Aktualny czas: 24.10.2017, 07:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga na youtube
Autor Wiadomość
kleksy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Manga na youtube
Hej wie ktoś czy można robić normalnie chaptery mangi na YT tak żeby go nie usunęli ze względu na prawa autorskie? Kiedyś wstawiałem a jakiś czas temu próbował em i usunęli mi....
15.03.2013 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,520
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Manga na youtube
Jasne, że nie. Prędzej czy później i tak Ci to usuną. Poza tym wypadałoby mieć też zgodę grupy skanlacyjnej.

Temat przeniesiony, bo nie wiem, jak pytając o mangę na YT, można założyć wątek w dziale Anime >.>

[Obrazek: Sygnatura.png]
15.03.2013 14:41
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Sprawa wygląda troszeczkę inaczej - licencja idzie na tomiki. Luźne rozdziały (jeszcze nie wydane w tomikach) można wciąż legalnie wrzucać do internetu. Tyczy się to zarówno OP jak Bleacha, czy Naruto.
Oczywiście WT najpierw zapytało, czy naprawdę możemy >.>" W tej chwili pytamy o to samo względem niedawno zlicencjonowanego FT.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.03.2013 19:32
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Ciekawe bo swojego czasu (dobre 5 lat temu xd) wrzucałem chaptery Naruto na YT w formie pokazów slajdów,zbliżeń na kadry i muzyki w tle. Uwierzcie mi sama tego obróbka zajmowała z 2-3 godziny. Kanał był swojego czasu całkiem popularny wśród fanów Naruto i chyba nawet istnieje on dotąd ale sam zapomniałem już do niego passów xd Pamiętam że wtedy nikt się mnie nie czepiał. Znudziło mi się to po pewnym czasie i to porzuciłem ale chaptery wciąż można znaleźć na YT.Jakieś pół roku temu próbowałem to wskrzesić jednak tym razem filmik został błyskawicznie zablokowany więc całkiem możliwe że zasady się zmieniły.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
16.03.2013 01:55
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Zmieniły się odkąd YT zostało wykupione przez Google. Zaczęli mieć problemy ludzie wrzucający parodie (wciąż nie wiem, jak Team Four Star udało się w końcu ugadać Google, ale dopiero od niedawna są tam znów legalnie - tak to mieli z nimi sporą przeprawę... a inni, mniej popularni, albo tłumacze tych parodii, zostali zwyczajnie zmiażdżeni), czy amv (moja ulubiona autorka amv do OP (IMO z największym wyczuciem), JuniZoro, zmieniała konto bodaj siedem razy zanim się poddała), więc nic dziwnego, że regularne rozdziały mang zostały zablokowane.

Czemu YT właściwie? Co złego jest w readerze?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.03.2013 08:50
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
freedomind napisał(a):Nie wiedziałem gdzie to dać kumpel mi wysłał i jak on to powiedział "czuć większa siłę ciosów niż w Anime" i muszę się z tym zgodzić warte obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=pvf7gPUv5Ks

Podrzucam tutaj, bo w temacie z nowym rozdziałem ma OPZ, a fajny kanał i szkoda by było, gdyby zniknęło Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.02.2016 03:09

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama