Aktualny czas: 22.10.2017, 04:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
League of legends
Autor Wiadomość
Miketen Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
League of legends
Witam chciałbym w tym temacie polecić wszystkim gre League of Legends stworzonej na podstawie gry DoTa z Warcrafta 3.
Jest to wpełni darmowe MMoRts (są możliwe mikropłatności ale one nie ułatwiają gry).
Każdy gracz kontroluje jednego czempiona(bohatera). W grze dostępnych jest 81 bohaterów, dodatkowo co około 2 tygodnie Riot Games dodaje nową postać. Każdy z nich posiada unikalne cechy.
W grze gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda od trzech do pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Każda z nich rozpoczyna rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu tzw. „Nexusa”. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć Nexus przeciwnika. W tym celu należy zniszczyć szereg wież, zwanych "Turretami". Są one umieszczone wzdłuż ścieżek do baz, zwanych "Lane'ami". Po drodze gracze zdobywają poziomy, zabijając tzw. "Minions" lub "Creeps" (małe NPC, które bezustannie wychodzą z Nexusa i atakują przeciwną drużynę) oraz wrogich bohaterów, a także kupują wyposażenie, by ulepszyć ich bohatera. W League of Legends gracze zaczynają z 1 poziomem z możliwością zdobycia maksymalnie poziomu 18, rozwijając 4 różne umiejętności ( 3 to umiejętności "zwykłe" - mają niski czas odnowy, i jedną zwaną "ultimate" lub "ulti", która jest potężniejsza od innych, ale ma zarazem długi czas odnowy.
Obecnie są dostępne dwie mapy 3vs3 lub 5vs5 i jeszcze pare trybów gry.
Kiedy sie pierwszy raz zalogujesz do gry jest możliwość zagrania prostego samouczka.

Tak więc serdecznie polecam i zapraszam do grania

Screeny z gry : http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6925

Link do rejestracji:http://signup.leagueoflegends.com/pl/signup/index?ref=4d73ac8e4f83c024686001
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2011 20:09 przez Miketen.)
21.08.2011 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: League of legends
Wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu.
Miketen. Nie znam ani jednego forum, na którym reklama własna, zwłaszcza w pierwszym poście, uszłaby komuś na sucho. Chcesz zrobić recenzję jak należy - http://forum.onepiecenakama.pl/watek-per...orld--1200 - rozpisz się jak człowiek. Z Twoich kilku zdań nie wiem o grze nic.
Jedyne, co mnie kłuje w oczy, to link na samym dole, w którym prosisz o własną pomoc. To egoistyczne i małostkowe. Jeżeli nie rozwiniesz tego wątku w ciągu tygodnia, to zostanie on usunięty.
Ya have been warned.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2011 21:34 przez Gociak.)
21.08.2011 18:05
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nom powinieneś napisać przynajmniej porządne streszczenie no, a link na dole świadczy o tym, że chciałeś tylko pkt do nagrody, a nie zareklamować grę XD

No ja oczywiście pogrywam w lola, a poziom konta dawno, a to dawno temu jest maksymalny. Fajna giera, opierająca się na PVP z ogromną ilość i wciąż rosnąca postaci, na dodatek bardzo ciekawych, tak naprawdę lol ma 1 minusy. Jak na grafikę, bardzo słaba optymalizacja, przynajmniej tylko dla mnie jest ten minus XD, oczywiście ja tam tego nie odczuwam, ale inni i to mocno.

[Obrazek: Speed1111.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2011 19:22 przez Speed1111.)
21.08.2011 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudder Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Rzeczywiście, gdy ktoś nie zna tej gry to może być mu ciężko i trzeba się potem na różnych stronach dowiadywać. Chociaż ta gra ma nawet taki, niezbyt rozbudowany samouczek, z tego co pamiętam. Grałem w nią bodajże... 30 min? Tak, a może nawet mniej. Gra ogólnie wydawała mi się super, ale potem znalazłem mapkę Bleach vs One Piece do Warcrafta ( tak to ta, która jest w dziale Gry Smile ) i LoL przestało mnie interesować. A w takie linki i tak nigdy nie klikam, tylko wyszukuję w Google'ach strony głównej Wink .

E. Przepraszam, nie zauważyłem tego "Blech", naprawdę przepraszam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2011 09:12 przez Rudder.)
21.08.2011 19:23
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja bym grał ale nie mam czasu niestety. Ale opis jest zachęcającySmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.08.2011 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
O, lol, coś w co ja cisnęTongue.

Polecam gierkę, obecnie tylko ona przykuwa moją uwagęTongue. Naprawdę fajnie się gra kiedy ma się pełny team 5 osób i ze wszystkimi podczas gry rozmawiasz na skypeTongue. Gra ma olbrzymie możliwości strategiczne, które by ogarnąć....nie, nie da się ogarnąć bo gra się ciągle zmienia-dochodzą nowe postacie, zmieniają w nich różne szczegółyTongue.

Jak ktoś będzie chciał zagrać i będzie z serwera Europe Nordic&East(dla Polaków domyślnyTongue) to mój nick: Lolskal

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
22.08.2011 09:34
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Lol jest super, kocham ta grę niemiłosiernie. Bardziej wciągnął mnie tylko WoW. Pograłbym sobie w to jeszcze, ale niestety za każdym razem wyskakuje mi error " brak połączenia z PVP.net". Gdybym mógł się połączyć na pewno popykał bym parę rundek, tym bardziej że mam konto 30 lvl.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
07.08.2012 21:57
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Fajnie by było pograć sobie z Nakama z forum. Więc myślę, że jakby ktoś nie miał większych sprzeciwów, to możemy pisać w tym temacie swoje Nicki. Mój nick to : Naccu. Gram na Europe Nordic&East(dla Polaków domyślny), że tak pozwolę sobie chamsko skopiować tę wypowiedź od Xatona Tongue
Co do gry, to na pewno przekonała mnie przede wszystkim wysoka grywalność i bajkowa grafika a'la Warcfarft 3 i WoW, która jest łagodna dla oka. Co jakiś czas dodawane są nowe postacie, można odnieść wrażenie, że gra cały czas jest pod obserwacją ludzi, którzy dbają o grę, co tylko zwiększa przyjemność z rozgrywek ;]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.09.2012 21:00 przez Nac.)
05.09.2012 20:58
szczepekpl Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8
Mój nick to szczepekpl. Tak, wiem, nie jestem zbytnio oryginalny. Z serwerem jest tak samo. Tylko ostrzegam przyszły nakama także z LoLa: gram dla banana na twarzy a nie dla wynikówBig Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQw2A1doE4ghkDaFpRNc5r...swTWr0tkvA]
05.09.2012 22:17
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Aruruu3 – EUNE, musiałem refferara dobić. ;x
Aruruu – EUW; teoretycznie „główne konto”, praktycznie tyle grywam, że 30 nie dobiłem. xD

[Obrazek: Miku_430150.png]
06.09.2012 07:42
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama