Aktualny czas: 17.08.2017, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Law vs Smoker
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Law vs Smoker
Rozczarowany ciągłym przerywaniem walki flashbackami lub innymi scenami, zmontowałem na szybko coś takiego.

http://www.youtube.com/watch?v=4wtFMN88JAk

Walka zedytowana tak, żeby była bez przerw i bardziej dynamiczna. Muzyka dodana, żeby zakryć wszystkie cięcia.
31.03.2013 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,478
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Law vs Smoker
Dobrze zrealizowana pseudoamvka. Nie oglądałem jeszcze oryginalnej wersji anime, ale nawet po twojej przeróbce widzę, że znacznie wydłużyli tą część. W oryginale walka wyglądała mniej więcej tak - początek, przewiń do 6:15 z twojego filmiku Big Grin . Ale nie zrobili tego źle, efektownie nawet to wyszło. Rozumiem, że muzyka miała służyć zagłuszeniu cięć, bo niezbyt mi tutaj pasuje, zwłaszcza z tymi zbyt cichymi dialogami z tła.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
31.03.2013 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
W anime ta walka rozłożona jest na 3 odcinki, więc wiesz xD TO samo w mandze, tutaj są zawarte 3 chaptery aż, a nie tylko ten jeden z walką Tongue

Tak, muzyka ma zagłuszyć cięcia, dlatego dialogi są ciche.
Ale ważne że są Big Grin
31.03.2013 19:34
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ładnie zrobione, muzyka, moim zdaniem pasuje, może nie jak ulał, ale pasuje Big Grin. Jest epicko i dynamiczniej niż w anime, więc nic dodać nic ująć, można by było z tego zrobić jakieś króciutkie AMV i tez było by fajnie. Osobiście ubolewam nad zakończeniem tej walki, bo myślałem, że "strona przegrana" pokaże trochę więcej umiejętności, ale te dwa lata dla "strony wygranej" też nie były próżnowaniem i widać wyraźnie, ze zwiększył swoją moc.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
31.03.2013 19:35
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Właśnie nie chciałem AMV robić bo
a) nie mam czasu i ochoty żeby siedzieć nad czymś tyle czasu i zrobić PORZĄDNE amv
b) w amv dodaje się bajery, a tu chodziło tylko i wyłącznie o przedstawienie walki w nieco skondensowanej wersji.

A nad muzyką się nie zastanawiałem czy pasuje, czy nie. Kawałek uwielbiam, jest dosć głośny więc ładnie maskuje muzyke z anime i dlatego go wybrałem Tongue
31.03.2013 19:43
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,562
Poziom ostrzeżeń: 15%
Fajnie zrobione, lepiej niz w anime bo nie jest co rusz przerywana innymi elementami. Co do muzyki to na poczatku jak Law używa Tact pasuje idealnie później dopiero troche mniej ale ogólnie bardoz fajnie. Nawet nie zauważyłem że dialogi sa jakos o wiele ciszej Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
31.03.2013 19:49
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,478
Poziom ostrzeżeń: 10%
(31.03.2013 19:34 )Dahaka napisał(a):  W anime ta walka rozłożona jest na 3 odcinki, więc wiesz xD TO samo w mandze, tutaj są zawarte 3 chaptery aż, a nie tylko ten jeden z walką Tongue

Tak, muzyka ma zagłuszyć cięcia, dlatego dialogi są ciche.
Ale ważne że są Big Grin

...dlatego właśnie uwazam, ze anime jest do upska. Mam nadzieję, że po zakończeniu mangi wydadzą 200-odcinkową wersję. Tak, jak trzeba

[Obrazek: Z6ihek4.png]
31.03.2013 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama