Aktualny czas: 21.10.2017, 16:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam Talent2
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mam Talent2
No cieszę się, że w końcu co chwila nie mam utworu RequiemBig Grin

Uczestnicy wydają mi się ciency, większość była słaba, znaczy, są niektórzy nieźli, jak np z tą Szaszą, ale to nie poziom na zwycięstwo... Tymczasem ciągle lecą same +... Nawet Wojewódzki... Obawiam się też, że jest coraz więcej dzieciarni, to masakra, po co to w ogóle się zgłasza? Może startować jak będzie miał np 15-16 lat ale kurde 8?
Znowu zrobili błąd, po co tych Gruszczyńskich przepuścili? Byli fajni ale co oni zrobią? Wygrali by w swojej kategorii wiekowej ale tak? Czy to ma sens? Potem znowu będą narzekać tak jak na tamtych...
Co dwaj panowie co na sobie sztuki ciała odstawiali, to już nie byli? Muzyka identyczna..

Pozytywny i zaskakujący moment to zrobiła blondyna. No się nie spodziewałem. Naprawdę pozwoliła sobie wbić tę rzutkęBig Grin
I zgodzę się z nią to żaden talent tylko jakaś choroba sadomaso albo coś.

Średnio oceniam, nie widziałem też całego. Wolałem black Lagoon na Hyperku^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.09.2009 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mnie najbardziej podobał się facet który grał na akordeonie. Miał taką pasje w oczach jak grał jakiś poważny utwór, że łzy napływały do oczu. Drugą osobą był 16 letni chłopak który jak powiedział Wojewódzki:"wchodzi na scenę aspirant na pączka a wychodzi bohater". Zaśpiewał pięknie niczym Pavarotti. Ale faktem jest że dużo osób zostało przepuszczonych "dla jaj" żeby można się było pośmiać w drugiej rundzie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
13.09.2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,167

Jak dla mnie nic nowego, Foremniak wkurza mnie jak zawsze. Np. z tym gościem z Mołdawii od występu na szarfach. Gość zaprezentował poziom o niebo wyższy od wszystkich uczestników poprzedniej edycji, którzy również parali się tym rzemiosłem, a nasza wielka znawczyni oczywiście go pojechała, a w tamtych edycjach zachwalała słabszych od niego, pieprzona hipokrytka. Póki co słabo, zobaczymy jak będzie dalej. Na mnie wrażenie zrobili tylko "Aspirant na Pączka"(zapomniałem imienia) fantastyczny głos, mimo że śpiewak, których w tym programie nie toleruje, zdołała swoim głosem do mnie dotrzeć, oraz grupa która parodiowała Merkal Ball, masakra uśmiałem się do łez, leżałem przy tym dosłownie, geniusze! Dobry był też gość od akordeonu widać że naprawdę kocha to co robi.

13.09.2009 12:57
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Ci dwaj panowie komi, robili parodie tego co Melkart ball... ogladnij se jeszcze raz to zrozumiesz... oni nie są artystami(czy jakos tam) tylko kabareciarzami Smile

a tak odcinek średnio oceniam,
niby tylko 3 osoby mi się podobały, akordeon, pączek i ta parodia... o reszcie żal wspominać... powinno byc od 15 lat czy tam 18... bo aż żal jak połowa z dziećmi

niedlugo przyjdą z 3latkiem który na zawołanie bedzię bąka puszczać....
13.09.2009 13:01
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

Dzieci najbardziej chwytają za serce i na dzieci zawsze głosują stare babcie, bo wyjdzie taki 6 - 8 latek, ładnie zaśpiewa, wyrecytuje wierszyk i łoj, joj, jaki on utalentowany i uroczy. Jak miałam 6 lat też ładnie śpiewałam. Chce śpiewać, to niech idzie do programu "Od przedszkola do Opola" gdzie to właśnie jest specjalny program dla takich maluchów.

Zaskoczyła mnie gra na akordeonie. Szok, że tak można grać na tym instrumencie.
W sumie pierwszy odcinek, to był zlepek tego wszystkiego co nas będzie czekać dalej. Wzięli posklejali urywki z castingów, ze wszystkich miast. Narazie pozytywnie oceniam to co zobaczyłam. Zobaczymy, co będzie dalej.
13.09.2009 13:28
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080

Powiem tyle... chała chała i jeszcze raz chała.
Jedynie ważenie zrobił na mnie gościu z akordeonem i ten śpiewający kolo.
Gościu od lalek był beznadziejny, majtał tylko nimi na wszystkie strony, nie mam pojęcia jakim cudem przeszedł dalejTongue tak samo te dwa dzieciaki, czy ci masochiściTongue

Najgorsze jest to, ze program zdominowały urywki, a pokazanych "talentów" było raptem z 8. Żal totalny, polskie programy schodzą na psy. Więcej szumu niż tego warte, a zawartość do dupy, poza paroma smaczkami.

Odcinek uratował dla mnie akordeon i śpiewak.
Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
13.09.2009 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

BlackKuma napisał(a):Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

Jak będzie lepiej, to ja znalazłem OneOiece :-D

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
13.09.2009 14:26
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

RdR napisał(a):Jak dla mnie nic nowego, Foremniak wkurza mnie jak zawsze. Np. z tym gościem z Mołdawii od występu na szarfach.
Mnie też to wkurzyło. Nie wiem czego ona po facecie oczekiwała. Że zacznie lewitować?

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
13.09.2009 15:52
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080

Vampircia napisał(a):RdR napisał/a:
Jak dla mnie nic nowego, Foremniak wkurza mnie jak zawsze. Np. z tym gościem z Mołdawii od występu na szarfach.

Mnie też to wkurzyło. Nie wiem czego ona po facecie oczekiwała. Że zacznie lewitować?
Powtórzę to co moja mama:" Pewnie chciała, żeby gościu na swojej skórze tak latał":P

Formeniakowa wkurza niemiłosiernie swoimi durnymi komentarzami, a myślałem, ze Wojewódzki jest debilem ,ale się myliłemXP

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
13.09.2009 17:16
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Wojewódzki jest spoko ;D, ale ta Foremniakowa to przesada. Ona myśli, że jest fajna. Wracając do tematu, to ten odcinek był średni, jedynie koleś co śpiewał, koleś z akordeonem no i tyle.
13.09.2009 18:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama