Aktualny czas: 23.01.2020, 00:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Magnificon
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,181
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Magnificon
Czyje by nie było, zachowało się okropnie Sad

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

02.07.2018 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,923
Poziom ostrzeżeń: 20%
Serio chcą to wysyłać Odzie? No z całym szacunkiem, ale dlaczego? xD To jest wykonane okropnie, rozumiem że brak prób czy coś, ale wysłanie Odzie czegoś takiego to byłaby hańba, bo czym to sobie zasłużyło by Oda to zobaczył xd Rozumiem, że dużo osób, bo na evencie mangowym etc., ale to aż krzyczy "zrobione nieprofesjonalnie!" xd

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
02.07.2018 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 252
No nie wyszło to najlepiej xD

[Obrazek: z08fm7W.png]
02.07.2018 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,847
Poziom ostrzeżeń: 10%
Dobra, następnym razem najmiemy studio oraz profesjonalnych wokalistów, aby to zaśpiewali. To nie o to tu kurna chodzi.

Mi się wydaje, że właśnie takie coś jak najbardziej pasuje wysłać Odzie. Chyba nie macie go za jakiegoś sztywniaka w garniturze który się oburzy na bandę mangozjebów krzyczących radośnie jego piosenkę? Jak dla mnie to ma właśnie ducha łanpisa.

Jest tak samo słabe jak ta manga.
06.07.2018 10:17
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,181
Ja tam do wykonu muzycznego nic nie mam, bo przecież Poznańskich Słowików nie będą ściągać, ale film jest taki... bez ani cienia wowu. Sprawia wrażenie, jakby było piętnastu fanów OP w Polsce Tongue A można było chociażby jakoś ciekawiej pokierować kamerą, zróżnicować ten obraz, dynamiczniej to nagrać, żeby się tak nie rzucało w oczy, że to tylko garstka. (albo zorganizować tę opcję na Pyrkonie gdzie na pewno by frekwencja dopisała bardziej, no ale skoro tak nie zrobili to pewnie nie mogli). No i zachowanie dzieciaka mnie wkurza Tongue

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

07.07.2018 00:08
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,821
Szczery, pisałam że to nagranie Canisa. Obiecał nam na forum nagrać panele itp, co też zrobił (jest panel Dybały, Hame, Waneko i to). Nie mówiłam, że akurat ten film będą wysylać. Wrzuciłam tu, bo naszych widać Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2018 18:41 przez Murgrabia.)
07.07.2018 18:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama