Aktualny czas: 22.10.2017, 06:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Czy Twoja aktywność zwiększyła by się, gdyby można było swobodnie pisać o wydarzeniach z mangi (z wyjątkiem najnowszego rozdziału)?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Kwestia spoilerów z OP
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Kwestia spoilerów z OP
I wszystko rozchodzi się tylko o to, że ludzie to śmierdzące lenie. I tyle.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.09.2017 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
No i nie chce im się mang nadrabiać, masz świętą rację.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
28.09.2017 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Fuszi, sam tak mocno podkreślałeś, że to Twój temat xp
A lepszego rozwiązania nie mam, więc kapituluję. Oddaję uczciwie pole, bo nie ma sensu, żebym się z wami o to dalej kopał. Więc z czym tu macie problem?

Orzi- kwestia wyboru mediów czy systemu czytania mangi to nie kwestia lenistwa, więc nope. Dla równowagi dodam, że przy smartfonach to też nie jest tak latwo dac ten znacznik spoilera. Ja zawsze z szacunku pisalem, ale nie kazdemu musi sie chciec uzerac z tymi smartfoniwymi klawiaturami zeby to zrobic, przyznaje.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

28.09.2017 18:54
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
Szczery napisał(a):Dla równowagi dodam, że przy smartfonach to też nie jest tak latwo dac ten znacznik spoilera.
Czy ja wiem? Robię to, jak i inne kody, w tym url czy cytowanie, od lat na telefonie, w tym starszych typach i wcale to tak wiele czasu nie zajmuje. No lenistwo Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.09.2017 19:07
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,519
(28.09.2017 19:07 )Murgrabia napisał(a):  
Szczery napisał(a):Dla równowagi dodam, że przy smartfonach to też nie jest tak latwo dac ten znacznik spoilera.
Czy ja wiem? Robię to, jak i inne kody, w tym url czy cytowanie, od lat na telefonie, w tym starszych typach i wcale to tak wiele czasu nie zajmuje. No lenistwo Big Grin
Też to robię na tablecie i pececie, nawet duże obrazki czy fllmy chowam w spoilery, bo nieoficjalnie o to proszono. Czasem jednak trzeba postawić się w roli potencjalnego zwykłego użytkownika, który nie ma żadnej relacji z Nakamą, a mógłby tu przyjść głównie w celu pogadania o OP, nie zagłębiając się w inne tematy czy samą grupę. Nie ma co oczekiwać, że takie użeranie się z napisaniem trywialnych postów w OPiliadzie stanowiłyby dla niego jakąkolwiek zachętę do dalszego wypowiadania się. Oczywiście można takiemu delikwentowi rzucić uprzejme "Wal się, parszywy leniwcze" i zamknąć się na wszelki nowy narybek, ale chyba nie o to tutaj chodzi.

Imo idealnym rozwiązaniem byłoby wgranie wtyczki z kodem spoilera, która jednym kliknięciem wprowadzałaby potrzebną formułę zarówno na komputerze jak i na telefonach, ale wszyscy dobrze wiemy, że dodanie takich "innowacji" jest w najbliższym czasie niewykonalne. No i pozostaje kwestia tego, czy innym zwolennikom spoilerów takie rozwiązanie by odpowiadało. Mnie jak najbardziej, ale szczerze mówiąc, już się trochę pogubiłem, czy obu stronom chodzi tu bardziej o wygodę i funkcjonalność tematu, o własny interes, o odcięcie się od prospoilerowców czy o postawienie na swoim :v

[Obrazek: Sygnatura.png]
28.09.2017 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bardzo proszę, mówię tu do większości osób się wypowiadających, o niełączenie kwestii tagu spoilera z zarzucaniem ludziom lenistwa. W takich czasach żyjemy, a do czasów trzeba się dostować, bo inaczej utoniemy. Jakby to brutalna prawda nie była.
Czytanie nie jest wystarczające, nie ma aktywnych użytkowników będących tylko z anime na bieżąco, to trzeba zezwolić na pisanie o mandze poza tym działem, nie widzę wyjścia.

Dodaję ankietę, żeby się przekonać, jakie będzie przebicie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2017 09:54 przez Komimasa.)
29.09.2017 09:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama