Aktualny czas: 25.11.2017, 00:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Made by Biri
Autor Wiadomość
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 234
Poziom ostrzeżeń: 0%
Made by Biri
Zwlekałam i zwlekałam, ale w końcu przezwyciężyłam swoje lenistwo i postanowiłam wstawić coś od siebie Wink

Na początek Xellos ze "Slayersów". Wiem, że nie wygląda najlepiej, ale mam do niego szczególny sentyment, bo jest to mój pierwszy rysunek w stylu mangowym w ogóle. Rysowany jeszcze za czasów gimnazjum, kiedy praktycznie wcale nie potrafiłam cieniować ;>

[Obrazek: 168cwnk.jpg]

Kakashi z "Naruto". Rysowałam może jakieś 2 lata temu Wink

[Obrazek: 2hqv4ba.jpg]

I najnowszy. Lucy z "Elfen Lied".

[Obrazek: vyqtug.jpg]

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
27.08.2014 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
RE: Made by Biri
Noooooooooo doczekałam się Biri \o/ Big Grin Kurczę, naprawdę mi się podobają! Czekam na kolejne :3

[Obrazek: RvSoN0h.png]
27.08.2014 19:28
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Drugi rysunek mi się podoba najbardziej ^^ A na trzecim włosy wyszły super <3

27.08.2014 19:33
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Cieszę się, że się podoba Big Grin

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
27.08.2014 19:54
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Kolejne prace, bo Rai męczy, że chce rysunki ;> Kocham ołówek B8 <3

Rysowane ołówkiem B:

[Obrazek: 9w9um21.png]

Po czym poprawione B8:

[Obrazek: pJNOzaB.jpg]

No i anioł, jako, że zawsze je bardzo lubiłam c:

[Obrazek: FBtwfyG.jpg]

~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
31.08.2015 18:03
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Bardzo fajne prace Big Grin Chociaż myślę, że do głębszych cieni spokojnie wystarczyłby ołówek 3B-5B z mocnym dociśnięciem Tongue 8B zostawia za duże "pory" na kartce i łatwo nim wszystko ubrudzić, ja go stosuję tylko w wyjątkowych sytuacjach d;

Jakbym się miała czegoś czepnąć, to słuchawki tej pierwszej pani są trochę za nisko i za daleko~

Anioł z kolei ma dziwną talię, tak jakby mu wycięli żebra XD No i ogólnie tułów sprawia wrażenie zbyt długiego. Za to cieniowanie wyszło super i wgl śliczny ten aniołek ^^

To są jakieś fanarty czy Twoje wymyślone postacie? I czy są rysowane całkowicie z wyobraźni? (:

31.08.2015 21:02
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Dziękuję Smile Co do B8, to masz rację, B5 również posiadam i postaram się z niego częściej korzystać. A co do brudzenia, B8 to małe co w porównaniu z węglem malarskim w tle anioła xD Jeżeli chodzi o słuchawki, to się zgadzam, moja wina bo jestem leniem i sama to widziałam, ale nie chciało mi się ich rysować od nowa. Niestety nie są to całkowicie moje prace, tylko inspirowane innymi rysunkami, choć dodałam kilka rzeczy od siebie i nie są one całkowicie przerysowane~ Dzięki za rady i za motywacje Big Grin

~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
31.08.2015 21:16
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat:Anioł z kolei ma dziwną talię

Chlip, w takich chwilach czuję jakbym należał do poprzedniej generacji fanów mangi... Czy tylko ja się uśmiechnąłem widząc Belcię?

Biri, nie wiedziałem, że rysujeszxd Ładnie Ci to wychodzi. Moją uwagę szczególnie przykuła Belcia, więc szacun za te włosy, bo na pewno kosztowały sporo pracy. Ładnie wyszła też dłoń i materiał.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

31.08.2015 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Komimasa napisał(a):Chlip, w takich chwilach czuję jakbym należał do poprzedniej generacji fanów mangi... Czy tylko ja się uśmiechnąłem widząc Belcię?

Wybacz, tknęłam się mangu i animu 3 lata temu Tongue Belcia, czy nie Belcia, dalej ma dziwną talię XD

Węgiel to wgl osobna kategoria XDD Jak robiłam rysunek do portfolio to kupiłam najczarniejszy z najczarniejszych i potem nie mogłam domyć łap d; Także Biri, ciśniesz! Chciałabym zobaczyć coś całkowicie Twojego Big Grin I wrzucaj częściej niż raz na rok ^^

31.08.2015 21:35
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Ok, postaram się ^^

(31.08.2015 21:29 )Komimasa napisał(a):  Chlip, w takich chwilach czuję jakbym należał do poprzedniej generacji fanów mangi... Czy tylko ja się uśmiechnąłem widząc Belcię?

Tu Cię Komi zasmucę, bo niestety nie znam postaci a narysowałam, bo lubię anioły, a ona mi się szczególnie spodobała, ale w sumie, to od dość dawna zamierzam się zabrać za "Oh! My Goddess" i planuję obejrzeć w niedługim czasie, także jeszcze nic straconego Tongue

~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
31.08.2015 22:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama