Aktualny czas: 20.08.2018, 15:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Legend of galactic heroes
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Poziom ostrzeżeń: 0%
Legend of galactic heroes
Postanowiłem że 300 post rozpocznie nowy temat który i tak od jakiegoś czasu chciałem założyć Tongue

[Obrazek: 1335722054_Legend.Of.The.Galactic.Heroes.444942.jpg]
Legend of galactic heroes -anime będące moim obecnym numerem jeden. Tytuł w gatunku sci-fi opowiada o konflikcie między dwoma frakcjami : demokratycznym Sojuszem Wolnych Planet a autokratycznym Imperium Galaktycznym. Nie jest to w żadnym przypadku walka dobra i zła. Po obu stronach można znaleźć osoby tak szlachetne jak i okrutne. Anime przepełnione jest przemyslanymi walkami przy których niby mocno strategiczne walki Code Geassa wypadają śmiesznie. Patrząc na oprawę graficzną widać że tytuł ma już swoje lata. Muzycznie wypada wyśmienicie pod warunkiem że nikomu nie przeszkadza muzyka klasyczna. Można tam też usłyszeć naszego rodzimego Chopina. Fabuła jest najmocniejszym punktem tego anime. Złożoność świata i różnorodność postaci potrafi przytloczyc. Fabuła z ciągle obecnym narratorem daje wrażenie jakbyśmy oglądali jakaś opowieść historyczną. Tak czy inaczej anime jak najbardziej godne polecenia. Jest w całości przetł umaczone na polski. Tak napisy jak i odcinki łatwo można znaleźć. Zdecydowanie zapraszam do oglądania Big Grin

P. S. Jeśli miejscami ciężko coś rozczytac to dlatego że jestem pijany siedzę na tablecie i poprawię gdy wrócę na kompa Tongue

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2013 19:08 przez Taboretto.)
28.07.2013 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Legend of galactic heroes
Hmm, zaciekawiłeś mnie. Jestem ogromnym fanem sci-fi, więc na pewno nie znudzę się kiedy już zacznę to oglądać. Opis przypomina mi z lekka Star Warsy, nie mówiąc o samym opisie na Posterze do tego anime widziałem dwóch gości w pomarańczowych kombinezonach, uderzająco podobnych do kombinezonów pilotów X-Wingów z SW. Widzę, że mocno oceniasz fabułę, co dla mnie będzie mocnym plusem i motywacją do zaczęcia tego anime, bo im lepsza fabuła tym lepsze anime xD. No i muzyka klasyczna, lubię, nie uwielbiam, ale czasami posłuchać mogę dla odprężenia Big Grin. W najbliższej przyszłości zacznę oglądać by móc poprzeć moje słowa doświadczeniem xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
29.07.2013 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama