Aktualny czas: 26.09.2017, 18:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Luffy vs Akainu, fanowski rozdział 1100
Autor Wiadomość
Sibilis Niedostępny
Trololololololol
Pirat

*
Liczba postów: 7
Poziom ostrzeżeń: 0%
Luffy vs Akainu, fanowski rozdział 1100
Luffy vs Akainu

Bardzo prawdopodobny scenariusz, uwaga na spojlery!Smile

Aaaaa, Mam Beke, Usunęłam tylko swoje posty. trzeba było nie dawać 13 latkowi moda
19.08.2017 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,859
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Luffy vs Akainu, fanowski rozdział 1100
Nie wiem kto to stworzył, ale ja czułem w tym duzo, bardzo dużo One Piece'a i czytało mi się to zajefajnie. Szczerze mówiąc to jaram sie jak dziki i jego wizja mi odpowiada (nie w pełni ale jednak) i czekam na to co będzie dalej!! <3

Parę rysunkó było tragicznych, ale Zoro, Kizaru i wejście Czarnobrodego, super, naprawdę super.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
19.08.2017 18:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,466
Kurczę, a chciałem to szybko wrzucić, żeby Soge miało w końcu punkty za tematy OP Tongue
Przeczytałem i powiem szczerze, fabularnie szału nie ma, ale jak na fanowską pracę to naprawdę fajnie wykonane - w niektórych kadrach to głównie różnica w użytych narzędziach świadczyła o tym, że to na pewno nie jest oryginalne dzieło Ody ;P (choć oczywiście kilka kadrów było też rażących - czy tylko mi się wydaje, że Kizaru ma zwyczajnie za krótki tułów?). Szczerze mówiąc, jak o tym usłyszałem, to spodziewałem się więcej, może coś bardziej rozwalającego mózgi zaskakującymi teoriami, ale nawet i bez tego jest nieźle.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

19.08.2017 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,701
Poziom ostrzeżeń: 20%
Zastanawia mnie jak możecie zgadzać się z wizją wydarzeń, jaka została tu zaprezentowana, skoro to tylko jeden rozdział. Uranus jako National Treasure? Meh, imho skarbem jest drzewo diabelskich owoców schowane w Mariejoi (schowane także w Red Line, co wymaga zniszczenia tegoż) :v A Uranus to narzędzie w posiadaniu Enela na księżycu :v

W całym tym koncepcie brakuje mi po prostu otoczki - to tylko jeden rozdział, jakoś nie umiem zaakceptować tych wydarzeń bez wiedzy jak do nich doszło. Co robią na Mariejoi, dlaczego Zunisha jest z nimi D: Że o Hancock nie wspomnę. Marineford 2.0 z bardziej osobistym powodem dla SHP? ;D Na plus mega wejście Czarnego (co też jest analogią do Shanksa na MF), takiego badassostwa od niego oczekuję ^^

Rysunków nie będę komentował, bo nie ma się co dziwić, że odbiegają jakościowo od tych Ody.

Szczery napisał(a):może coś bardziej rozwalającego mózgi zaskakującymi teoriami, ale nawet i bez tego jest nieźle.

To docelowo jeden rozdział oddzielony od 50+ pozostałych w tym konkretnym arcu, a rzadko kiedy na przestrzeni jednego chapa dostajemy miliard informacji ;D

[Obrazek: hCuLxPa.png]

19.08.2017 19:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,466
Jakie drzewo Diabelskich Owoców, skoro one rosną losowo? W ten sposób własnie Chopper się do tego miodu dobrał.
Z Czarnobrodym fajne było to, że miał wplecione w brodę dymiące ogarki - jak prawdziwy Teach. Przypomnijcie mi, czy to było już pokazane, czy to wizja autora tego "fika"?
Devzan, ale sama informacja o National Treasure mogłaby być bardziej uooo. Uranus (wciąż mam wrażenie, że on nabijał się z Lawa. "Wiesz co jest tutaj największym skarbem narodowym? Starożytna broń zniszczenia: Twój odbyt!") mnie również nie grzeje, bo motyw kolejnych miejsc ukrycia starożytnych broni jest już troszkę w tej mandze oklepany.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2017 19:27 przez Szczery.)
19.08.2017 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama