Aktualny czas: 25.11.2017, 00:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Mafia 8 - Kosmiczna epopeja - Rekruta
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Mafia 8 - Kosmiczna epopeja - Rekruta
Drzwi z łoskotem otworzyły się i wkroczył przez nie kapitan Szogun. Cały mokry i ubabrany zielono fioletowym śluzem odłożył swój multidezintegator do szafki, wyciągnął kosmicznie przerysowane cygaro, odgryzł koniec i wepchał sobie do gęby na sam koniec sobie je przypalając. Kochał to nikotynowe gówno, dzięki któremu czuł że żył.

- Panie kapitanie, panie kapitanie!

Natomiast głos kaprala Hansa sprawiał iż kapitan Szogun żałował, że ta trucizna, którą chłonął niczym danio plankton, nie zabija go na miejscu. Chuderlawy, patyczasty i rudy kapral, rzeźbiony na wzór rodem z komiksowych ofiar losu, w człapał do jego kajuty. Jak zwykle nie pytając.

- Czego? Dopiero wróciłem z polowania na Ksenomorfy.

- Tragedia, zagłada, biada nam panie kapitanie... kod Delta.

Szogun zmrużył oczy obserwując sale operacyjną. Cała była obryzgana krwią, wnętrznościami i resztą pozostałości po ekipie medycznej i jednym biednym mechaniku.

- Opowiadajcie tylko skróconą wersję...

- No więc pamięta kapitan ten biwak co to go mieliśmy tydzień temu na tej fikuśnej różowej planecie prawda? Kucharz usmażył te jajka co to chłopaki ich nanieśli z tego śmiesznego wraku ufo w kształcie podkowy.

- No pamiętam, parę osób zeżarło i się nie podzieliło chamy. Się nie przyznali. Co w związku z tym?

- No więc tego, te jajka jak się okazało były sobie embrionami kosmicznego DNA.

- Kosmicznego DNA?

- Dokładnie tak. Wychodzi na to że jeżeli choć jedna komórka tego organizmu dostanie się do twojego ciała, jest w stanie rozprzestrzenić się wewnątrz infekując resztę twoich komórek. A koniec końców przejąc nad nimi kontrole.

Ostatnie zdanie kapral zaintonował niezwykle wysokim głosem. Szogun wciąż gapił się na bebechy wiszące niczym abażur na przejściem. Odwrócił się do Hansa i wykrztusił tępo.

- No i co? W sensie to dobrze czy źle?

-W sensie że ci co się nażarli tych jajek to teraz kosmici są...

- Co wy mi tu pitolicie makaron na uszy kapralu. Myślicie, że ja czasu nie mam? Posprzątać to gówno w pokoju medycznym a zainfekowanych wy pitolić mi w próżnię ze śmieciami do kolacji chcę się ich pozbyć. Jasne?

Kapitan Szogun ruszył dzielnie przed siebie, zadowolony z wypełnienia wzorowo swoich kapitańskich obowiązków. Zatrzymał się jednak, czul na plecach to paraliżujące spojrzenie tych kaprawych ocząt. Odwrócił się zatem. Kapral stał gdzie stał i chciał coś powiedzieć, lekko otwierał usta po chwili je zamykał, przy czym szczęka kłapała mu całkiem zabawnie.

- Czego jeszcze?

- No bo my nie wiemy kto jest zainfekowany, a kto nie.

Kapitan Szogun zawahał się przez sekundę, po czym zadowolony z siebie wybełkotał.

- To wy pitolicie wszystkich kapralu.

- Ale się nie da sir! Kto poprowadzi statkiem, kto naprawi wadliwy system podtrzymywania funkcji życiowych jak się znowu rozdupcy sir?

Kapitan Szogun nie lubił komplikacji, a to była jedna z owych komplikacji. Po chwili jednak spojrzał poważnie na kaprala i zaciągnął się głęboko cygarem.

- Przekaż załodze, że codziennie przed kolacją chcę jednego zainfekowanego by postawić przede mną, a ja go wy pitolę w próżnie. I tak co noc, aż komputer pokładowy przestanie wykrywać obecność obcych form. Pasi?

Kapral dalej milczał jakby to ni był koniec złych wieści. Szogun poddał się machając ręką w geście zezwolenia na podjęcie głosu przez kaprala.

- Sir według dzienników archiwalnych które ostatnio sprawdziłem, jeden spośród naszych ludzi to wtyka od korpokracji Sansumg.

- To go też znaleźć i wy pitolić w kosmos.

Hej hej hej, wybaczcie mi ten długi wstęp fabularny, mam nadzieję że wszystko już dzięki niemu mniej wiecej jasne. Od siebie dodam, że poszukuję grupy około 20 luda. Nie ma jakiegoś końcowego terminu rekrutacji, więc jak się zbierze odpowiednia ekipa to wystartujemy. Chetni?

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
17.01.2014 07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Mafia 8 - Kosmiczna epopeja - Rekruta
Ja. A jakies szczegóły co do rozgrywki? Role, niestandardowe zasady itp?

sweet sweet lemonade
17.01.2014 08:25
Wochu
Unregistered

Ja też mogę zagraćTongue
17.01.2014 08:58
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 466
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja gram, ja! o/

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
17.01.2014 09:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Fajnie, aczkolwiek myslę, że igrzyska, sesja trochę za szybko.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2014 11:07 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
17.01.2014 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 616
Jeb**** sesje, mafia ważniejsza!
Ja chcem, wasz odwieczny troll mafijny Smile
17.01.2014 11:10
tomus88888888 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40
mogę zagrać Smile

http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/
17.01.2014 15:53
Alien Offline
Ósmy pasażer
Pirat

*
Liczba postów: 71
Oooooo co ja widzę Big Grin Mafia i w niej Aljeny. Oczywistym jest, że obowiązkowo muszę się zgłosić. Długo czekałem na mafię, bo dawno się nie grało i nie dość, że w końcu pojawiła się rozgrywka, to jeszcze fabularka mi się podoba Smile
17.01.2014 17:29
centrino Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 88
Też chętnie zagram.
17.01.2014 18:15
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Mnie wybierz, mnie!
Nie wiem czy to autokorekta, czy co, ale w "wy pitole" zawsze jest spacja, dziwnie to wygląda ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
17.01.2014 19:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama