Aktualny czas: 21.09.2017, 12:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Magi: The Labyrinth of Magic [manga]
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Poziom ostrzeżeń: 0%
Magi: The Labyrinth of Magic [manga]

MAGI: THE LABYRINTH OF MAGIC

AUTOR: SHINOBU OOTAKA

[Obrazek: image.png] [Obrazek: image.jpg] [Obrazek: image.jpg]

Liczba rozdziałów: 300+
Magazyn: Shuukan Shounen Sunday
Skanlacje: angielskie (na bieżąco)

Wątek poświęcony komiksowej wersji przygód Aladyna, Alibaby, Morgiany i spółki.

Manga ponoć zbliża się do końca, więc i akcja nieco nabrała tempa. Ale wciąż rozpaczam za moją ulubioną księżniczką Sad

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2016 12:56 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
15.06.2016 01:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120
RE: Magi: The Labyrinth of Magic
Za Hakuei? To specjalnie, żebyśmy nienawidzili Arby jeszcze bardziej xD
Btw tak jak teraz myślę, o Arbie, to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Gdzie się podział cały Al-thamen? Ten ziomek w zielonych włosach i masce, który bardzo długo nękał bohaterów w sumie chyba powinien żyć, bo na wpół zdeprawowany Sindbad na Focalorze zniszczył tylko tą jego laleczkę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2016 12:55 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
15.06.2016 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
No ogólnie to Arba... sam nie wiem co o niej myśleć, jak ją w miarę lubiłem, teraz jestem w matni. Sam rozdział mnie nie porwał, oczekiwałem czegoś bardziej epickiego, ale jednak trzyma dalej poziom, Aladyn wydał się Salomonem Arbie, co mnie aż rozbawiło, bo ta jej mina następna była super xD Idąc dalej, szczerze Arba dla mnie dostała power-up z dupska. Smile Chyba, że to był jej plan, by dać się pokonać hakuryuu i teraz pokazać prawdziwe ja w walce z Yunanem. Ciekawe jak to rozwiążą, bo jednak ona nie może przegrać, może jedynie zniknąć.
W sumie zacząłem myśleć, bo cała ta seria jest epicka, ale głównym powodem jej epickości jest dla mnie sam Sinbad. Nie bo jest wszechpotężny, nie bo jest super, tylko dlatego bo nie potrafimy go ocenić. Tak samo mam Alladyn, nie wie czy on jest zły czy dobry, niby mówi, że nie jest złym człowiekiem, ale czy jednak to, że Sinbad chce podporządkować sobie świat by "żyło się w nim lepiej" nie jest dyktaturą? Przecież każdy człowiek chce być po prostu wolny. Mieszane uczucia, jakie mam do tego gościa, zwłaszcza po czytaniu jego przygód w tym spin offie, to już w ogóle go uwielbiam i nienawidzę jednocześnie. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2016 12:55 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
15.06.2016 13:15
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Zgodnie z nowymi rozporządzeniami Komiego lecę bez zakrywania spoilerów. Zakrywajmy tylko spoilery z Sinbad no Bouken, bo to obecnie wychodzi.

Co do Arby czy ja wiem czy powerup? Ona zawsze była tak potężna. Gdy była w ciele Gyokuen to Hakyuruu zabił ją tylko dlatego, że Judal odciął możliwość korzystania z magii na polu walki. Zresztą jej prawdziwą siłę było widać w starciu sprzed kilku chapterów, gdzie była dużo silniejsza niż Hakuryuu i przeżyła strzał z tego "Coup du busrt" zamontowanego w tej latającej wyspie". Zresztą wątpię by przez 3 lata próżnowała.

Co do samego Sindbada to zgodzę się z Tobą. Można go lubić, można nienawidzić, ale nie da się przejść obojętnie. To jest najdoskonalsza postać, jaka istnieje we wszystkim co widziałem. Jest skonstruowane perfekcyjnie, a jego wątek prowadzony tak by nie dało się nigdy do końca poznać jego motywów. Najlepsze w tej postaci jest to jak bardzo ona jest pomiędzy i jak ciężko mu przypisać kolor biały lub czarny, a co najlepsze szary też nie pasuje. Co do spinoffa Sindbad no Bouken, to oglądam anime na bieżąco i też jest miodnie. Zastanawiam się co Sindbad pocznie, jakie będą jego przyszłe decyzje, co z jego połączeniem z Davidem. Tej postaci nie da się przewidzieć w żaden sposób i to jest w nim zajebiste.

PS. Zajebisty gif znalazłem
[Obrazek: tumblr_inline_ne0630kDoz1sww4ee.gif]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016 19:40 przez Redrey.)
15.06.2016 19:30
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Ja już widzę koniec mangi, przez co już płacze, bo nie wiem czy mnie jakaś podjara tka bardzo jak ta i kiedyś OP i DB Sad

15.06.2016 19:35
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Mi się wydaje że jeszcze z 50 rozdziałów tak na lajcie będzie to miało. Dużo postaci do wykorzystania, globalny konflikt, Sin, David, Il Iliah, Al-Thamen. Koronacja Alibaby na Korwina Króla, no sporo jeszcze zostało.

Btw. jak według was potoczą się pairingi? Przed walką z Hakuryuu Alibaba można powiedzieć nieoficjalnie związał się z Morgianą. Ja jednak już od samej Balbad sagi widzę go u boku Kogyoku, no mega do siebie pasują. A Mor powinna być właśnie z Hakuryuu Tongue.

16.06.2016 00:04
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
RE: Magi: The Labyrinth of Magic [manga]
Jest już 310!

Nie no rozdział mega! Tak zaskoczonej Arby jeszcze nie było. Skoro Hakuryuu i Morgiana stali się takimi katami, to ciekawe jak potężny stał się Aladyn. Końcówka z Morgianą jest genialna. Choć przeczuwam, że w następnym rozdziale sytuacja się odwróci. Ciekawe jak silna będzie Morgiana, po podłączeniu sobie pokrewnego naczynia Alibaby. Arba nie może być tak łatwo pokonana. W sumie znaczenie może mieć też fakt, że oni walczą tak naprawdę na Dark Continencie, a Arba jako Magi może mieć tam podobny problem co Judal, czyli brak Magoi w otoczeniu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2016 16:46 przez Murgrabia.)
22.06.2016 16:19
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Najnowszy rozdział <33333333333 !!!!!!!!!!

Taki zajebisty, że aż nie może mi się przestać morda uśmiechać Big Grin
Morgiana MVP i w sumie na tym mógłbym zakończyć, ale jednak Hakuryuu jest także świetny z tym swoim spokojem, a Arba złości się jak przystało na BABSKO a nie kobietę xD To jest tak złe, że aż czasem odrażające Smile

22.06.2016 16:20
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Swoją drogą pięknie na przestrzeni całej historii ewoluował nam Hakuryuu, najpierw nieogarnięty dzieciak chcący się zemścić, później faktycznie tej zemsty dokonał. Potem taki emo, ja będę rządził. Można powiedzieć że to taki Sasuke, ale jednak koniec końców wzniósł się ponad niego i to jaki się teraz stał jest zajebiste. W ogóle to ciekawią mnie te stworzenia z Dark Continentu, które Hakuryuu może teraz kontrolować za pomocą Zagana.
No i tak teraz sobie myślę, ciekawe czy przed rozstrzygnięciem serii zobaczymy jeszcze Kouena i Kouhe, w akcji.

22.06.2016 17:52
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Kouen w sumie miał za mały cholera udział w tej całej serii, a jest drugim po Sinbadzie chyba najpotężniejszym gościem z tamtego etapu (teraz nie wiem po tym dark kontynencie co i jak prawda Wink ) (Arby nie liczę)
No i tez jak Morgiana się świetnie rozwinęła, jest teraz prawdziwym czerwonym lwem, ale jednak ja czekam na to, kiedy one wkroczą do akcji bo to byłby dla mnie zmarnowany potencjał, gdyby mając takich sojuszników z nich nie skorzystać. Poza tym sam Dark Kontynent nie jest rozwiązany jeszcze wg. mnie. Przecież czemu Illah nie dokończył tworzenia dzieła? Czemu od samego początku stworzenia tam jest czarno, czemu tak wielkie połacie terenu są ukryte? Czy w ogóle to jakoś zostanie rozwinięte? W sumie nie dziwiłbym się gdyby tam się w jakimś czasie przeniosła akcja, w końcu kto wie czy nie ma jeszcze czegoś ciekawszego na tamtych terenach.
No i sama Arba na pewno doprowadzi do zstąpienia Illaha na ziemie, może to powrót Solomona będzie, albo cokolwiek innego. Jednak fajnie by było, gdyby Illach się zmaterializował w jakąś konkretną postać, i zaczął gadać. Smile

Co sądzicie czytający? Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2016 21:19 przez Murgrabia.)
22.06.2016 21:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama