Aktualny czas: 22.10.2017, 04:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam Talent 3
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mam Talent 3
Pierwszy odcinek był w sobotę. Oglądał ktoś coś?

Jak poprzednie edycje podobały mi się, nie poddałam się narzekaniom ogółu, to teraz już się zwyczajnie nudzę <:
Niech ktoś mi powie, gdzie ten chłopczyk śpiewający był ładny d; Mi się w ogóle nie podobał. No ale nic. Nuda straszna, zespół tańczący UDS to po prostu masa ludu na scenie, to zawsze robi wrażenie, a moim zdaniem układ był dość przeciętny. Już byli ludzie prezentujący dużo ciekawsze rzeczy, jeśli chodzi o taniec, a jury tak się zachwyca nie wiem czemu.
Znowu tyle śpiewaków...

No i jeszcze Prokop z tym też "Ale urwał!" jakby nie dość tekst wyeksploatowany w necie d;

Podobał mi się chyba właściwie tylko duet z rock'n rollem akrobatycznym, niesamowita lekkość i podskoki (; to lubię oglądać w tańcu.
A no i ta trójka chłopaków, Yclan czy jakoś tak, nietypowa polska rodzina (: Fajny mieli pomysł na pokazanie tego co umieją. Ciekawe, czy to ich jedyny dobry pomysł, czy w następnym etapie (jeśli ich wezmą) też wymyślą coś ciekawego.

[Obrazek: h3sygn.png]
07.09.2010 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Mam Talent 3
Cytat:Podobał mi się chyba właściwie tylko duet z rock'n rollem akrobatycznym, niesamowita lekkość i podskoki (; to lubię oglądać w tańcu.
A no i ta trójka chłopaków, Yclan czy jakoś tak, nietypowa polska rodzina (: Fajny mieli pomysł na pokazanie tego co umieją. Ciekawe, czy to ich jedyny dobry pomysł, czy w następnym etapie (jeśli ich wezmą) też wymyślą coś ciekawego.
Z tym się z tobą zgadzam, Chlor.
Ten mały śpiewający ładny nie był, prawda, ale, na przykład ten brukarz, można się było pośmiać.
Za dużo osób śpiewa, istnieją przecież inne talenty.
Czekam na najbliższą sobotęSmile

[Obrazek: 4mbg.jpg]
07.09.2010 16:37
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Ja powiem tak: nie wiadomo ile ludu się tam im przewala. Jeżeli część jest taka jak gość od bigosu to ja się nie dziwie jak się zachwycają kimś przeciętnym. My widzimy tylko parę osób i to tych ciekawszych, lepszych bodź śmieszniejszych.
Co do młodego co śpiewał to hmm... no urodę odziedziczył po tatusiu
07.09.2010 17:29
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Mi się odcinek podobał. W żadnym nie było jeszcze tyle idiotów-artystów. Nauczycielka, wydalona ze szkoły za pisanie o seksie i narkotykach, zjadacz bigosu, Optimus Prime (koleś przegrał chyba jakiś zakład). Po za tym wystąpiła śpiewająca wiewiórka (szok O.o!), kilka niezłych zespołów, oraz jeden materiał na półfinał: ci faceci z początku udający polską rodzinę. Aczkolwiek, choć było śmiesznie, mam nadzieje, że następnym razem będzie więcej talentów, a mniej kaszany (bigosu?), bo w półfinale chciałbym zobaczyć prawdziwych artystów.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
07.09.2010 17:58
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
W tym odcinku podobała mi się tylko para akrobatyczno-rock'n'rollowa (swoją drogą dziewczyna była jak laleczka Smile). Oglądając ten program można dojść do wniosku, że Polacy to beztalencia. A wcale tak nie jest. Po prostu nie wszystkie talenty są medialne. No ale Amerykanie wszystko by sprzedali - nawet tego kolesia z bigosem. Trzeba tylko wiedzieć jak to sprzedać widzom.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
07.09.2010 18:24
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja wtedy uaktualniałem działy na portalu mang Wanted i nie czuję, bym coś straciłTongue Leciało ale nie oglądałem praktycznieBig Grin Kaszana z tymi śpiewakami... Tekst z tym brukarzem był udany a ogólnie słabo...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.09.2010 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
(07.09.2010 17:29 )Mejtrix napisał(a):  Ja powiem tak: nie wiadomo ile ludu się tam im przewala. Jeżeli część jest taka jak gość od bigosu to ja się nie dziwie jak się zachwycają kimś przeciętnym. My widzimy tylko parę osób i to tych ciekawszych, lepszych bodź śmieszniejszych.

No tak, też coś w tym jest co mówisz o ilości osób. Ale też z tego co wiem, na castingi przychodzi np. sporo osób z szeroko pojętego "kuglarstwa" - to po kij pokazują samych śpiewaków? Nawet jeśli to niemedialne to przynajmniej coś innego... Dla mnie to byłoby ciekawsze. No ale patrząc po tym, jak program jest realizowany - czyt. zamiast najciekawszych momentów występu najazd kamery na Prokopa i Hołownię, albo jakąś zacieszającą babę z publiczności no to trudno się spodziewać czegoś lepszego <:

07.09.2010 21:18
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
(07.09.2010 21:18 )Chlor napisał(a):  No tak, też coś w tym jest co mówisz o ilości osób. Ale też z tego co wiem, na castingi przychodzi np. sporo osób z szeroko pojętego "kuglarstwa" - to po kij pokazują samych śpiewaków? Nawet jeśli to niemedialne to przynajmniej coś innego... Dla mnie to byłoby ciekawsze.

Też się zgadzam, od śpiewania to jest np "Szansa na Sukces". Najgorzej jest jak ładnie śpiewają, gdy fałszują przynajmniej można się pośmiaćBig Grin

Niestety, widziałem jednie końcówkę tego odcinka eliminacji, między innymi parę z rock'n'rollem (bardzo mi się podobali) oraz tą grupę taneczną (robiła duże wrażenie). Reszta raczej nic specjalnego, ale wielu nie zobaczyłem.
07.09.2010 21:56
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080
Nie mogę uwierzyć, że ludzie kupują jeszcze ten program...Tongue
Więcej w nim pokazują mordy Prokopa i Hołowni, ujęć gawiedzi, przygotowujących się "talentów" i jakże dramatycznej i zawiłej przeszłości wybranych uczestników programu pokazywanych w TV. zaiste ciekawe rzeczy... które gówno mnie (nie wiem jak innych) obchodzą. Moim zdaniem o wiele lepiej program wypadłby, jeżeli pokazywano by więcej castingów. Można by się na pewno dużo pośmiać i zobaczyć ludzi, którzy coś ciekawego umieli, ale nie spodobali się jury. Na pewno było dużo śmieszniejszych kolesi niż ten od żarcia bigosu czy psucia reputacji OptimusowiTongue ale nie trzeba pokazać gęby Prokopa i Chołowni, albo ile bąków puścił Wojewódzki.

Najlepiej moim zdaniem wypadła parka z Zielonej Góry (blisko!Big Grin). Ich występ zrobił na mnie wrażenie. Ze śpiewaków za to ten niewidomy koleś. Jego wokal przypominał mi Eltona Johna.
Ta nauczycielka była żałosna i żałosną piosenkę zaśpiewała... dominowało w niej parę słów czyli "Aj śliź juł bejbe". Ten chłopaczek wcale nie była taki piękny... czemu jak dziecko wchodzi na scenę to wszyscy od razu włażą jemu (i nie tylko) w dupsko? No i ta grupa taneczna... weszła na scenę masa luda, odtańczyła jakiś tam układ i jury się zachwyca... no ludzie! A na dodatek leci już z czwart raz w tym odcinku komplement "jesteście najlepszą grupą/osobą która wystąpiła do tej pory w programie". Że co się pytam?! Żal.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
08.09.2010 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
No co tam, nikt nie pisze nic? (:
Rozwaliła mnie przygłucha babka "tańcząca flamenco" i różowa poetka, no nie mogę (: Uwielbiam takich kosmitów, najlepsza część programu d; a no i laska co Dodę śpiewała, bosz...
Wirujący derwisz i żongler nie zachwycili, ale podobali mi się.
Tańczące dzieciaki z zespołu w ogóle były dla mnie słabe, ale to dzieci oczywiście więc zachwyty jury <: Nie lubię jak małe dziewczynki są poubierane w ten sposób.

Kabaret - to miał być kabaret?
Cher - głos podobny, lecz fałszował trochę zbyt mocno /: no ale wyglądał naprawdę nieźle jak na Cher.

Jędrek mały hiphopowiec - jeden z nielicznych dzieciaków, który mi się naprawdę podobał (; Fajnie tańczył naprawdę i był całkiem sympatyczny.

Na razie tylko tyle obejrzałam filmików, jak obejrzę resztę to dopowiem, jeśli coś ciekawego znajdę d;

12.09.2010 21:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama