Aktualny czas: 28.07.2017, 14:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Kwestia pokrewieństwa Luffy'ego i Ace'a
Autor Wiadomość
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324
Kwestia pokrewieństwa Luffy'ego i Ace'a
Zakładam ten temat, bo to mi nie daje spokoju. Wy faceci zwracacie uwagę na ataki, a ja na wszelkie kwestie rodzinne :-P Niby było powiedziane, że Ace i Luffy nie są rodzeństwem, ale ja mam przeczucie, że jednak się nim okażą, albo przynajmniej bliskimi krewnymi. Oni są po prostu do siebie zbyt podobni, nie wierzę, żeby nie łączyły ich jakieś silne więzy krwi. Do tego ta cała narkolepsja Ace'a (niekontrolowane zasypianie), Garp ma dokładnie to samo, Luffy'emu też się zdarzało, nie wierzę, żeby to był zbieg okoliczności. Może Dragon i Roger byli braćmi, albo kuzynami?

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.10.2009 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dragon jest trochę za młody na brata Rogera. Wątpię by była to jego rodzina. Moim zdaniem Roger służył kiedyś w Marine i tam zaprzyjaźnił się z Garpem. Później postanowił odejść ale przyjaźń przetrwała. No bo niby czemu powierzył mu swojego syna?
Albo jeszcze inaczej - Rogera i Garpa łączyła taka sama relacja jak Luffego i Cobiego.
A to że Ace zachowuje się tak jak Garp i Luffy, tzn. wspomniana przez ciebie narkolepsja, to może być po prostu kwestia wychowania. Pewne rzeczy się uczy obserwując, przebywając w danym środowisku. Nie musi to oznaczać pokrewieństwa.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.10.2009 18:39
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Tymek napisał(a):Ale jeśli nie, to jestem za wersją, że Luffy i Ace to bracia, Garp to dziadziunio, a Dragon to ojciec, który zostawił dzieci z matką. No i dalej Ace przyjął nazwisko po matce, bo wyparł się ojca. Myślę, że tak mniej więcej jest, a jeśli coś palnąłem to sorry :-) .
Tylko jak w takim razie wytłumaczysz ostatnie wydarzenia z mangi, gdzie była retrospekcja z Gol D. Rogerem i matką Ace'a?

03.10.2009 18:54
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

A to jest dział Manga więc patrz, gdzie piszesz xD Co do pokrewieństwa to są bracia ale nie biologiczni Smile Roger był ojcem Ace a Dragon jest ojcem Luffiego dla mnie to jest proste. Gol D Roger był zaprzyjaźniony z Garpem i dał mu pod opieke Ace.
03.10.2009 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dokładnie. A nie mógł dać w opiekę swojej załodze bo byli ścigani. Swojego syna powierzył Garpowi bo najciemniej jest pod latarnią. Kto by przypuszczał że syna największego pirata adoptował Marine.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.10.2009 19:14
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,110

Garp i Roger to bracia z tej samej matki, ale z innego ojca (dlatego inne nazwiska). Garp jest starszym bratem i obu dzieli dość spora różnica wieku. Garpowi rozdzi się syn Dragon, mniej więcej w tym samym czasie co rodzi mu się młodszy brat Roger. Później Dragon płodzi Luffiego, a Roger Ace'a. No a dalej już chyba wszystko jasne. Garp przyjmuj Ace'a pod swój dach, ponieważ czuje się do tego zobowiązany jako wujek.
Jak oceniacie moją teorię?

03.10.2009 19:16
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

W sumie szkoda, że Garp wyszedł na takiego mięczaka, wolę jak marines są pokazywani jako okrutni i bezlitośni. A może się okaże że jednak Roger nie był ojcem Ace'a, haha? Chyba nie mieli testów na ojcostwo, wciąż jest nadzieja :-P

03.10.2009 19:16
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

RdR napisał(a):Jak oceniacie moją teorię?
Z twojej teorii wynikałoby, że Ace jest wujkiem Luffy'ego, jakoś trudno byłoby mi się do tego przyzwyczaić :shock:

03.10.2009 19:18
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,110

[Obrazek: wyssanezpalca.jpg]

Vampircia napisał(a):Z twojej teorii wynikałoby, że Ace jest wujkiem Luffy'ego, jakoś trudno byłoby mi się do tego przyzwyczaić :shock:

Nie wiem skąd Ci się to wzięło dlatego rozrysowałem dla ułatwienia. Gdyby Ace był wujkiem Luffiego to musiał by być bratem Dragona.

03.10.2009 19:27
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

RdR napisał(a):Nie wiem skąd Ci się to wzięło dlatego rozrysowałem dla ułatwienia. Gdyby Ace był wujkiem Luffiego to musiał by być bratem Dragona.
Wcale nie, gdyby był kuzynem Dragona, też byłby wujkiem Luffy'ego. Czy może to się fachowo nazywa "stryjek"?

03.10.2009 19:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama