Aktualny czas: 11.12.2017, 09:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Laptop mi umrzywa
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Laptop mi umrzywa
A konkretniej coś z trio bateria/ładowarka/wejście na ładowarkę. Jak to wygląda? Mianowicie często ładowanie pada samo z siebie, a ładowarka, mimo iż podłączona poprawnie, nie ładuje kompa. Zaczyna działać dopiero, jak pokręcę trochę wtyczką. Podczas kręcenia z wejścia na ładowarkę wydobywa się dziwne piszczenie. Do tego ta wtyczka nagrzewa się jak szalona podczas ładowani lapcia. A jakby tego było mało, bateria się nie ładuje, i netbook pada po kilku sekundach po wyłączeniu zasilania AC.

To chyba wszystko. Panowie bardziej ogarnięci w tych sprawach, która z tych części ma iść do wymiany?

[Obrazek: giphy.gif]
22.04.2012 01:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Laptop mi umrzywa
Też tak miałem i już ci powiem chyba co się dzieje
Masz parę lat widać laptop'a (z 2 lub trzy bo wątpie by tak szybko to się popsuło) - Obstawiam że siedziałeś na laptopie podłączonym do ładowarki i w baterii w środku (Źle!) więc bateria często ładowana (np. z 99 % do 100 % masz już minus jedno ładowanie) szybciej pada, gdyż każda bateria ma limit ładowań. Z zasilaczem - z aktualnym też tak mam, muszę tylko wepchnąć dalej wtyczkę przy kostce.
Co ci się popsuło ? Bateria, już trzyma tylko parę sekund
Przynajmniej tak mi się wydaje i to właśnie widzę Tongue bo sam miałem tak przy poprzednim laptopie

22.04.2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama