Aktualny czas: 17.08.2018, 06:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Laptop mi umrzywa
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,692
Poziom ostrzeżeń: 10%
Laptop mi umrzywa
A konkretniej coś z trio bateria/ładowarka/wejście na ładowarkę. Jak to wygląda? Mianowicie często ładowanie pada samo z siebie, a ładowarka, mimo iż podłączona poprawnie, nie ładuje kompa. Zaczyna działać dopiero, jak pokręcę trochę wtyczką. Podczas kręcenia z wejścia na ładowarkę wydobywa się dziwne piszczenie. Do tego ta wtyczka nagrzewa się jak szalona podczas ładowani lapcia. A jakby tego było mało, bateria się nie ładuje, i netbook pada po kilku sekundach po wyłączeniu zasilania AC.

To chyba wszystko. Panowie bardziej ogarnięci w tych sprawach, która z tych części ma iść do wymiany?

[Obrazek: giphy.gif]
22.04.2012 01:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Laptop mi umrzywa
Też tak miałem i już ci powiem chyba co się dzieje
Masz parę lat widać laptop'a (z 2 lub trzy bo wątpie by tak szybko to się popsuło) - Obstawiam że siedziałeś na laptopie podłączonym do ładowarki i w baterii w środku (Źle!) więc bateria często ładowana (np. z 99 % do 100 % masz już minus jedno ładowanie) szybciej pada, gdyż każda bateria ma limit ładowań. Z zasilaczem - z aktualnym też tak mam, muszę tylko wepchnąć dalej wtyczkę przy kostce.
Co ci się popsuło ? Bateria, już trzyma tylko parę sekund
Przynajmniej tak mi się wydaje i to właśnie widzę Tongue bo sam miałem tak przy poprzednim laptopie

22.04.2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama