Aktualny czas: 13.12.2017, 15:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało seksowna kreska?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mało seksowna kreska?
Hmm chyba odkryciem ameryki nie będzie, że postacie malowane przed Odę (kobiece) nie mają tego czegoś. Najbardziej widać to w anime. Cycki na całą klatę albo lepiej i stanowczo zbyt wąska talia. CZy tylko mi to nie odpowiada, czy niektórzy podzielają moje zdanie? Ja nie mówię, że kreska ma być jak z Satoshi Urushihary, ale jak dla mnie, zdecydowanie mało w nich seksu, według mnie no bo sorry ale dla mnie to nie to.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.06.2009 02:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912
Poziom ostrzeżeń: 0%

Chyba Cię pogrzałoTongue Dziewczyny w OP są diabelnie seksowne (przynajmniej w tych wcześniejszych chapterach. Teraz istotnie dominują piersi, ale wcześniej, panny były rysowane przecudownieTongue Taka Vivi czy Nami w stroju Alabastowym, no po prostu mrrrrrrr....

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
05.06.2009 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Podzielam zdanie Najucha, babeczki w OP dają radę, godzinami mogę na nie patrzeć. A już np Robin w tym nowym stroju w nowym openingu w anime.... *.* I co z tego, że cycki duże? Jak w większości M&A u lasek. Nic nowego. A dziewczyny są śliczne z buzi, nogi mają kształtne, i w ogóle cudne są Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
05.06.2009 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Moim zdaniem kobiety w One Piece są bardzo seksowne. Powiem więcej, na tle innych produkcji prezentują się bardzo dobrze i należą do elity. Inne animce mogą pozazdrościć One Piece lasek.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.06.2009 11:06
zysio83 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

kiedyś mnie to nieco raziło,ale już od jakiegoś czasu przywykłem do wyżej opisywanych cech wyglądu dziewczyn z OP.jedno mnie tylko razi,że w najnowszym openingu Robin jest taka "bez życia",szczególnie gdy Luffy wpada do wody i Brook z Chopperem za nim skaczą.w ogóle zero reakcji.nie mówię,że powinna od razu pokazywać kły jak Franky i Nami bo to nie w jej stylu i nie zgadza się z jej charakterem,ale mimo wszystko zrobili z niej laskę,którą nic nie obchodzi.anyway wracając do tematu głównego to jest urok kreski Ody i tyle.do pewnych rzeczy trzeba przywyknąć.może z czasem i te anorektyczne talie zmieni,kto wie Wink co do twarzy to tak jak wszystkim chyba nie podoba mi się trochę dziwnie narysowany nos Robin,ale od kiedy jest rysowana jakoś staranniej i bardziej opalona to jakoś to już nie razi.może też kreska delikatniejsza jest użyta.tak czy inaczej jest lepiejWink co do Nami to też jest coraz lepiej.teraz tylko czekać na
Spoiler :
Boa Hancock Wink
05.06.2009 11:31
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Hm hm, bo ja wiem, no fajne są, Robin szczególnie (; ale przeszkadza mi, że Oda rysuje ciut za duże dłonie i stopy, jakoś im to odbiera uroku - według mnie oczywiście. Co nie zmienia faktu, że ładne są, nie da się ukryć, ale nie powiedziałabym, że mega seksowne.

[Obrazek: h3sygn.png]
05.06.2009 11:33
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Seksowne to i może są xP
Chlor przesadzasz wcale nie mają za dużych dłoni i stóp xP Jeżeli chodzi o piersi to na początku mi się rzucało w oczy ale teraz po przeczytaniu Firy Tail stwierdzam, że cyce mają jak należy :lol: :lol: Co do tali wcale nie jest zła +__+ Jest wiele osób szczupłych, a dziewczyny z OP są takie :-P
05.06.2009 11:55
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

zig napisał(a):Chlor przesadzasz wcale nie mają za dużych dłoni i stóp xP

Wypraszam sobie d; na przykład tutaj Nami ma zdecydowanie zbyt wielkie stopy i nikt mi nie wmówi, że tak jest dobrze i ładnie <: żadna perspektywa nie jest usprawiedliwieniem <:

[Obrazek: 612G8B991EL.jpg]

Mi to przeszkadza, nie mówię, że wam też musi (:

[Obrazek: h3sygn.png]
05.06.2009 12:06
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Mi się na początku kreska nie podobała, a teraz to tam samych bishów widzę. Kwestia przyzwyczajenia. Co do dziewczyn, to wyglądają zbyt nienaturalnie jak na mój gust.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
05.06.2009 12:16
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Najuch napisał(a):Chyba Cię pogrzałoTongue Dziewczyny w OP są diabelnie seksowne (przynajmniej w tych wcześniejszych chapterach. Teraz istotnie dominują piersi, ale wcześniej, panny były rysowane przecudownieTongue Taka Vivi czy Nami w stroju Alabastowym, no po prostu mrrrrrrr....

Popieram. Szczególnie, a Robin jest najseksowniejszą dziewczynką z wszystkich widzianych przeze mnie serii.

05.06.2009 14:38

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama