest ich od groma. Wypisałem te najsławniejsze, no nie będę się w każdą pierdołę bawił.

Mi ciężko jest wybrać. Ogólnie nie narzekam, ale np "bounty" to trochę za mdły w większych ilościach. Z kolei Kitket jest taki pusty w środku. Kiedys był "Pikinic" kosztował złotówkę i według mnie był najlepszy. Miała nawet bakalie w środku, więc pożywny, taki pełny. Aktualnie najczęściej kupuję 3bita.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.06.2009 02:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja nie kupuje batonow, gdyż mam znajomego co kartonami przywozi do Polski. Marsy, Snikersy i Bounty. Zawsze mi jakis karton podrzuci, to w wiekszosci rozdaje znajomym i rodzinie, ponieważ ile tego można jesc, po pewnym czasie sie nudza. Ale jak juz jakiegoś sobię wciągam to przeważnie marsaSmile

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
05.06.2009 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Ja oddałem głos na Twixa, Marsa i 3 Bita. Twix rządzi kruchością, Mars kapitalnie się ciągnie i jest wykozaczony w smaku, a 3 Bit łączy to wszystko. Ja z tych niewymienionych uwielbiam batonsa "No Name". 0,99 zł kosztuje, a taki nugacik słodki... Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
05.06.2009 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

Wąski napisał(a):Ja oddałem głos na Twixa, Marsa i 3 Bita. Twix rządzi kruchością, Mars kapitalnie się ciągnie i jest wykozaczony w smaku, a 3 Bit łączy to wszystko.
Zagłosowałem tak samo. Twixa od zawsze sobie bardzo ceniłem, lecz Mars dostał się do czołówki stosunkowo niedawno. Wcześniej jego miejsce zajmował Snickers.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.06.2009 11:08
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Jeju,czemu w ankiecie nie ma "Grześków"? Czekoladowe "Grześki" to najlepsze wafelki na świecie, mogłabym się nimi zajadać non stop (:

A z tych co dałeś tutaj to wybrałam Bounty. Reszta jest dla mnie na takim samym poziomie, to znaczy wszystkie są dobre, bo ja generalnie uwielbiam słodycze <:

[Obrazek: h3sygn.png]
05.06.2009 11:30
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

W sumie Princessy i Prince Polo też nie powinno tu być bo one nie są batonami tylko waflami a to już inna kategoria.
A co do Grześków, bananowe i toffi są przednie.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.06.2009 11:46
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Grigorij napisał(a):bananowe
Fuuu nienawidzę tego smaku :-P
januarus19 napisał(a):ile tego można jesc,
U wiesz mi można :lol: :lol: Wszyscy mi mówią, że nawet gdyby przyjechał tir z grześkami w czekoladzie to i tak by mi nie wystarczyło i poszłabym po reklamacje bo przywieźli mi tylko puste papierki :-P
Grześki rządzą !!
Wąski napisał(a):Ja oddałem głos na Twixa, Marsa i 3 Bita.
Tak samo zagłosowałam ;-)

Najlepsze jest to, że mam zdrowe zęby xP
05.06.2009 12:02
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,168

Kitkat to dla mnie najlepszy baton, a z masłem orzechowym to już taki wypas że masakra. Drugie miejsce zajmuje Snickres, za pyszne orzechy karmel i ogólnie za wspaniały smak. Trzecie miejsce Lion, przypomina trochę Snickersa i głównie za to go cenię. Resztę z wymienionych batonów też lubię (4 głos oddałbym na Marsa). Właściwie jedyny batonik, którego nienawidzę to Twix, zdecydowanie nie warty swojej ceny i nie ma w nim nic specjalnego, za to jak smakuje zapłaciłbym za niego maks 40gr.

05.06.2009 14:45
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

zig napisał(a):U wiesz mi można
Właśnie chodzi szczególnie o zęby, lecz po pewnym czasie nawet smak sie znudzi jeśli jesz to co dnia uwierzTongue
Ja dbam o higienę więc szkoda mi zębów na tyle słodyczyTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
05.06.2009 15:40
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Mój ojciec może jeść słodycze kilogramami.. zęby ma pierwszej klasy to co on żre i piję... po tym wszystkim musiałyby mu wypaść ząbki, a skubany trzyma swoją szczękę i to zawzięcie xP Ma 60 lat i wszystkie!! swoje zęby. Mam po tacie ząbki więc się nie przejmuję ;-)
Moje siostry kiedyś tez tak lubiły słodycze jak ja obecnie ale to mija z wiekiem ;-)
05.06.2009 16:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama