Aktualny czas: 20.10.2018, 22:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Mafia Disney (normalna mafia)
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Mafia Disney (normalna mafia)
Imi.
Według mnie to glupota.
Glosujac na Ciebie, jesli uwaza sie Ciebie za zieloną.
Jednak ja nie uwazam, wiec glosuję.
A za glosy innych nie odpowiadam (:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
03.06.2015 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Widzę że nic się już nie zmieni, dlatego oddam teraz mój głos.
Mój głos idzie na Nami Bo mam pewność że jest czerwona, możliwe że Imi faktycznie jest zła i dałem się wrobić, w takim przypadku pozostanie mi tylko denerwować się.
Nami ma 4 głosy.
A Imi 3.
03.06.2015 20:46
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,706
Poziom ostrzeżeń: 5%
Znów zjawiła się Myszka Miki, gdyż została poinformowana, że padł czwarty, ostatni głos. Był pełen obaw. Wiedział, że bohaterowie nie mogą się pomylić, bo to będzie oznaczało koniec.
Quwasimodo nie wiedział do końca co robić. Czuł, że wie, iż Nami jest Hadesem, ale musiał oddać głos, bohaterowie go potrzebowali.
Myszka Miki ponownie użył swego czarodziejskiego pędzla, by uwięzić Nami, gdy ta zaczynała robić się płaska rozległ się gromki, złowieszczy śmiech. W tym momencie płomienie otoczyły Quwasimodo. Stało się to, czego najbardziej się obawiał. Po chwili trafił na kartkę, a Quwasimodo do krainy umarłych.
- To koniec... - westchnął Miki, ale nim coś zdążył zrobić, Urszula użyła trójzęba i pozbyła go swej różczki. Alladyn, Tarzan i Bestia próbowali coś wskórać, lecz na próżno. Myszka Miki został pokonany, a zło przejęło władzę w krainie Disneya.

Gra zakończona zwycięstwem Mafii: Ajinur (Urszula) Skiba (Tarzan) Ena (Alladyn) Imi (Bestia)

Jeśli chodzi o nocne akcje, to tylko coś się działo pierwszej nocy. Skiba zadecydował, że zakradnie się do Eny. Mafia powiedziała, że Ena jest za bardzo na tapecie i lepiej jej nie zabijać. Mulan zaś służyła jej ochroną. Protekcję miała jak ta lala, już Urszula wybierała się pozbawić ją umiejki a Tarzan siedział w gotowośći gdy nagle oplotły go złote włosy Roszponki. Także brawoxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.06.2015 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama